Aparellaments/Resultats

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
123Costa Frers Octavi 1662Tres Peons C.E. 0 - 18 Año Pla Gerard 2002Peo Vuit, C.E.1
26Moles Benali Joan 1723Santa Eugenia Escacs7 1 - 06 Company Fernandez Miquel 1701Llinars, Club D'escacs11
351Gardner Leo 1493Sitges Prado Suburenc, C.E.6 1 - 06 Esteve Medina Daniel 1741Vilafranca C.E.4
45Puente Fernandez Lucas 1729Paretana D'escacs, Associacio6 1 - 06 Lobo Pereira Arami 1639Llinars, Club D'escacs27
512Berge Gallego Pau 1699Vallfogona C.E.6 0 - 16 Domene Mulyukov Alexander 1426Escola Escacs Salou59
620Vinuesa Sorli Ruben 1670Ruy Lopez, Club Escacs6 0 - 1 Martinez Garcia Adria 1639Escola Escacs Salou28
72Miro Arbelaes Aleix 1774Paretana D'escacs, Associacio 0 - 1 Navajas Alvarez Antoni 1675Vall Del Tenes, Club Escacs19
813Gasull Batiste Aran 1698Tres Peons C.E. 1 - 0 Fernandez Climent Albert 1469Cerdanyola Valles C.E.52
98Garcia Encinas Nil 1713Ripollet Club Escacs5 1 - 0 Muntal Corrales Arnau 1579Cerdanyola Valles C.E.44
1014Borras De Las Heras Marc 1696Colon Sabadell Chessy5 ½ - ½5 Cantero Magallon Alejandro 1444Tres Peons C.E.55
1156Pinyol I Llora Julia 1444Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Contijoch Montpart Roger 1681Cerdanyola Valles C.E.18
1226Clotet Mas Dan 1643Joviat Fundacio5 1 - 05 Serrahima Susany Ramon 1431Dominiques de l'Ensenyament58
1367Gascon Martel Alejandro 1398Montornes C.E.5 ½ - ½5 Rubies Vazquez Antoni 1619Vallfogona C.E.32
1470Aleksanyan Israelyan Nicolas 1384Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Sero Angles Nil 1586Tarragona C.E.43
1549Benseny Martinez Guerau 1498Lleida C.E.5 0 - 15 Romero Gonzalez Denis 1376Paretana D'escacs, Associacio77
1690Marcos Rodriguez Raul 1339Colon Ateneu C.E.5 0 - 15 Barraca Borozenets Enric 1493Santa Eugenia Escacs50
1737De La Riva Reina Marti 1601Foment Martinenc C.E. 0 - 1 Ortiz Padro Pol 1719Tres Peons C.E.7
1810Ley Altimira Aran 1702Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Estruch Botinas Ramon 1404Peona I Peo, C.E.66
1917Romeu Viladot Emili 1691Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Carrasco Gomez Adahara 1366Montornes C.E.81
2031Toquero Gracia Laura 1621Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Polo Sanchez Adrian 1347Montornes C.E.85
2179Acena Morey Tomas 1372Valls C.E. ½ - ½4 Cortes Benet Gerard-Abinel 1741Foment Martinenc C.E.3
2221Sanchez Aguilar Arnau 1666Llinars, Club D'escacs4 ½ - ½4 Ojea Pachecho Matias 1591Paretana D'escacs, Associacio40
2322Apinyan Mark 1662Colmena, La C.E.4 1 - 04 Cano Vila Elena 1589Colon Ateneu C.E.41
