Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
17Chochula Martin 10005 ½ - ½ Zacik Tibor Gregor 100057
244Paluska Karol 10005 ½ - ½5 Cizmar Tomas 10009
31Gal Milan 1528 ½ - ½ Havalda Samuel 11723
42Hanzel Artom 1237 1 - 04 Bazikova Sophia 10004
553Smaho Timur 10004 0 - 14 Compel Daniel 100010
611Dolnik Michal 10004 0 - 14 Kusy Rudolf 100030
714Havaldova Natalia 10004 1 - 04 Novak Jaroslav 100040
820Kaceriak Simon 10004 0 - 14 Milan Samuel 100037
927Krasnansky Radovan 10004 0 - 14 Krajci Damian 100025
1028Krisko Vladimir Ml. 10004 0 - 1 Novak Pavol 100041
1126Kraner Bruno Michael 1000 0 - 1 Malaschitz Teodor 100034
1217Jurasova Dominika 1000 0 - 13 Bista Adam 10005
136Bystricky Simon 10003 0 - 13 Krupa Andrej 100029
1424Kovacs Samuel 10003 1 - 03 Helenin Jozef 100015
1518Jursa Juraj 10003 0 - 13 Lepskii Kirill 100032
1619Jursova Elena 10003 1 - 03 Skach Lubomir 100050
1745Petrinec Simon 10003 1 - 03 Kajaba Matus 100021
1822Kersten Martin 10003 0 - 13 Mato Sebastian 100036
1947Rak Martin 10003 1 - 03 Komora Tomas 100023
2031Kyselica Daniel 1000 0 - 13 Novak Peter 100042
2112Drabek Rudolf 10002 0 - 12 Skripecky Marek 100052
2256Varga Lucas 10002 1 - 02 Farkas Matej 100013
2316Jancovic Jakub 10002 1 - 02 Tolt Frantisek 100055
2439Nedoba Jakub 10002 1 - 02 Licha Paulina 100033
2535Markovska Olivia 10002 0 - 12 Hargas Andrej 100058
2659Galba Branislav 10002 1 - 02 Nedeliak Oliver 100038
2749Schneider Dominik 1000 0 - 11 Polacek Filip 100046
2843Novak Tomas 10001 0 - 11 Sklenkova Barbora 100051
2948Rakus Peter 10001 1 - 00 Cincala Samuel 10008
3054Striskova Lucia 10001 0 nežrebovaný

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
157Zacik Tibor Gregor 1000 1 - 0 Hanzel Artom 12372
27Chochula Martin 10004 1 - 04 Dolnik Michal 100011
39Cizmar Tomas 10004 1 - 04 Krasnansky Radovan 100027
410Compel Daniel 10004 0 - 14 Paluska Karol 100044
540Novak Jaroslav 10004 0 - 1 Gal Milan 15281
63Havalda Samuel 1172 1 - 0 Jurasova Dominika 100017
734Malaschitz Teodor 1000 0 - 13 Havaldova Natalia 100014
829Krupa Andrej 10003 0 - 13 Bazikova Sophia 10004
930Kusy Rudolf 10003 1 - 03 Jursa Juraj 100018
1032Lepskii Kirill 10003 0 - 13 Kaceriak Simon 100020
1137Milan Samuel 10003 1 - 03 Kovacs Samuel 100024
1225Krajci Damian 10003 1 - 03 Rak Martin 100047
1341Novak Pavol 10003 ½ - ½3 Kraner Bruno Michael 100026
1442Novak Peter 10003 0 - 13 Krisko Vladimir Ml. 100028
1531Kyselica Daniel 1000 0 - 13 Smaho Timur 100053
165Bista Adam 10002 1 - 02 Markovska Olivia 100035
1733Licha Paulina 10002 0 - 12 Bystricky Simon 10006
1836Mato Sebastian 10002 1 - 02 Drabek Rudolf 100012
1913Farkas Matej 10002 0 - 12 Petrinec Simon 100045
2015Helenin Jozef 10002 1 - 02 Nedoba Jakub 100039
2138Nedeliak Oliver 10002 0 - 12 Jursova Elena 100019
2221Kajaba Matus 10002 1 - 02 Varga Lucas 100056
2355Tolt Frantisek 10002 0 - 12 Kersten Martin 100022
