Aparellaments/Resultats

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
12Travesset Sagre Jan 1999Sant Andreu C.E.7 1 - 06 Alcala Gonzalez Cesar 1933Vilafranca C.E.4
212Bernado Lopez Roger 1826Colon Sabadell Chessy6 ½ - ½7 Navajas Alvarez Josep 1880Vall Del Tenes, Club Escacs7
33Jimenez Munoz Nicolas 1993Peona I Peo, C.E. ½ - ½6 Gonzalez Cobos Arnau 1851Vall Del Tenes, Club Escacs9
442Casares Bonals Asier 1728Llinars, Club D'escacs6 0 - 16 Roca Planas Edgar 2004Sant Andreu C.E.1
510Taltavull Hidalgo Artur 1849Sant Andreu C.E.6 1 - 06 Garcia Gil Oriol 1830Colon Sabadell Chessy11
625Xifra Tome Bernat 1774Gerunda, C.E.6 1 - 0 Garcia Caro Juan Alber 1774Alt Emporda, Club D'escacs23
732Pujol Biosca Joan 1749Amposta C.E. 0 - 1 Castillo Dalmau Arnau 1928Club D'escacs Vila Olimpica5
86Acevedo Egido David 1916Alt Emporda, Club D'escacs ½ - ½ Torrents Busquet Foix 1758Vilafranca C.E.30
955Martinez Gueldos Ferran *)1700Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Martinez Lopez Ramon 1765Peona I Peo, C.E.27
108Alvarez Albiol Daniel 1873Foment Martinenc C.E. 1 - 0 Creixans Comerma Pol 1701Lira, La C.E.54
1114Diaz Navarro Unai 1814Colmena, La C.E. 0 - 1 Parra Ordorica Arnau 1774Llinars, Club D'escacs24
1213Sastre Martin Daniel 1825Lleida C.E.5 ½ - ½ Gabarro Servitja Adria 1729Catalonia C.E.41
1331Alcon Llosada Jaume 1752Geva-Cea C.E.5 ½ - ½5 Cervello Navarro Hector 1813Badia, Club Escacs I Cultura15
1416Casares Bonals Ainhoa 1800Llinars, Club D'escacs5 1 - 05 Pou Caminal Bernat 1761Peona I Peo, C.E.28
1533Company Fernandez David 1748Llinars, Club D'escacs5 ½ - ½5 Insa Pujolar Marti 1791Alt Emporda, Club D'escacs19
1659Nogues Esteve Vicenc 1690Cardona5 0 - 15 Garcia Encinas Jan 1782Ripollet Club Escacs20
1721Martinez Gamiz Marc 1780Geva-Cea C.E.5 ½ - ½5 Padin Jimenez Oriol 1742Lira, La C.E.36
1826Pedra Marquina Joan 1768Balaguer C.E.5 ½ - ½5 Camprubi Juanola Jordi 1740Banyoles, C.E.37
1918Funes Ostos Aitor 1795Calldetenes C.E. 1 - 05 Asensio Berna David 1652Badia, Club Escacs I Cultura71
2022Lajarin Serra Ruben 1779Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Granell Jurado Ferran 1698Mataro C.E.56
2176Pano Soriano Sergio 1640Figueres C.E. 0 - 1 Sanchez Oliveras Guillem 1758Masnou C.E.29
2244Castro Estrella Joan Gabriel 1726Tres Peons C.E. 1 - 0 Casado Graboleda Jokin 1637Figueres C.E.79
2346Amirkhanyan Ruben 1716Colmena, La C.E. 0 - 1 Lopez Oliva Luis 1632Badia, Club Escacs I Cultura81
2493Garcia Martinez Joel 1491Gran Penya Vilanova C.E. 0 - 1 Jovani Vilanova Albert 1705Amposta C.E.50
2553Catala Ulied Carles 1701Club D'escacs Vila Olimpica 0 - 1 Gasso Karanev Antonio 1508Balafia-Adejo Club D'escacs92