2424Lana Martin Arnau 1654Catalunya C.E.4 0 - 14 Ruiz Garcia Eric 1579Peona I Peo, C.E.45
2548Compte Auge Lluis 1549Figueres C.E.4 1 - 04 Creixans Comerma Marti 1615Lira, La C.E.33
2634Lloansi Gelabert Elia 1615Dominiques de l'Ensenyament4 ½ - ½4 Cantero Magallon Inigo 1431Tres Peons C.E.57
2775Del Rio Baena Dani 1380Colon Ateneu C.E.4 1 - 04 Ribera Veganzones Serni 1613Geva-Cea C.E.35
2836Llonch Farres Gerard 1604Colon Sabadell Chessy4 1 - 04 Forado Chokron Matias 1407Sitges Prado Suburenc, C.E.65
2982Amoros Ceres Nil 1362Tres Peons C.E.4 ½ - ½4 Vila I Bague Arnau 1600Montgri, C.E.38
3069Prada Villagrasa Adria 1386Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Gili Fernandez Guillermo 1599Vilafranca C.E.39
3162Murias Plana Biel 1414Tres Peons C.E. ½ - ½4 Munoz Cozar Marti 1323Paretana D'escacs, Associacio96
3283Paluzie Vazquez Mariona 1355Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Pueyo Amoros Ares 1629Sant Boi C.E.30
3353Vendrell Lara Marc 1467Balaguer C.E. 1 - 0 Termens Comellas Bernat 1413Peo Vuit, C.E.64
34100Bosch Garcia Ivan 1285Dominiques de l'Ensenyament 1 - 0 Barri Castell Joan 1444Balaguer C.E.54
3560Cabrillana Primo Miguel 1424Peon Doblado3 ½ - ½ Blasco Cardona Pol 1330Dominiques de l'Ensenyament92
3680Sanchez Navarro Lorena 1369Badia, Club Escacs I Cultura3 0 - 13 Fernandez-Huerta Castillo Diego 1710Palleja, Club Escacs9
3716Montero Olmos Javier 1695Palleja, Club Escacs3 1 - 03 Pera Muntasell Jan 1348Lira, La C.E.84
3887Gomez Codina Enric 1346Cardona3 1 - 03 Casas Campos Xavier 1648Cardona25
3993Mangues Rubia Oriol 1328Colon Ateneu C.E.3 1 - 03 Katz Garcia Werner 1563Vall Del Tenes, Club Escacs47
4068Ferre Cebrian Guifre 1391Valls C.E.3 ½ - ½3 Sanchez Sala Roger 1344Geva-Cea C.E.89
4173Iglesias Garcia Biel 1382Cerdanyola Valles C.E.3 1 - 03 Pons Serrano Arnau 1328Joviat Fundacio94
4297Palomo Moreno Marc 1298Paretana D'escacs, Associacio3 0 - 13 Moruno Peramiquel Ferran 1381Sitges Prado Suburenc, C.E.74
4391Milla Domenech Laia 1333Espluga De Francolí, Club Esca3 0 - 13 Mestre Montaner Lluc 1374Peona I Peo, C.E.78
4495Chaderat Xarpell Jaime 1327Geva-Cea C.E.3 1 - 0 Tabuenca Munuera Gerard 1635Tarragona C.E.29
4542Uroz Lopez Ibai 1588Vilafranca C.E.2 0 - 1 Romeu Miracle Jana 1384Torredembarra C.E.71
4699Rodriguez Martinez Alex 1288Paretana D'escacs, Associacio2 1 - 02 Schaefer De Eguia Aik 1696Joviat Fundacio15
4746Crespo Romero Lluc 1564Figueres C.E.2 1 - 02 Ventura Cebada Guiomar 1285Cardona101
4872Sierra Magrazo Lidia 1384Escola Escacs Salou2 1 - 02 Gomez Codina Isona 1413Cardona63
4998Pastor Rico Nerea 1295Figueres C.E.2 ½ - ½2 Artigas Torras Oriol 1248Colon Sabadell Chessy102