2423Komora Tomas 10002 1 - 02 Galba Branislav 100059
2550Skach Lubomir 10002 1 - 01 Novak Tomas 100043
2651Sklenkova Barbora 10001 0 - 11 Jancovic Jakub 100016
2752Skripecky Marek 10001 1 - 01 Polacek Filip 100046
2858Hargas Andrej 10001 1 - 01 Rakus Peter 100048
298Cincala Samuel 10000 0 - 1½ Schneider Dominik 100049
3054Striskova Lucia 10001 0 nežrebovaný

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
157Zacik Tibor Gregor 1000 1 - 0 Gal Milan 15281
22Hanzel Artom 1237 1 - 0 Havalda Samuel 11723
344Paluska Karol 1000 ½ - ½ Dolnik Michal 100011
424Kovacs Samuel 10003 0 - 13 Chochula Martin 10007
526Kraner Bruno Michael 10003 0 - 13 Cizmar Tomas 10009
647Rak Martin 10003 0 - 13 Compel Daniel 100010
714Havaldova Natalia 10003 0 - 13 Krasnansky Radovan 100027
820Kaceriak Simon 10003 0 - 13 Novak Jaroslav 100040
941Novak Pavol 10003 0 - 1 Jurasova Dominika 100017
1034Malaschitz Teodor 1000 1 - 0 Kyselica Daniel 100031
114Bazikova Sophia 10002 1 - 02 Licha Paulina 100033
1237Milan Samuel 10002 1 - 02 Bista Adam 10005
136Bystricky Simon 10002 0 - 12 Lepskii Kirill 100032
1418Jursa Juraj 10002 1 - 02 Mato Sebastian 100036
1553Smaho Timur 10002 1 - 02 Kajaba Matus 100021
1622Kersten Martin 10002 0 - 12 Novak Peter 100042
1756Varga Lucas 10002 0 - 12 Krajci Damian 100025
1828Krisko Vladimir Ml. 10002 1 - 02 Petrinec Simon 100045
1959Galba Branislav 10002 0 - 12 Krupa Andrej 100029
2030Kusy Rudolf 10002 1 - 02 Skach Lubomir 100050
2119Jursova Elena 1000 ½ - ½ Helenin Jozef 100015
2212Drabek Rudolf 10001 1 - 01 Novak Tomas 100043
2346Polacek Filip 10001 0 - 11 Farkas Matej 100013
2439Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Jancovic Jakub 100016
2548Rakus Peter 10001 0 - 11 Komora Tomas 100023
2635Markovska Olivia 10001 1 - 01 Sklenkova Barbora 100051
2758Hargas Andrej 10001 0 - 11 Nedeliak Oliver 100038
2849Schneider Dominik 1000½ 0 - 11 Tolt Frantisek 100055
298Cincala Samuel 10000 0 - 10 Skripecky Marek 100052
3054Striskova Lucia 10001 0 nežrebovaný

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Gal Milan 15283 ½ - ½3 Paluska Karol 100044
23Havalda Samuel 11723 ½ - ½3 Zacik Tibor Gregor 100057
317Jurasova Dominika 1000 0 - 1 Hanzel Artom 12372
47Chochula Martin 1000 ½ - ½ Rak Martin 100047
511Dolnik Michal 1000 1 - 02 Bazikova Sophia 10004
69Cizmar Tomas 10002 1 - 02 Krupa Andrej 100029
710Compel Daniel 10002 1 - 02 Kusy Rudolf 100030
832Lepskii Kirill 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 100014
936Mato Sebastian 10002 0 - 12 Kaceriak Simon 100020
1021Kajaba Matus 10002 0 - 12 Novak Pavol 100041
1140Novak Jaroslav 10002 1 - 02 Kersten Martin 100022
1242Novak Peter 10002 0 - 12 Kovacs Samuel 100024
1350Skach Lubomir 10002 0 - 12 Kraner Bruno Michael 100026
1427Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Galba Branislav 100059