2651Mangues Rubia Alex 1704Colon Ateneu C.E.4 0 - 14 Rodriguez Gonzalez Gerard 1800Colon Ateneu C.E.17
2734Fortuny Velasco Oscar 1744Espluga De Francolí, Club Esca4 ½ - ½4 Rebollo Ordonez Dani 1691Alt Emporda, Club D'escacs58
2838Robles Fabregat Albert 1737Ruy Lopez, Club Escacs4 0 - 14 Armenteras Negredo Jordi 1684Igualadi, Ateneu60
2940Monllau Paredes Moises 1734Peo Vuit, C.E.4 ½ - ½4 Al-Badwan Mendieta Nabih 1683Paretana D'escacs, Associacio61
3067Recio Martinez Manuel 1665Tarragona C.E.4 0 - 14 Altomonte Castilla Alex 1727Badia, Club Escacs I Cultura43
3145Garcia Gomez Marti 1718Viladecans C.E.4 1 - 04 Elkowaihi Talbi Aya 1682Castellar Del Valles C.E.63
3270Rivera Torrents Pol 1654Cardona4 0 - 14 De La Riva Real Ariadna 1714Geva-Cea C.E.47
3348Higueras Ruiz Blai 1710Alt Emporda, Club D'escacs4 0 - 14 Pano Soriano Gonzalo 1655Figueres C.E.69
3449Romero Torras Bernat 1709Igualadi, Ateneu4 0 - 14 Porcar Sales Joel 1405Hospitalet De L'infant C.E.111
3564Blasco Pomarol Carlos 1674Lira, La C.E. 1 - 0 Niubo Garcia Adai 1742Valls C.E.35
3665Duro Lopez Hugo 1671Cornella C.E. 0 - 1 Pou Tuset Oriol 1736Gerunda, C.E.39
3762Casas Vinas Arthur 1683Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Roura Cortada Pep 1540Figueres C.E.89
3894Soultygov Adam 1488Joviat Fundacio 1 - 0 Garcia Silvan Lara 1639Badia, Club Escacs I Cultura77
3952Pedra Marquina Alex 1702Balaguer C.E.3 1 - 0 Milla Domenech Bernat 1408Espluga De Francolí, Club Esca110
4068Guerrero Moreno Ainoha 1661Colmena, La C.E.3 ½ - ½3 Castillo Herreros Enric 1484Sant Andreu C.E.95
4172Niubo Garcia Arnau 1650Valls C.E.3 1 - 03 Garanto Munne Pau 1460Colon Sabadell Chessy99
4287Gallardo Espinar Daniel 1548Hostalric Club Escacs3 1 - 03 Año Pla Paula 1647Peo Vuit, C.E.73
4388Hervas Carretero Flavio 1545Alt Emporda, Club D'escacs3 1 - 03 Gonzalez Pedraza Angela 1643Sant Boi C.E.74
4475Batalla Pascualena Adria 1641Peona I Peo, C.E.3 0 - 13 Gabanach Fernandez Victor 1451Mataro C.E.101
4596Sanchez Sala Marc 1480Geva-Cea C.E.3 0 - 13 Collazo Casals Marc 1629Llinars, Club D'escacs82
46108Juncosa Padros Ernest 1416Peona I Peo, C.E.3 0 - 13 Huerta Llorens Oriol 1628Valls C.E.83
47100Vidal Martinez Albert 1460Sant Andreu C.E.3 ½ - ½3 Huerta Llorens Aleix 1606Valls C.E.85
4886Vendrell Lara Gerdard 1566Balaguer C.E.3 1 - 03 Horta Gafarot Marc 1416Cassa C.E.107
49102Ragon Vaca Jordi 1447Sitges Prado Suburenc, C.E. 1 - 0 Gomez Rivera Sergio 1691Llinars, Club D'escacs57
5090Leon Gimenez Alvaro 1528Club D'escacs Vila Olimpica 1 - 0 Magherusan Miguel Daniel 1436Escacs Reus104