5086Garanto Monne Marc 1346Colon Sabadell Chessy 0 - 11 Morlanes Solernou Mireia 1346Espluga De Francolí, Club Esca88
5161Perez Ribas Joan 1420Catalonia C.E. 0 Sense emparellar
5276Khromova Xpomoba Alexandra 1376Calafell C.E.0 0 Sense emparellar

8. Ronda El 2017/04/12 A les 16:15

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
11Año Pla Gerard 2002Peo Vuit, C.E.7 1 - 06 Vinuesa Sorli Ruben 1670Ruy Lopez, Club Escacs20
219Navajas Alvarez Antoni 1675Vall Del Tenes, Club Escacs 0 - 16 Moles Benali Joan 1723Santa Eugenia Escacs6
323Costa Frers Octavi 1662Tres Peons C.E. 1 - 0 Gasull Batiste Aran 1698Tres Peons C.E.13
44Esteve Medina Daniel 1741Vilafranca C.E.5 1 - 0 Miro Arbelaes Aleix 1774Paretana D'escacs, Associacio2
518Contijoch Montpart Roger 1681Cerdanyola Valles C.E.5 0 - 15 Puente Fernandez Lucas 1729Paretana D'escacs, Associacio5
627Lobo Pereira Arami 1639Llinars, Club D'escacs5 1 - 05 Garcia Encinas Nil 1713Ripollet Club Escacs8
711Company Fernandez Miquel 1701Llinars, Club D'escacs5 1 - 05 Clotet Mas Dan 1643Joviat Fundacio26
832Rubies Vazquez Antoni 1619Vallfogona C.E.5 0 - 15 Berge Gallego Pau 1699Vallfogona C.E.12
959Domene Mulyukov Alexander 1426Escola Escacs Salou5 1 - 05 Borras De Las Heras Marc 1696Colon Sabadell Chessy14
107Ortiz Padro Pol 1719Tres Peons C.E. 0 - 15 Gardner Leo 1493Sitges Prado Suburenc, C.E.51
1144Muntal Corrales Arnau 1579Cerdanyola Valles C.E. 1 - 0 Romeu Viladot Emili 1691Peona I Peo, C.E.17
1228Martinez Garcia Adria 1639Escola Escacs Salou 1 - 0 De La Riva Reina Marti 1601Foment Martinenc C.E.37
1352Fernandez Climent Albert 1469Cerdanyola Valles C.E. 1 - 0 Toquero Gracia Laura 1621Llinars, Club D'escacs31
1485Polo Sanchez Adrian 1347Montornes C.E.4 ½ - ½4 Ley Altimira Aran 1702Colon Sabadell Chessy10
1524Lana Martin Arnau 1654Catalunya C.E.4 0 - 14 Cantero Magallon Alejandro 1444Tres Peons C.E.55
1635Ribera Veganzones Serni 1613Geva-Cea C.E.4 0 - 14 Pinyol I Llora Julia 1444Peona I Peo, C.E.56
1750Barraca Borozenets Enric 1493Santa Eugenia Escacs4 1 - 04 Llonch Farres Gerard 1604Colon Sabadell Chessy36
1838Vila I Bague Arnau 1600Montgri, C.E.4 0 - 14 Serrahima Susany Ramon 1431Dominiques de l'Ensenyament58
1940Ojea Pachecho Matias 1591Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Gascon Martel Alejandro 1398Montornes C.E.67
2041Cano Vila Elena 1589Colon Ateneu C.E.4 0 - 14 Aleksanyan Israelyan Nicolas 1384Peona I Peo, C.E.70
2143Sero Angles Nil 1586Tarragona C.E.4 1 - 04 Del Rio Baena Dani 1380Colon Ateneu C.E.75
2245Ruiz Garcia Eric 1579Peona I Peo, C.E.4 0 - 14 Romero Gonzalez Denis 1376Paretana D'escacs, Associacio77
