Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zakladni turnaj 2009 - 2010

Poslední aktualizace07.04.2010 20:42:11, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Petruska MiroslavCZE2044SK Lokomotiva Brno
2Sipek MichalCZE2032SK Lokomotiva Brno
3Licka VlastimilCZE1997SK Lokomotiva Brno
4Vavrinek TomasCZE1914MSA Dolni Benesov
5Benak JaroslavCZE1907SK Sklo-Bohemia Svetla n.
6Hurta MiroslavCZE1855SK Lokomotiva Brno
7Sipek OldrichCZE1852SK Lokomotiva Brno
8Kucharik JanCZE1809Moravska Slavia Brno
9Zikan KarelCZE1761SK Lokomotiva Brno
10Prokes KarelCZE1738SK VA Brno
11Dittrich JiriCZE1735Moravska Slavia Brno
12Pelikan JaromirCZE1706SK Lokomotiva Brno
13Karber JanCZE1704SK Tetcice
14Stambolidis SpirosCZE1659SK Lokomotiva Brno
15Skula JindrichCZE1636Spartak Velka Bites
16Sojka OldrichCZE1620Sokol Strelice
17Rezny FrantisekCZE1601SK Slavoj Velke Pavlovice
18Horak MilosCZE1599Sokol Strelice
19Glacner KarelCZE1597SK Bystrc Oilers
20Effenberger AdamCZE1596SK Lokomotiva Brno
21Polak ZdenekCZE1591SK Lokomotiva Brno
22Hala PavelCZE1582SK Lokomotiva Brno
23Vavrinkova JitkaCZE1576MSA Dolni Benesov
24Koukolik AntoninCZE1563SK Lokomotiva Brno
25Urbanec VladimirCZE1550Sokol Strelice
26Hofirek BenediktCZE1542SK Lokomotiva Brno
27Hafrovic VendelinCZE1512SK 64 Brno
28Smolka BohumirCZE1512SK Lokomotiva Brno
29Hlousek MilanCZE1511SK Lokomotiva Brno
30Kandalec StefanCZE1509SK Lokomotiva Brno
31Spodniak PeterCZE1495SK Lokomotiva Brno
32Krupica AlesCZE1486SK KME-DDM Kurim
33Krivanek JaroslavCZE1477SK Lokomotiva Brno
34Kalisch JanCZE1455SK Lokomotiva Brno
35Kejdus RadomirCZE1453Moravska Slavia Brno
36Lacko DusanCZE1448Sokol Zastavka
37Karapetyan DavidCZE1443SK Lokomotiva Brno
38Telupil DominikCZE1440SK Lokomotiva Brno
39Brda VlastimilCZE1311Makkabi Boskovice
40Horacek PetrCZE1250SK Kocianka Brno
41Pleskal JaroslavCZE1250SK 64 Brno
42Sedlacek VladimirCZE1250SK Lokomotiva Brno
43Svoboda FilipCZE1250SK Lokomotiva Brno
44Elsner TomasCZE1100SK Lokomotiva Brno
45Hruza DominikCZE1100SK Lokomotiva Brno
46Kalabis LukasCZE1100SK KME-DDM Kurim
47Karpilovsky MarkCZE1100SK Duras BVK Brno
48Liska MartinCZE1100SK KME-DDM Kurim
49Vavrinkova EliskaCZE1100SK Lokomotiva Brno
50Brydl OndrejCZE1000SK Lokomotiva Brno
51Cech JaroslavCZE1000SK Lokomotiva Brno
52Hotar PetrCZE1000Sokol Strelice
53Kotrys TomasCZE1000nereg.
54Krivanek JakubCZE1000Sk Kme-Ddm Kurim
55Manouskova KlaraCZE1000SK Kocianka Brno
56Pikh SvatoslavCZE1000SK Lokomotiva Brno
57Ptacek PavelCZE1000Sokol Strelice
58Rerych JiriCZE1000SK Lokomotiva Brno
59Sindelar TomasCZE1000SK KME-DDM Kurim
60Suchomel VitCZE1000nereg.
61Svestkova LucieCZE1000nereg.
62Vyhnanek LadislavCZE1000SK Lokomotiva Brno
63Zamarska DasaCZE1000SK Lokomotiva Brno