Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 14:26:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Šachový festival České Budějovice 2017
Poslední aktualizace30.06.2017 15:48:47, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 72
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
2. Kolo Datum kola 2017/06/23 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
1
1
GM
Warakomski Tomasz
2518
1
1 - 0
1
FM
Koziol Kamil
2307
18
2
17
IM
Strebkovs Andrejs
2321
1
0 - 1
1
GM
Kislinsky Alexey
2479
2
3
3
FM
Pechac Jergus
2472
1
1 - 0
1
IM
Poloch Petr
2283
20
4
19
FM
Jablonicky Martin
2304
1
½ - ½
1
GM
Sergeev Vladimir
2446
4
5
5
GM
Velicka Petr
2441
1
1 - 0
1
Glimbrant Torbjorn
2238
22
6
23
Vybiral Zdenek
2236
1
½ - ½
1
GM
Andreev Eduard
2434
6
7
7
GM
Ivanov Mikhail
2425
1
1 - 0
1
Miesbauer Jan
2186
24
8
25
Zapletal Jindrich
2155
1
0 - 1
1
GM
Naumkin Igor
2401
8
9
9
GM
Voloshin Leonid
2389
1
½ - ½
1
Chan Kim Yew
2154
26
10
28
Ernst Michael
2121
1
½ - ½
1
IM
Plischki Sebastian
2373
11
11
12
FM
Pulpan Jakub
2371
1
1 - 0
1
Guelsen Taylan
2093
29
12
30
Mlynek Petr
2091
1
0 - 1
1
FM
Obsivac Josef
2370
13
13
14
Szotkowski Jakub
2366
1
½ - ½
1
Schuh Patrick
2083
31
14
32
Orzechowski Jacek
2082
1
½ - ½
1
IM
Hausner Ivan
2363
15
15
21
Kozusek Daniel
2265
½
1 - 0
1
Nejdl Eduard
2068
34
16
10
FM
Chekletsov Ilya
2378
0
1 - 0
½
Kanka Matej
1767
55
17
33
Chekletsov Egor
2070
0
0 - 1
0
Rolinek Dominik
1812
51
18
52
Nagy Ladislav
1812
0
0 - 1
0
Drozdowski Konrad
2064
35
19
36
Puncochar Jiri
2054
0
½ - ½
0
Gzib David
1791
53
20
54
Pawicka Magdalena
1791
0
½ - ½
0
Brom Jiri
2051
37
21
38
Sprenar Petr
2042
0
1 - 0
0
Jarabek Milan
1718
57
22
56
Vahala Tomas
1759
0
0 - 1
0
Pericka Tomas
2030
39
23
40
Matejka Radek
2006
0
0 - 1
0
Hrabal Matej
1700
59
24
58
Brhlik Antonin
1711
0
0 - 1
0
Stinka Jakub
1991
41
25
60
Placer Sebastian
1685
0
0 - 1
0
Musil Vitezslav
1979
42
26
44
Spicka Jan
1959
0
1 - 0
0
Chekletsova Darya
1657
62
27
63
Oka Hikaru
1639
0
0 - 1
0
Bares Jachym
1947
45
28
46
Frost Peter
1916
0
½ - ½
0
Smajzrova Katerina
1597
64
29
65
Asatryan Manvel
1551
0
1 - 0
0
Chval Petr
1907
47
30
48
Kubala Karel
1907
0
1 - 0
0
Bastyr Pavel
1497
67
31
68
Stastna Martina
1463
0
0 - 1
0
Baloun Tomas
1887
49
32
50
Rolinek Frantisek
1886
0
0 - 1
1
Rolinkova Lucie
1350
70
33
16
IM
Sredojevic Ivan
2355
0
0
nenasazen
34
27
AGM
Vardan Nagpal
2129
0
0
nenasazen
35
43
Rautela Saksham
1969
0
0
nenasazen
36
61
Mesicek Josef
1676
0
0
nenasazen
37
66
Ahuja Bhavik
1535
0
0
nenasazen
38
69
Ahuja Bhushita
1354
0
0
nenasazen
39
71
Rautela Sadbhav
1222
0
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
tiráž