5198Batalla Hernandez Ivan 1472Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Juanico Rull Marcel 1430Colon Sabadell Chessy105
5266Montero Olmos Jana 1667Palleja, Club Escacs2 1 - 02 Cubero Ortiz De Latierro Sara 1360Reus, Escacs C.E.114
53106Gimenez Sanz Javier 1428Reus, Escacs C.E.2 0 - 12 Rodriguez Lopez Xavier 1477Terrassa Del Csc, C.E.97
54109Barat Serna Judit Xiaomi 1409Alt Emporda, Club D'escacs2 1 - 02 Olive Torras Ferran 1439Colon Sabadell Chessy103
55112Homs Jimenez Jaume 1390Mataro C.E.2 0 - 1 Altomonte Castilla Daniela 1388Badia, Club Escacs I Cultura113
5691Sanchez Rabassa Lionel 1525Masdenverge C.E. 1 - 0 Marin Galito Ariadna 1638Vallfogona C.E.78
5780Segui Blanes Julia 1637Peona I Peo, C.E.2 0 Sense emparellar
5884Birling Niel 1619Caldes De Montbui C.E.0 0 Sense emparellar

8. Ronda El 2017/04/12 A les 16:15

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
17Navajas Alvarez Josep 1880Vall Del Tenes, Club Escacs ½ - ½6 Jimenez Munoz Nicolas 1993Peona I Peo, C.E.3
21Roca Planas Edgar 2004Sant Andreu C.E. ½ - ½ Travesset Sagre Jan 1999Sant Andreu C.E.2
39Gonzalez Cobos Arnau 1851Vall Del Tenes, Club Escacs ½ - ½ Bernado Lopez Roger 1826Colon Sabadell Chessy12
411Garcia Gil Oriol 1830Colon Sabadell Chessy ½ - ½ Xifra Tome Bernat 1774Gerunda, C.E.25
520Garcia Encinas Jan 1782Ripollet Club Escacs5 0 - 15 Alcala Gonzalez Cesar 1933Vilafranca C.E.4
624Parra Ordorica Arnau 1774Llinars, Club D'escacs5 ½ - ½5 Acevedo Egido David 1916Alt Emporda, Club D'escacs6
730Torrents Busquet Foix 1758Vilafranca C.E.5 ½ - ½5 Alvarez Albiol Daniel 1873Foment Martinenc C.E.8
836Padin Jimenez Oriol 1742Lira, La C.E.5 0 - 15 Taltavull Hidalgo Artur 1849Sant Andreu C.E.10
931Alcon Llosada Jaume 1752Geva-Cea C.E.4 1 - 04 Martinez Gueldos Ferran *)1700Paretana D'escacs, Associacio55
1015Cervello Navarro Hector 1813Badia, Club Escacs I Cultura5 0 - 15 Casares Bonals Asier 1728Llinars, Club D'escacs42
115Castillo Dalmau Arnau 1928Club D'escacs Vila Olimpica 1 - 0 Castro Estrella Joan Gabriel 1726Tres Peons C.E.44
1256Granell Jurado Ferran 1698Mataro C.E. 0 - 1 Diaz Navarro Unai 1814Colmena, La C.E.14
1333Company Fernandez David 1748Llinars, Club D'escacs ½ - ½ Casares Bonals Ainhoa 1800Llinars, Club D'escacs16
1441Gabarro Servitja Adria 1729Catalonia C.E. 1 - 0 Funes Ostos Aitor 1795Calldetenes C.E.18
1554Creixans Comerma Pol 1701Lira, La C.E. 1 - 0 Lajarin Serra Ruben 1779Colon Sabadell Chessy22
1623Garcia Caro Juan Alber 1774Alt Emporda, Club D'escacs 1 - 0 Pano Soriano Sergio 1640Figueres C.E.76
1792Gasso Karanev Antonio 1508Balafia-Adejo Club D'escacs 0 - 1 Pujol Biosca Joan 1749Amposta C.E.32