2396Munoz Cozar Marti 1323Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Benseny Martinez Guerau 1498Lleida C.E.49
2454Barri Castell Joan 1444Balaguer C.E. 0 - 14 Marcos Rodriguez Raul 1339Colon Ateneu C.E.90
253Cortes Benet Gerard-Abinel 1741Foment Martinenc C.E. ½ - ½ Amoros Ceres Nil 1362Tres Peons C.E.82
2681Carrasco Gomez Adahara 1366Montornes C.E. 1 - 0 Vendrell Lara Marc 1467Balaguer C.E.53
2766Estruch Botinas Ramon 1404Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Paluzie Vazquez Mariona 1355Peona I Peo, C.E.83
2892Blasco Cardona Pol 1330Dominiques de l'Ensenyament 0 - 1 Acena Morey Tomas 1372Valls C.E.79
299Fernandez-Huerta Castillo Diego 1710Palleja, Club Escacs3 0 - 13 Prada Villagrasa Adria 1386Paretana D'escacs, Associacio69
3078Mestre Montaner Lluc 1374Peona I Peo, C.E.3 0 - 13 Sanchez Aguilar Arnau 1666Llinars, Club D'escacs21
3122Apinyan Mark 1662Colmena, La C.E.3 1 - 03 Moruno Peramiquel Ferran 1381Sitges Prado Suburenc, C.E.74
3233Creixans Comerma Marti 1615Lira, La C.E.3 1 - 03 Sanchez Navarro Lorena 1369Badia, Club Escacs I Cultura80
3389Sanchez Sala Roger 1344Geva-Cea C.E.3 0 - 13 Lloansi Gelabert Elia 1615Dominiques de l'Ensenyament34
3439Gili Fernandez Guillermo 1599Vilafranca C.E.3 1 - 03 Iglesias Garcia Biel 1382Cerdanyola Valles C.E.73
3548Compte Auge Lluis 1549Figueres C.E.3 1 - 03 Mangues Rubia Oriol 1328Colon Ateneu C.E.93
3657Cantero Magallon Inigo 1431Tres Peons C.E.3 1 - 03 Chaderat Xarpell Jaime 1327Geva-Cea C.E.95
3764Termens Comellas Bernat 1413Peo Vuit, C.E.3 ½ - ½3 Bosch Garcia Ivan 1285Dominiques de l'Ensenyament100
3865Forado Chokron Matias 1407Sitges Prado Suburenc, C.E.3 1 - 03 Palomo Moreno Marc 1298Paretana D'escacs, Associacio97
3930Pueyo Amoros Ares 1629Sant Boi C.E. 1 - 03 Milla Domenech Laia 1333Espluga De Francolí, Club Esca91
4071Romeu Miracle Jana 1384Torredembarra C.E. 0 - 1 Murias Plana Biel 1414Tres Peons C.E.62
4129Tabuenca Munuera Gerard 1635Tarragona C.E. 0 - 12 Montero Olmos Javier 1695Palleja, Club Escacs16
4215Schaefer De Eguia Aik 1696Joviat Fundacio2 0 - 12 Gomez Codina Enric 1346Cardona87
4325Casas Campos Xavier 1648Cardona2 1 - 02 Sierra Magrazo Lidia 1384Escola Escacs Salou72
4484Pera Muntasell Jan 1348Lira, La C.E.2 1 - 02 Uroz Lopez Ibai 1588Vilafranca C.E.42
4594Pons Serrano Arnau 1328Joviat Fundacio2 1 - 02 Crespo Romero Lluc 1564Figueres C.E.46
4647Katz Garcia Werner 1563Vall Del Tenes, Club Escacs2 1 - 02 Rodriguez Martinez Alex 1288Paretana D'escacs, Associacio99
47101Ventura Cebada Guiomar 1285Cardona2 0 - 12 Cabrillana Primo Miguel 1424Peon Doblado60
48102Artigas Torras Oriol 1248Colon Sabadell Chessy2 0 - 12 Ferre Cebrian Guifre 1391Valls C.E.68