1515Helenin Jozef 1000 0 - 1 Malaschitz Teodor 100034
1619Jursova Elena 1000 0 - 1 Kyselica Daniel 100031
175Bista Adam 10001 1 - 01 Nedoba Jakub 100039
1838Nedeliak Oliver 10001 0 - 11 Bystricky Simon 10006
1945Petrinec Simon 10001 1 - 01 Drabek Rudolf 100012
2013Farkas Matej 10001 0 - 11 Smaho Timur 100053
2148Rakus Peter 10001 0 - 11 Jursa Juraj 100018
2223Komora Tomas 10001 0 - 11 Varga Lucas 100056
2325Krajci Damian 10001 1 - 01 Hargas Andrej 100058
2446Polacek Filip 10001 0 - 11 Krisko Vladimir Ml. 100028
2554Striskova Lucia 10001 0 - 11 Licha Paulina 100033
2655Tolt Frantisek 10001 0 - 11 Milan Samuel 100037
2716Jancovic Jakub 10000 1 - 0½ Schneider Dominik 100049
2843Novak Tomas 10000 1 - 00 Cincala Samuel 10008
2952Skripecky Marek 10000 0 - 10 Markovska Olivia 100035
3051Sklenkova Barbora 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
120Kaceriak Simon 10002 0 - 12 Gal Milan 15281
22Hanzel Artom 12372 ½ - ½2 Dolnik Michal 100011
336Mato Sebastian 10002 0 - 12 Havalda Samuel 11723
44Bazikova Sophia 10002 0 - 12 Paluska Karol 100044
557Zacik Tibor Gregor 10002 1 - 02 Compel Daniel 100010
642Novak Peter 10002 0 - 1 Chochula Martin 10007
734Malaschitz Teodor 1000 0 - 1 Jurasova Dominika 100017
847Rak Martin 1000 1 - 01 Bista Adam 10005
96Bystricky Simon 10001 0 - 11 Kusy Rudolf 100030
1028Krisko Vladimir Ml. 10001 0 - 11 Cizmar Tomas 10009
1112Drabek Rudolf 10001 0 - 11 Lepskii Kirill 100032
1229Krupa Andrej 10001 1 - 01 Farkas Matej 100013
1314Havaldova Natalia 10001 1 - 01 Milan Samuel 100037
1431Kyselica Daniel 10001 ½ - ½1 Helenin Jozef 100015
1518Jursa Juraj 10001 0 - 11 Novak Jaroslav 100040
1633Licha Paulina 10001 0 - 11 Kajaba Matus 100021
1722Kersten Martin 10001 1 - 01 Petrinec Simon 100045
1823Komora Tomas 10001 0 - 11 Skach Lubomir 100050
1924Kovacs Samuel 10001 1 - 01 Striskova Lucia 100054
2041Novak Pavol 10001 1 - 01 Krajci Damian 100025
2126Kraner Bruno Michael 10001 1 - 01 Tolt Frantisek 100055
2256Varga Lucas 10001 0 - 11 Krasnansky Radovan 100027
2349Schneider Dominik 1000½ 0 - 11 Galba Branislav 100059
248Cincala Samuel 10000 0 - 1½ Jursova Elena 100019
2516Jancovic Jakub 10000 0 - 10 Polacek Filip 100046
2635Markovska Olivia 10000 0 - 10 Rakus Peter 100048
2751Sklenkova Barbora 10000 0 - 10 Nedeliak Oliver 100038
2839Nedoba Jakub 10000 1 - 00 Skripecky Marek 100052
2953Smaho Timur 10000 1 - 00 Novak Tomas 100043
3058Hargas Andrej 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Gal Milan 15281 1 - 01 Komora Tomas 100023
225Krajci Damian 10001 0 - 11 Hanzel Artom 12372
33Havalda Samuel 11721 1 - 01 Kovacs Samuel 100024
427Krasnansky Radovan 10001 0 - 11 Bazikova Sophia 10004
55Bista Adam 10001 0 - 10 Krisko Vladimir Ml. 100028
67Chochula Martin 10001 ½ - ½1 Malaschitz Teodor 100034
79Cizmar Tomas 10001 0 - 11 Mato Sebastian 100036
840Novak Jaroslav 10001 0 - 11 Compel Daniel 100010
