38. Turnaj sachovych nadeji - U9 - 38. Chess talents tournament - U9

OrganizátorBeskydska sachova skola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeZaruba Petr
Hlavní rozhodčíIA Zaruba Petr (351725)
RozhodčíMiculka Ivo (361151), Rabchonok Gennady (13501500)
Bedenkzeit2 x 90 min + 30 s / move
MístoND Frydek-Mistek, Czech Republic
Datum od2017/04/13 Datum do 2017/04/17
Ø ELO turnaje1122
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace17.04.2017 10:57:02 / Page cached 24.04.2017 17:03:14 15min., Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeU9, U12, U15, Open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 8 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8/8 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
Brožka KarelCZE135517082222 ŠK Polabiny, z.s.
2
Fizer MarekCZE13501493Beskydská šachová škola z.s.
3
Hladký TadeášCZE13121371ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
4
Day TobiášCZE11981201Unichess
5
Buchta BartolomějCZE11951239Beskydská šachová škola z.s.
6
Tauš ZdeněkCZE11811213Interchess z.s.
7
Stonawski KrystianCZE11801011Slavoj Český Těšín
8
Hrbek JáchymCZE11471147Šachy Štěpán
9
Matusík OndřejCZE11291129Beskydská šachová škola z.s.
10
Roček MatyášCZE11181118SK Slavia Orlová
11
Holeštiaková NinaSVK11170wTJ Slavia Caissa Čadca
12
Roček LukášCZE11081068SK Slavia Orlová
13
Boba KristianSVK11030U7TSC - MSK Martin
14
Zemek AntonínCZE10971108Interchess z.s.
15
Novomeská KarinSVK10940wŠK Štefanov
16
Sikorová JanaCZE10871061wTŽ Třinec
17
Červeň SamuelSVK01268TJ Slavia Caissa Čadca
18
Mrmusová MagdalénaSVK01251wTJ Slavia Caissa Čadca
19
Filipová VanesaCZE01250wInterchess z.s.
20
Němec JáchymCZE01249Klub šachistů Říčany 1925
21
Pressler TobiasCZE01220Klub šachistů Říčany 1925
22
Dobsa EmmaCZE01193wUnichess
23
Holeštiaková ĽubanaSVK01118wTJ Slavia Caissa Čadca
24
Veverka VladimírCZE01104ŠK Most
25
Katzer VítCZE011002222 ŠK Polabiny, z.s.
26
Knettig MatyášCZE01100TJ Ostrava
27
Paar DavidCZE011002222 ŠK Polabiny, z.s.
28
Síleš JanCZE01100Klub šachistů Říčany 1925
29
Tichý TomášCZE01100TJ Bohemians Praha
30
Topenčík BrunoCZE01100U7ŠK Milovice
31
Šlosar JanCZE011002222 ŠK Polabiny, z.s.
32
Váca ViktorCZE01040Interchess z.s.
33
Baňas SamuelSVK01000U7ŠK Modra
34
Buchtová ViktorieCZE01000wU7Beskydská šachová škola z.s.
35
Budinská AndreaCZE01000wU7Beskydská šachová škola z.s.
36
Friedlová JanaCZE01000wBeskydská šachová škola z.s.
37
Horková TerezaCZE01000wU7Beskydská šachová škola z.s.
38
Hrbková JohanaCZE01000wŠachy Štěpán
39
Hudák MichalSVK01000U7Šachy Reinter Košice
40
Hudáková NinaSVK01000wŠachy Reinter Košice
41
Jílek JakubCZE01000Šachy Štěpán
42
Kotas AdamCZE01000Slavoj Český Těšín
43
Martirosyan DavidCZE01000U7ŠK Aurora-ŠŠ A. Karpova
44
Matusík PetrCZE01000U7Beskydská šachová škola z.s.
45
Myšková VeronikaCZE01000wKlub šachistů Říčany 1925
46
Očko NikolasCZE01000Interchess z.s.
47
Tichá ValérieCZE01000wU7Beskydská šachová škola z.s.
48
Štěpánová MiraCZE01000nereg.
49
Eising Hans JustusGER00SV Mattnetz Berlin
50
Khomich MarynaBLR00wSCS Minsk Forpost
51
Kondratyev IaroslavBLR00U7SCS Minsk Forpost
52
Nipadzistau UladzislauBLR00SCS Minsk Forpost
53
Pauls BenjaminGER00SV Empor Berlin
54
Ratkevich NichyparBLR00SCS Minsk Forpost
55
Sapranovich MikalaiBLR00SCS Minsk Forpost
56
Yarotski AliakseiBLR00U7SCS Minsk Forpost
57
Zabrzanski MarcinPOL00U7UKS “Hetman Koronny” Trzebinia