1813Sastre Martin Daniel 1825Lleida C.E.4 1 - 04 Monllau Paredes Moises 1734Peo Vuit, C.E.40
1919Insa Pujolar Marti 1791Alt Emporda, Club D'escacs4 1 - 04 Garcia Gomez Marti 1718Viladecans C.E.45
2021Martinez Gamiz Marc 1780Geva-Cea C.E.4 1 - 04 De La Riva Real Ariadna 1714Geva-Cea C.E.47
2126Pedra Marquina Joan 1768Balaguer C.E.4 1 - 04 Romero Torras Bernat 1709Igualadi, Ateneu49
2228Pou Caminal Bernat 1761Peona I Peo, C.E.4 1 - 04 Mangues Rubia Alex 1704Colon Ateneu C.E.51
2329Sanchez Oliveras Guillem 1758Masnou C.E.4 ½ - ½4 Catala Ulied Carles 1701Club D'escacs Vila Olimpica53
2459Nogues Esteve Vicenc 1690Cardona4 1 - 04 Fortuny Velasco Oscar 1744Espluga De Francolí, Club Esca34
2537Camprubi Juanola Jordi 1740Banyoles, C.E.4 1 - 04 Rebollo Ordonez Dani 1691Alt Emporda, Club D'escacs58
2671Asensio Berna David 1652Badia, Club Escacs I Cultura4 1 - 04 Robles Fabregat Albert 1737Ruy Lopez, Club Escacs38
2717Rodriguez Gonzalez Gerard 1800Colon Ateneu C.E. ½ - ½4 Garcia Martinez Joel 1491Gran Penya Vilanova C.E.93
2843Altomonte Castilla Alex 1727Badia, Club Escacs I Cultura ½ - ½ Rivera Torrents Pol 1654Cardona70
2977Garcia Silvan Lara 1639Badia, Club Escacs I Cultura 0 - 1 Amirkhanyan Ruben 1716Colmena, La C.E.46
30110Milla Domenech Bernat 1408Espluga De Francolí, Club Esca 0 - 1 Jovani Vilanova Albert 1705Amposta C.E.50
3179Casado Graboleda Jokin 1637Figueres C.E. 1 - 0 Casas Vinas Arthur 1683Colon Ateneu C.E.62
3281Lopez Oliva Luis 1632Badia, Club Escacs I Cultura 1 - 0 Duro Lopez Hugo 1671Cornella C.E.65
3327Martinez Lopez Ramon 1765Peona I Peo, C.E.3 1 - 03 Niubo Garcia Arnau 1650Valls C.E.72
3473Año Pla Paula 1647Peo Vuit, C.E.3 0 - 13 Higueras Ruiz Blai 1710Alt Emporda, Club D'escacs48
3560Armenteras Negredo Jordi 1684Igualadi, Ateneu3 1 - 03 Batalla Pascualena Adria 1641Peona I Peo, C.E.75
3682Collazo Casals Marc 1629Llinars, Club D'escacs3 0 - 13 Al-Badwan Mendieta Nabih 1683Paretana D'escacs, Associacio61
3763Elkowaihi Talbi Aya 1682Castellar Del Valles C.E.3 1 - 03 Vendrell Lara Gerdard 1566Balaguer C.E.86
3889Roura Cortada Pep 1540Figueres C.E.3 ½ - ½3 Blasco Pomarol Carlos 1674Lira, La C.E.64
39107Horta Gafarot Marc 1416Cassa C.E.3 0 - 13 Recio Martinez Manuel 1665Tarragona C.E.67
40111Porcar Sales Joel 1405Hospitalet De L'infant C.E.3 1 - 03 Guerrero Moreno Ainoha 1661Colmena, La C.E.68
4169Pano Soriano Gonzalo 1655Figueres C.E.3 1 - 03 Gallardo Espinar Daniel 1548Hostalric Club Escacs87
4235Niubo Garcia Adai 1742Valls C.E. 1 - 03 Hervas Carretero Flavio 1545Alt Emporda, Club D'escacs88
4339Pou Tuset Oriol 1736Gerunda, C.E. 1 - 0 Magherusan Miguel Daniel 1436Escacs Reus104