911Dolnik Michal 10001 1 - 01 Novak Pavol 100041
1015Helenin Jozef 10001 0 - 11 Novak Peter 100042
1117Jurasova Dominika 10001 ½ - ½1 Rak Martin 100047
1244Paluska Karol 10001 1 - 01 Jursa Juraj 100018
1350Skach Lubomir 10001 0 - 11 Kaceriak Simon 100020
1421Kajaba Matus 10001 0 - 11 Zacik Tibor Gregor 100057
1554Striskova Lucia 10001 0 - 10 Bystricky Simon 10006
1637Milan Samuel 10000 1 - 00 Cincala Samuel 10008
1738Nedeliak Oliver 10000 0 - 10 Drabek Rudolf 100012
1813Farkas Matej 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100039
1943Novak Tomas 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 100014
2045Petrinec Simon 10000 1 - 00 Jancovic Jakub 100016
2119Jursova Elena 10000 ½ - ½0 Schneider Dominik 100049
2246Polacek Filip 10000 0 - 10 Kersten Martin 100022
2348Rakus Peter 10000 0 - 10 Kraner Bruno Michael 100026
2452Skripecky Marek 10000 0 - 10 Krupa Andrej 100029
2530Kusy Rudolf 10000 1 - 00 Sklenkova Barbora 100051
2656Varga Lucas 10001 0 - 10 Kyselica Daniel 100031
2732Lepskii Kirill 10000 1 - 00 Smaho Timur 100053
2858Hargas Andrej 10000 0 - 10 Licha Paulina 100033
2959Galba Branislav 10000 1 - 00 Markovska Olivia 100035
3055Tolt Frantisek 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
129Krupa Andrej 10000 0 - 10 Gal Milan 15281
22Hanzel Artom 12370 1 - 00 Kusy Rudolf 100030
331Kyselica Daniel 10000 0 - 10 Havalda Samuel 11723
44Bazikova Sophia 10000 1 - 00 Lepskii Kirill 100032
533Licha Paulina 10000 0 - 10 Bista Adam 10005
66Bystricky Simon 10000 0 - 10 Malaschitz Teodor 100034
735Markovska Olivia 10000 0 - 10 Chochula Martin 10007
88Cincala Samuel 10000 0 - 10 Mato Sebastian 100036
937Milan Samuel 10000 0 - 10 Cizmar Tomas 10009
1010Compel Daniel 10000 1 - 00 Nedeliak Oliver 100038
1139Nedoba Jakub 10000 0 - 10 Dolnik Michal 100011
1212Drabek Rudolf 10000 0 - 10 Novak Jaroslav 100040
1341Novak Pavol 10000 1 - 00 Farkas Matej 100013
1414Havaldova Natalia 10000 0 - 10 Novak Peter 100042
1543Novak Tomas 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100015
1616Jancovic Jakub 10000 0 - 10 Paluska Karol 100044
1745Petrinec Simon 10000 0 - 10 Jurasova Dominika 100017
1818Jursa Juraj 10000 1 - 00 Polacek Filip 100046
1947Rak Martin 10000 1 - 00 Jursova Elena 100019
2020Kaceriak Simon 10000 1 - 00 Rakus Peter 100048
2149Schneider Dominik 10000 0 - 10 Kajaba Matus 100021
2222Kersten Martin 10000 0 - 10 Skach Lubomir 100050
2351Sklenkova Barbora 10000 0 - 10 Komora Tomas 100023
2424Kovacs Samuel 10000 1 - 00 Skripecky Marek 100052
2553Smaho Timur 10000 0 - 10 Krajci Damian 100025
2626Kraner Bruno Michael 10000 0 - 10 Striskova Lucia 100054
2755Tolt Frantisek 10000 0 - 10 Krasnansky Radovan 100027
2828Krisko Vladimir Ml. 10000 0 - 10 Varga Lucas 100056
2957Zacik Tibor Gregor 10000 1 voľno
3058Hargas Andrej 10000 0 nežrebovaný
3159Galba Branislav 10000 0 nežrebovaný