Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Cech 2009 detí do 10 let

Poslední aktualizace15.11.2009 12:53:30, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Liska JiríCZE1551SK ZS Tyrsova Ceská Lípa
2Kadlec DanielCZE1443SK Most
3Wagner VojtechCZE1391ORTEX-RETA Hradec Králové
4Brunová BlankaCZE1324SK DDM Planá u Mar. Lázní
5Slovák KiliánCZE1266Sokol Praha-Kobylisy
6Baboucek MikulásCZE1250Sachový klub Zdice
7Blazek MichalCZE1250ORTEX-RETA Hradec Králové
8Brejník GustavCZE1250Klub Sachistù Stetí
9Civín DominikCZE1250Sachový klub Zdice
10Homola MartinCZE1250Sokol Ceský Brod
11Jelínek MichalCZE1250SK OAZA Praha
12Jires MichalCZE1250SS Panda Rychnov n/K
13Kolomý AdamCZE1250TJ Lanskroun
14Kozbert TomásCZE1250TJ Bohemians Praha
15Macner DavidCZE1250SK Sokol Klatovy
16Novák MartinCZE1250Sachklub Ceské Budejovice
17Nuc KrystofCZE1250QCC Ceské Budejovice, SK
18Pelnár JanCZE1250Sokol Domazlice
19Soukup VáclavCZE1250SK Spartak Ústí n/L
20Steinbauer FilipCZE1250Sachklub Ceské Budejovice
21Sýkora MarekCZE1250TJ Bizuterie Jablonec n/N
22Vlach DanielCZE1250SACHklub Tábor
23Vítová AnnaCZE1250Sokol Hradec Králové
24Zahradník AlesCZE1250Sachy Povrly
25Solc FilipCZE1250ORTEX-RETA Hradec Králové
26Rerábková EliskaCZE1250Tourist Biomedica Rícany
27Balek FilipCZE1100SK Pyrit Príbram
28Cach OndrejCZE11002222 SK Polabiny
29Holý LukásCZE1100SK Sokol Klatovy
30Horák AdamCZE1100TJ Desko Liberec
31Jírek JiríCZE1100SK Spartak Ústí n/L
32Kalinová EliskaCZE1100SK Spartak Ústí n/L
33Koucha Maryam AminaCZE1100SK Sokol Klatovy
34Kukla JiríCZE1100SK MeDDM Týniste n/O
35Masek MartinCZE1100TJ Glaverbel Czech Teplic
36Nespor JakubCZE1100TJ Jiskra Litomysl
37Novotný VojtechCZE1100TJ Desko Liberec
38Nemcová KamilaCZE1100SK OAZA Praha
39Pech DavidCZE1100Sachy Povrly
40Petrová EvaCZE1100SK Sokol Klatovy
41Petrásková ZuzanaCZE1100Tourist Biomedica Rícany
42Perina JanCZE1100TJ Bizuterie Jablonec n/N
43Schick MatyásCZE1100Sachy Povrly
44Soukup JiríCZE1100SK Pyrit Príbram
45Srba MichaelCZE1100TJ Spartak Chodov
46Torma PetrCZE1100SK Líne
47Vlková AnezkaCZE1100TJ Spartak Vlasim
48Vojta MartinCZE1100Auto Skoda Mladá Boleslav
49Wojnarová AnetaCZE1100TJ Bohemians Praha
50Zemenová VeronikaCZE1100Tourist Biomedica Rícany
51Zdych DanielCZE1100TJ Spartak Vlasim
52Cerovský JakubCZE1100TJ Desko Liberec
53Hofmanová VilmaCZE10002222 SK Polabiny
54Holubová DominikaCZE1000SK Medvedi Zvole
55Jindrová TerezaCZE1000ORTEX-RETA Hradec Králové
56Pastrnek MichalCZE1000Tourist Biomedica Rícany
57Parízek MartinCZE1000TJ Desko Liberec
58Zejdlík PatrikCZE1000SO DDM Hlinsko