4483Huerta Llorens Oriol 1628Valls C.E. ½ - ½ Pedra Marquina Alex 1702Balaguer C.E.52
4557Gomez Rivera Sergio 1691Llinars, Club D'escacs 0 - 1 Soultygov Adam 1488Joviat Fundacio94
4674Gonzalez Pedraza Angela 1643Sant Boi C.E. ½ - ½ Sanchez Sala Marc 1480Geva-Cea C.E.96
4785Huerta Llorens Aleix 1606Valls C.E. ½ - ½2 Leon Gimenez Alvaro 1528Club D'escacs Vila Olimpica90
4895Castillo Herreros Enric 1484Sant Andreu C.E.2 1 - 02 Gimenez Sanz Javier 1428Reus, Escacs C.E.106
4997Rodriguez Lopez Xavier 1477Terrassa Del Csc, C.E.2 0 - 12 Juncosa Padros Ernest 1416Peona I Peo, C.E.108
5099Garanto Munne Pau 1460Colon Sabadell Chessy2 1 - 02 Barat Serna Judit Xiaomi 1409Alt Emporda, Club D'escacs109
51103Olive Torras Ferran 1439Colon Sabadell Chessy2 0 - 12 Vidal Martinez Albert 1460Sant Andreu C.E.100
52101Gabanach Fernandez Victor 1451Mataro C.E.2 1 - 02 Homs Jimenez Jaume 1390Mataro C.E.112
53114Cubero Ortiz De Latierro Sara 1360Reus, Escacs C.E.2 0 - 1 Batalla Hernandez Ivan 1472Colon Sabadell Chessy98
54105Juanico Rull Marcel 1430Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Sanchez Rabassa Lionel 1525Masdenverge C.E.91
55113Altomonte Castilla Daniela 1388Badia, Club Escacs I Cultura 0 - 1 Ragon Vaca Jordi 1447Sitges Prado Suburenc, C.E.102
5678Marin Galito Ariadna 1638Vallfogona C.E.1 ½ - ½ Segui Blanes Julia 1637Peona I Peo, C.E.80
5766Montero Olmos Jana 1667Palleja, Club Escacs1 1 bye
5884Birling Niel 1619Caldes De Montbui C.E.0 0 Sense emparellar

7. Ronda El 2017/04/12 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
12Travesset Sagre Jan 1999Sant Andreu C.E. 1 - 0 Gonzalez Cobos Arnau 1851Vall Del Tenes, Club Escacs9
210Taltavull Hidalgo Artur 1849Sant Andreu C.E.5 0 - 1 Navajas Alvarez Josep 1880Vall Del Tenes, Club Escacs7
336Padin Jimenez Oriol 1742Lira, La C.E.5 0 - 15 Jimenez Munoz Nicolas 1993Peona I Peo, C.E.3
418Funes Ostos Aitor 1795Calldetenes C.E. 0 - 1 Roca Planas Edgar 2004Sant Andreu C.E.1
525Xifra Tome Bernat 1774Gerunda, C.E. 1 - 0 Castillo Dalmau Arnau 1928Club D'escacs Vila Olimpica5
611Garcia Gil Oriol 1830Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Lajarin Serra Ruben 1779Colon Sabadell Chessy22
712Bernado Lopez Roger 1826Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Garcia Caro Juan Alber 1774Alt Emporda, Club D'escacs23
84Alcala Gonzalez Cesar 1933Vilafranca C.E.4 1 - 04 Pou Caminal Bernat 1761Peona I Peo, C.E.28
96Acevedo Egido David 1916Alt Emporda, Club D'escacs4 1 - 04 Sanchez Oliveras Guillem 1758Masnou C.E.29
108Alvarez Albiol Daniel 1873Foment Martinenc C.E.4 1 - 04 Alcon Llosada Jaume 1752Geva-Cea C.E.31
