Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Cech 2009 detí do 10 let

Poslední aktualizace15.11.2009 12:53:30, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Wagner VojtechCZE1391ORTEX-RETA Hradec Králové8,50,039,551,0
219Soukup VáclavCZE1250SK Spartak Ústí n/L7,00,039,551,5
31Liska JiríCZE1551SK ZS Tyrsova Ceská Lípa6,50,037,548,0
44Brunová BlankaCZE1324SK DDM Planá u Mar. Lázní6,50,036,047,0
516Novák MartinCZE1250Sachklub Ceské Budejovice6,50,035,047,0
612Jires MichalCZE1250SS Panda Rychnov n/K6,50,034,044,5
717Nuc KrystofCZE1250QCC Ceské Budejovice, SK6,50,034,043,0
85Slovák KiliánCZE1266Sokol Praha-Kobylisy6,00,035,047,0
918Pelnár JanCZE1250Sokol Domazlice6,00,034,043,0
108Brejník GustavCZE1250Klub Sachistù Stetí5,50,042,054,5
112Kadlec DanielCZE1443SK Most5,50,041,053,5
1210Homola MartinCZE1250Sokol Ceský Brod5,50,041,053,5
1353Hofmanová VilmaCZE10002222 SK Polabiny5,50,038,051,0
1424Zahradník AlesCZE1250Sachy Povrly5,50,037,047,0
1538Nemcová KamilaCZE1100SK OAZA Praha5,50,036,547,5
1614Kozbert TomásCZE1250TJ Bohemians Praha5,50,035,546,0
1756Pastrnek MichalCZE1000Tourist Biomedica Rícany5,50,031,039,5
1858Zejdlík PatrikCZE1000SO DDM Hlinsko5,00,036,547,0
1932Kalinová EliskaCZE1100SK Spartak Ústí n/L5,00,036,047,0
2025Solc FilipCZE1250ORTEX-RETA Hradec Králové5,00,034,542,0
2111Jelínek MichalCZE1250SK OAZA Praha5,00,033,041,5
2221Sýkora MarekCZE1250TJ Bizuterie Jablonec n/N5,00,030,537,5
236Baboucek MikulásCZE1250Sachový klub Zdice5,00,030,040,0
2457Parízek MartinCZE1000TJ Desko Liberec5,00,027,535,0
2526Rerábková EliskaCZE1250Tourist Biomedica Rícany4,50,035,044,5
269Civín DominikCZE1250Sachový klub Zdice4,50,034,544,5
2715Macner DavidCZE1250SK Sokol Klatovy4,50,033,543,5
2844Soukup JiríCZE1100SK Pyrit Príbram4,50,032,041,0
2922Vlach DanielCZE1250SACHklub Tábor4,50,031,541,0
3043Schick MatyásCZE1100Sachy Povrly4,50,031,038,5
3120Steinbauer FilipCZE1250Sachklub Ceské Budejovice4,50,030,542,0
3239Pech DavidCZE1100Sachy Povrly4,50,029,036,5
3341Petrásková ZuzanaCZE1100Tourist Biomedica Rícany4,50,028,036,0
3428Cach OndrejCZE11002222 SK Polabiny4,00,036,545,5
3527Balek FilipCZE1100SK Pyrit Príbram4,00,036,545,0
3631Jírek JiríCZE1100SK Spartak Ústí n/L4,00,033,041,5
3730Horák AdamCZE1100TJ Desko Liberec4,00,031,040,0
3823Vítová AnnaCZE1250Sokol Hradec Králové4,00,031,040,0
3936Nespor JakubCZE1100TJ Jiskra Litomysl4,00,027,536,0
4037Novotný VojtechCZE1100TJ Desko Liberec4,00,027,535,5
4113Kolomý AdamCZE1250TJ Lanskroun4,00,027,035,0
4229Holý LukásCZE1100SK Sokol Klatovy4,00,026,535,5
4333Koucha Maryam AminaCZE1100SK Sokol Klatovy4,00,026,034,0
4448Vojta MartinCZE1100Auto Skoda Mladá Boleslav4,00,024,032,0
4551Zdych DanielCZE1100TJ Spartak Vlasim3,50,032,040,5
4634Kukla JiríCZE1100SK MeDDM Týniste n/O3,50,030,038,0
4745Srba MichaelCZE1100TJ Spartak Chodov3,50,027,034,5
4835Masek MartinCZE1100TJ Glaverbel Czech Teplic3,50,024,531,0
4940Petrová EvaCZE1100SK Sokol Klatovy3,00,028,035,5
507Blazek MichalCZE1250ORTEX-RETA Hradec Králové3,00,026,033,5
5142Perina JanCZE1100TJ Bizuterie Jablonec n/N3,00,025,030,5
5247Vlková AnezkaCZE1100TJ Spartak Vlasim3,00,022,029,0
5352Cerovský JakubCZE1100TJ Desko Liberec2,50,026,532,0
5446Torma PetrCZE1100SK Líne2,50,025,033,0
5549Wojnarová AnetaCZE1100TJ Bohemians Praha2,00,025,030,5
5650Zemenová VeronikaCZE1100Tourist Biomedica Rícany2,00,024,531,0
5754Holubová DominikaCZE1000SK Medvedi Zvole1,50,022,528,5
5855Jindrová TerezaCZE1000ORTEX-RETA Hradec Králové0,00,022,029,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)