4963Gomez Codina Isona 1413Cardona1 1 - 0 Garanto Monne Marc 1346Colon Sabadell Chessy86
5088Morlanes Solernou Mireia 1346Espluga De Francolí, Club Esca1 0 - 11 Pastor Rico Nerea 1295Figueres C.E.98
5161Perez Ribas Joan 1420Catalonia C.E. 0 Sense emparellar
5276Khromova Xpomoba Alexandra 1376Calafell C.E.0 0 Sense emparellar

7. Ronda El 2017/04/12 A les 09:30

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
113Gasull Batiste Aran 1698Tres Peons C.E. 0 - 16 Año Pla Gerard 2002Peo Vuit, C.E.1
26Moles Benali Joan 1723Santa Eugenia Escacs5 1 - 05 Domene Mulyukov Alexander 1426Escola Escacs Salou59
320Vinuesa Sorli Ruben 1670Ruy Lopez, Club Escacs5 1 - 05 Company Fernandez Miquel 1701Llinars, Club D'escacs11
414Borras De Las Heras Marc 1696Colon Sabadell Chessy ½ - ½5 Navajas Alvarez Antoni 1675Vall Del Tenes, Club Escacs19
52Miro Arbelaes Aleix 1774Paretana D'escacs, Associacio 1 - 0 Fernandez Climent Albert 1469Cerdanyola Valles C.E.52
631Toquero Gracia Laura 1621Llinars, Club D'escacs 0 - 1 Costa Frers Octavi 1662Tres Peons C.E.23
74Esteve Medina Daniel 1741Vilafranca C.E.4 1 - 04 Ruiz Garcia Eric 1579Peona I Peo, C.E.45
85Puente Fernandez Lucas 1729Paretana D'escacs, Associacio4 1 - 04 Ribera Veganzones Serni 1613Geva-Cea C.E.35
98Garcia Encinas Nil 1713Ripollet Club Escacs4 1 - 04 Polo Sanchez Adrian 1347Montornes C.E.85
1012Berge Gallego Pau 1699Vallfogona C.E.4 1 - 04 Barraca Borozenets Enric 1493Santa Eugenia Escacs50
1137De La Riva Reina Marti 1601Foment Martinenc C.E.4 ½ - ½4 Romeu Viladot Emili 1691Peona I Peo, C.E.17
1218Contijoch Montpart Roger 1681Cerdanyola Valles C.E.4 1 - 04 Marcos Rodriguez Raul 1339Colon Ateneu C.E.90
1351Gardner Leo 1493Sitges Prado Suburenc, C.E.4 1 - 04 Lana Martin Arnau 1654Catalunya C.E.24
1456Pinyol I Llora Julia 1444Peona I Peo, C.E.4 0 - 14 Clotet Mas Dan 1643Joviat Fundacio26
1570Aleksanyan Israelyan Nicolas 1384Peona I Peo, C.E.4 0 - 14 Lobo Pereira Arami 1639Llinars, Club D'escacs27
1696Munoz Cozar Marti 1323Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Rubies Vazquez Antoni 1619Vallfogona C.E.32
173Cortes Benet Gerard-Abinel 1741Foment Martinenc C.E. 0 - 1 Muntal Corrales Arnau 1579Cerdanyola Valles C.E.44
1892Blasco Cardona Pol 1330Dominiques de l'Ensenyament 0 - 1 Ortiz Padro Pol 1719Tres Peons C.E.7
1910Ley Altimira Aran 1702Colon Sabadell Chessy ½ - ½ Vila I Bague Arnau 1600Montgri, C.E.38
2066Estruch Botinas Ramon 1404Peona I Peo, C.E. 0 - 1 Martinez Garcia Adria 1639Escola Escacs Salou28
2155Cantero Magallon Alejandro 1444Tres Peons C.E.3 1 - 03 Fernandez-Huerta Castillo Diego 1710Palleja, Club Escacs9
