Jarný šachový festival v Cenade - turnaj GPX

Posledná aktualizácia 02.04.2017 15:03:05, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaTurnaj GPX, Turnaj B
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 9 kolách, Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Kramar Matus14944618SVK1558Sk Komplet Modranka
2Gal Milan14951940SVK1528Sachovy Klub Dubravan
3Belica Kamil14946335SVK1397Nitriansky Sachovy Klub Nitra
4Michalicka Oliver14946343SVK1378Nitriansky Sachovy Klub Nitra
5Karapetsas Athanasios73617083SVK1346Sks Dubnica N/V
6Blaho Jakub14948320SVK1323Sk Strelec Devinska Nova Ves
7Barnas Michal14936445SVK1318Sk Slovan Bratislava
8Kuna Patrik14949865SVK1298Nitriansky Sachovy Klub Nitra
9Svrcek Daniel14942003SVK1291Sachovy Klub Holic
10Fajtakova Silvia14944600SVK1287Interchess Cvc Malacky
11Horvath Jan73603996SVK1239Sk Slovan Bratislava
12Horak Viliam14941937SVK1217Sachovy Klub Holic
13Havalda Samuel14955490SVK1172Ksn Bratislava
14Seleng Tomas14944901SVK1131Szs Cenada Bratislava
15Kubikova Nina14955075SVK1127Ksn Bratislava
16Kostelansky Karol14954680SVK1112Sk Povazske Podhradie
17Zetocha Adela14951681SVK1095Sk Slovan Bratislava
18Novomeska Karin14952300SVK1094Sk Stefanov
19Zverka Peter Samuel73606804SVK1094Sk Doprastav Bratislava
20Barnasova Simona14943433SVK1072Sk Slovan Bratislava
21Horvathova Hana14951959SVK1063Sk Slovan Bratislava
22Rakovsky Jakub14955210SVK1035Nitriansky Sachovy Klub Nitra
23Stelbasky Filip14951720SVK1009Ksn Bratislava
24Bacho KristianSVK1000Zs Benkova Nitra
25Balsan MaximilianSVK1000Ksn Bratislava
26Barnas NorbertSVK1000Zs Gessayova Bratislava
27Bochnickova Simona14958562SVK1000Ksn Bratislava
28Buraj Patrik14958279SVK1000Interchess Zs Borsky Mikulas
29Bury Peter73619680SVK1000Tatran Tilgnerka
30Cermak Lukas14956756SVK1000Sachovy Klub Holic
31Certik Jaroslav14955032SVK1000Tatran Tilgnerka
32Cizmar Tomas73619167SVK1000Bratislavska sachova akademia
33Compel DanielSVK1000Bratislava
34Cutka Pavol73619175SVK1000Bratislavska sachova akademia
35Dolnik Michal73620599SVK1000Cis Premium
36Dubanova Kristina73608092SVK1000Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
37Durana Jonas73619663SVK1000Tatran Tilgnerka
38Durda AndrejSVK1000Gymnazium Cenada Bratislava
39Fuskova PavlaSVK1000Zs Benkova Nitra
40Galba BranislavSVK1000Bratislavska sachova akademia
41Gasperan EmilSVK1000Zs Benkova Nitra
42Halamka PatrikSVK1000Szs Cenada Bratislava
43Havaldova Natalia73620580SVK1000Kruzok Doprastav Bratislava
44Hyza Michal14959348SVK1000Sk Stefanov
45Iakovlyeva SofiaSVK1000Bratislavska Sachova Akademia
46Kaceriak Simon14956004SVK1000Sk Strelec Devinska Nova Ves
47Kajaba MatusSVK1000ZS Hubeneho Bratislava
48Kapolkova AlzbetaSVK1000Ksn Bratislava
49Kapolkova Greta14955555SVK1000Ksn Bratislava
50Karapetsas Angelos73619299SVK1000Kulturne Centrum Kubra, Trenci
51Kaufmanova Karin14958252SVK1000Sk Osuske
52Komora TomasSVK1000Bratislavska sachova akademia
53Krakorova HankaSVK1000Sk Komplet Modranka
54Krisko VladimirSVK1000Sk Slovan Bratislava
55Kurtha OliverSVK1000Sk Doprastav Bratislava
56Lepskii KirillSVK1000Bratislavska sachova akademia
57Malaschitz TeodorSVK1000Zs Bajkalska Bratislava
58Malec NatanielSVK1000Zs Benkova Nitra
59Mato SebastianSVK1000Sk Doprastav Bratislava
60Mikita IvoSVK1000Szs Cenada Bratislava
61Mikita JakubSVK1000Szs Cenada Bratislava
62Mrazik Peter14957507SVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
63Nedeliak OliverSVK1000ZS Hubeneho Bratislava
64Ostertagova KatarinaSVK1000SZS Cenada Bratislava
65Ostertagova MariaSVK1000Gymnazium Bilikova Bratislava
66Otepka PeterSVK1000Interchess Cvc Senica
67Paluska Karol73617121SVK1000Sk Doprastav Bratislava
68Pavelka HugoSVK1000Szs Cenada Bratislava
69Pavelka JonasSVK1000Szs Cenada Bratislava
70Richter MichalSVK1000Szs Cenada Bratislava
71Romanova Ela73608238SVK1000Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
72Romanova Ema14941961SVK1000Sukromna Zs Gorkeho, Skalica
73Rybiansky Jergus14958600SVK1000Sk Slovan Bratislava
74Sebokova LauraSVK1000Zs Benkova Nitra
75Sebokova LeaSVK1000Zs Benkova Nitra
76Siagi Jakub14958899SVK1000Szs Cenada Bratislava
77Simon Samuel73619701SVK1000Tatran Tilgnerka
78Skreko IgorSVK1000Sk Komplet Modranka
79Storcel DanielSVK1000SPMND Teplicka Bratislava
80Storcel TobiasSVK1000SPMND Teplicka Bratislava
81Strapec LukasSVK1000Sk Junior Cvc Banska Bystrica
82Strisko MatejSVK1000Szs Cenada Bratislava
83Striskova LuciaSVK1000Szs Cenada Bratislava
84Tichy FrederikSVK1000Szs Cenada Bratislava
85Tichy GregorSVK1000Szs Cenada Bratislava
86Ungvarsky CyrilSVK1000SZS Cenada Bratislava
87Valentova SophiaSVK1000Ksn Bratislava
88Vojtko Patrik Jan73617059SVK1000Sk Komplet Modranka
89Vozar Adam73619116SVK1000Interchess Cvc Malacky
90Vybiral Jakub14954923SVK1000Tatran Tilgnerka