1130Torrents Busquet Foix 1758Vilafranca C.E.4 1 - 04 Sastre Martin Daniel 1825Lleida C.E.13
1214Diaz Navarro Unai 1814Colmena, La C.E.4 ½ - ½4 Company Fernandez David 1748Llinars, Club D'escacs33
1338Robles Fabregat Albert 1737Ruy Lopez, Club Escacs4 0 - 14 Cervello Navarro Hector 1813Badia, Club Escacs I Cultura15
1416Casares Bonals Ainhoa 1800Llinars, Club D'escacs4 ½ - ½4 Creixans Comerma Pol 1701Lira, La C.E.54
1540Monllau Paredes Moises 1734Peo Vuit, C.E.4 0 - 14 Garcia Encinas Jan 1782Ripollet Club Escacs20
1624Parra Ordorica Arnau 1774Llinars, Club D'escacs4 1 - 04 Asensio Berna David 1652Badia, Club Escacs I Cultura71
1742Casares Bonals Asier 1728Llinars, Club D'escacs4 1 - 04 Pedra Marquina Joan 1768Balaguer C.E.26
1876Pano Soriano Sergio 1640Figueres C.E.4 ½ - ½ Martinez Gamiz Marc 1780Geva-Cea C.E.21
1956Granell Jurado Ferran 1698Mataro C.E. 1 - 0 Rodriguez Gonzalez Gerard 1800Colon Ateneu C.E.17
2032Pujol Biosca Joan 1749Amposta C.E. 1 - 0 Lopez Oliva Luis 1632Badia, Club Escacs I Cultura81
2177Garcia Silvan Lara 1639Badia, Club Escacs I Cultura 0 - 1 Gabarro Servitja Adria 1729Catalonia C.E.41
2244Castro Estrella Joan Gabriel 1726Tres Peons C.E. 1 - 0 Milla Domenech Bernat 1408Espluga De Francolí, Club Esca110
2346Amirkhanyan Ruben 1716Colmena, La C.E. 0 - 1 Gasso Karanev Antonio 1508Balafia-Adejo Club D'escacs92
2461Al-Badwan Mendieta Nabih 1683Paretana D'escacs, Associacio3 0 - 13 Insa Pujolar Marti 1791Alt Emporda, Club D'escacs19
2534Fortuny Velasco Oscar 1744Espluga De Francolí, Club Esca3 1 - 03 Elkowaihi Talbi Aya 1682Castellar Del Valles C.E.63
2664Blasco Pomarol Carlos 1674Lira, La C.E.3 0 - 13 Camprubi Juanola Jordi 1740Banyoles, C.E.37
2765Duro Lopez Hugo 1671Cornella C.E.3 ½ - ½3 Altomonte Castilla Alex 1727Badia, Club Escacs I Cultura43
2867Recio Martinez Manuel 1665Tarragona C.E.3 0 - 13 Garcia Gomez Marti 1718Viladecans C.E.45
2947De La Riva Real Ariadna 1714Geva-Cea C.E.3 1 - 03 Pano Soriano Gonzalo 1655Figueres C.E.69
3048Higueras Ruiz Blai 1710Alt Emporda, Club D'escacs3 0 - 13 Garcia Martinez Joel 1491Gran Penya Vilanova C.E.93
3168Guerrero Moreno Ainoha 1661Colmena, La C.E.3 0 - 13 Romero Torras Bernat 1709Igualadi, Ateneu49
3272Niubo Garcia Arnau 1650Valls C.E.3 0 - 13 Mangues Rubia Alex 1704Colon Ateneu C.E.51
3373Año Pla Paula 1647Peo Vuit, C.E.3 0 - 13 Catala Ulied Carles 1701Club D'escacs Vila Olimpica53
3487Gallardo Espinar Daniel 1548Hostalric Club Escacs3 0 - 13 Martinez Gueldos Ferran *)1700Paretana D'escacs, Associacio55

Mostra la llista completa

*) Aquest jugador està assignat a una taula fixa