2258Serrahima Susany Ramon 1431Dominiques de l'Ensenyament3 1 - 03 Sanchez Aguilar Arnau 1666Llinars, Club D'escacs21
2367Gascon Martel Alejandro 1398Montornes C.E.3 1 - 03 Apinyan Mark 1662Colmena, La C.E.22
2475Del Rio Baena Dani 1380Colon Ateneu C.E.3 1 - 03 Creixans Comerma Marti 1615Lira, La C.E.33
2536Llonch Farres Gerard 1604Colon Sabadell Chessy3 1 - 03 Cantero Magallon Inigo 1431Tres Peons C.E.57
2677Romero Gonzalez Denis 1376Paretana D'escacs, Associacio3 1 - 03 Gili Fernandez Guillermo 1599Vilafranca C.E.39
2740Ojea Pachecho Matias 1591Paretana D'escacs, Associacio3 1 - 03 Forado Chokron Matias 1407Sitges Prado Suburenc, C.E.65
2841Cano Vila Elena 1589Colon Ateneu C.E.3 1 - 03 Prada Villagrasa Adria 1386Paretana D'escacs, Associacio69
29100Bosch Garcia Ivan 1285Dominiques de l'Ensenyament3 0 - 13 Sero Angles Nil 1586Tarragona C.E.43
3049Benseny Martinez Guerau 1498Lleida C.E.3 1 - 03 Milla Domenech Laia 1333Espluga De Francolí, Club Esca91
3182Amoros Ceres Nil 1362Tres Peons C.E.3 ½ - ½3 Barri Castell Joan 1444Balaguer C.E.54
3253Vendrell Lara Marc 1467Balaguer C.E. 1 - 03 Palomo Moreno Marc 1298Paretana D'escacs, Associacio97
3379Acena Morey Tomas 1372Valls C.E. 1 - 0 Tabuenca Munuera Gerard 1635Tarragona C.E.29
3462Murias Plana Biel 1414Tres Peons C.E. 0 - 1 Carrasco Gomez Adahara 1366Montornes C.E.81
3583Paluzie Vazquez Mariona 1355Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Romeu Miracle Jana 1384Torredembarra C.E.71
3674Moruno Peramiquel Ferran 1381Sitges Prado Suburenc, C.E.2 1 - 02 Schaefer De Eguia Aik 1696Joviat Fundacio15
3716Montero Olmos Javier 1695Palleja, Club Escacs2 0 - 12 Mestre Montaner Lluc 1374Peona I Peo, C.E.78
3880Sanchez Navarro Lorena 1369Badia, Club Escacs I Cultura2 1 - 02 Casas Campos Xavier 1648Cardona25
3934Lloansi Gelabert Elia 1615Dominiques de l'Ensenyament2 1 - 02 Pera Muntasell Jan 1348Lira, La C.E.84
4046Crespo Romero Lluc 1564Figueres C.E.2 0 - 12 Mangues Rubia Oriol 1328Colon Ateneu C.E.93
4195Chaderat Xarpell Jaime 1327Geva-Cea C.E.2 1 - 02 Katz Garcia Werner 1563Vall Del Tenes, Club Escacs47
4299Rodriguez Martinez Alex 1288Paretana D'escacs, Associacio2 0 - 12 Compte Auge Lluis 1549Figueres C.E.48
4360Cabrillana Primo Miguel 1424Peon Doblado2 0 - 12 Sanchez Sala Roger 1344Geva-Cea C.E.89
44101Ventura Cebada Guiomar 1285Cardona2 0 - 12 Termens Comellas Bernat 1413Peo Vuit, C.E.64
4573Iglesias Garcia Biel 1382Cerdanyola Valles C.E.2 1 - 02 Artigas Torras Oriol 1248Colon Sabadell Chessy102
4630Pueyo Amoros Ares 1629Sant Boi C.E. + - - Perez Ribas Joan 1420Catalonia C.E.61

Mostra la llista completa