Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

27. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" Krajsky prebor UKSS v rapid sachu 201 v kategorii muzu,zen, D18, D20, H18 a H20

Poslední aktualizace13.05.2017 17:10:52, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNTypKlub/Místo
1
IMZvara PetrCZE23702363Tj Bohemians Praha
2
FMSerrano Salvador EduardoESP23320Spanelsko
3
Balin JanCZE22952301KPTj Tatran Podborany Z.S.
4
FMRubes JanCZE23132294KPSk Teplice
5
FMGregor JiriCZE23292292Tj Neratovice
6
Klement LukasCZE22562246KPTj Tatran Podborany Z.S.
7
Ralis PetrCZE22052226KPTj Tatran Podborany Z.S.
8
Vagner TomasCZE21922196KPChess Most
9
Haba ZdenekCZE21892192Sk Mahrla Praha Z.S.
10
Toman OndrejCZE21772190Sk Ad Jicin
11
FMHrbolka LadislavCZE21092166KPChess Most
12
FMKozak MilosCZE21582148KPSk Slavoj Litomerice, O.S.
13
Hadraba VladimirCZE21462148KPSk Teplice
14
Wimmer MiroslavCZE21622140Sk Karlovy Vary
15
Hula LukasCZE21322121KPSk Slavoj Litomerice, O.S.
16
Janda ZdenekCZE21182109KPSk Decin
17
Vales VaclavCZE20872098KPSk Decin
18
Volek RadomirCZE21042096KPSk Union Louny
19
Stastny PetrCZE20192075KPSk Teplice
20
CMChrz PavelCZE20782069KPSk Spartak Usti Nad Labem
21
Kudrlicka LadislavCZE20582058KPSk Teplice
22
CMPetras MilanCZE20422056Sk Bohnice
23
Kamenik MartinCZE19742049KPChess Most
24
Popper TomasCZE20362034Unichess
25
Babicka MichalCZE19892025KPSk Decin
26
Havranek TomasCZE20362025KPSk Decin
27
Kruselj DanielCRO20240Sk Spartak Usti nad Labem
28
Bartonicek ZdenekCZE20162022Sk Garde Kaznejov
29
Spirek AdamCZE20352014KPChess Most
30
Vrchotka JosefCZE19972012KPSk Teplice
31
Chmelik JiriCZE19792001KPTj Sokol Litvinov-Lom.
32
Krutsky MartinCZE17681977H18Sk Teplice
33
Hoke PetrCZE19331973KPSk Slavoj Litomerice, O.S.
34
Novy FilipCZE19461944Sk Oaza Praha
35
Hozda DavidCZE19391943KPSk Sachy Chlumec
36
Kopecky JiriCZE19151929Tj Kralupy Nad Vltavou
37
Semerdziev StefanCZE01926KPSk Slavoj Litomerice, O.S.
38
Tichy LukasCZE19461926KPTj Sokol Udlice
39
Tejkal JiriCZE19171910Sk Praha 4
40
Valenta PetrCZE19171909KPTj Svadov-Olsinky
41
Hamala MiroslavCZE19311904KPTj Svadov-Olsinky
42
Koper StefanCZE19321900Sk Mahrla Praha Z.S.
43
Papay JindrichCZE19141899KPSk Decin
44
Zvacek AntoninCZE18781892Sk Kbely
45
Koblasa JosefCZE18771884KPTj Sokol Udlice
46
Bartos VaclavCZE18311882KPSk Teplice
47
Zverina JanCZE18881882Tj Chs Chotebor
48
Konvalinka VladislavCZE17201877Tj Sokol Melnik
49
Burgermeister MichalCZE18571874KPSachy Povrly
50
Korinek BohuslavCZE18561854KPTj Sokol Litvinov-Lom.
51
Kalvach LadislavCZE18411832Sk Mahrla Praha Z.S.
52
Ulrych RadekCZE17461831KPSk Ddm Postoloprty
53
Treska FrantisekCZE17111827KPAsk Lovosice
54
Brejnik GustavCZE18361822H18Sk Slavoj Litomerice, O.S.
55
Majerik VladimirCZE18191809KPSk Union Louny
56
Haslar SvatoplukCZE17851785KPAsk Lovosice
57
Posva JaroslavCZE17491784KPAsk Lovosice
58
Matas StanislavCZE17761777Tj Sokol Melnik
59
Saffova MichaelaCZE17951773KP-zTj Sokol Litvinov-Lom.
60
Smid PavelCZE14951754H18Sk Spartak Usti Nad Labem
61
Purkyt JaroslavCZE17671749KPSk Decin
62
Kudera JiriCZE17301747KPSk Slavoj Litomerice, O.S.
63
Gruss PetrCZE16921727KPTj Klasterec Nad Ohri
64
Stastny JakubCZE15331712H18Sk Strelnice Kadan
65
Krejci JosefCZE16771702KPAsk Lovosice
66
Straslipka JiriCZE16921696KPSk Bystransti Jezdci Bystrany
67
Zikavsky RudolfCZE16731690Tj Ostrov
68
Polansky Adam LubosCZE17061681H18Sk Spartak Usti Nad Labem
69
Mascak MilanCZE15911633Sk Teplice
70
Vyskocil ZdenekCZE16591625KPTj Klasterec Nad Ohri
71
Nepras MiloslavCZE15921608KPTj Sokol Udlice
72
Pospichal MichaelCZE16721579H18Sk Slavoj Litomerice, O.S.
73
Poveda MichaelCZE15051540KPSk Decin
74
Kubiska MiroslavCZE14181519KPKlub Sachistu Steti
75
Balin DanielCZE15251508H18Sk Spartak Usti Nad Labem
76
Obrsal JosefCZE14991494neregistrovany
77
Koval NikitaCZE15781479H18Sk Teplice
78
Werner Hong Quan DanCZE15291479H18Sk Spartak Usti Nad Labem
79
Cernicek MatyasCZE14901448H18Sk Ddm Postoloprty
80
Hrubec AdamCZE14261427H18Sachy Povrly
81
Masek DanielCZE14681409H18Sk Decin
82
Vaclavik JanCZE14561409H18Sk Teplice
83
Durdisova MonikaCZE13451394KP-zKlub Sachistu Steti
84
Lipa PavelCZE14461349H18Klub Sachistu Steti
85
Voves OndrejCZE14301329H20Klub Sachistu Steti
86
Vizina PatrikCZE14821265H18Sk Decin
87
Nguyen Huy HoangCZE01259H18Sk Spartak Usti Nad Labem
88
Kalyncukova KaterinaCZE01211D18Tj Klasterec Nad Ohri
89
Kleker JiriCZE01158H18Klub Sachistu Steti
90
Lev LukasCZE01137H18Klub Sachistu Steti
91
Jusko JindrichCZE01117H18Sk Decin
92
Olah DanCZE01092H18Sachy Povrly
93
Hampl NikolaCZE01090H18Sachy Povrly
94
Simek DavidCZE01080H18Tj Klasterec Nad Ohri
95
Jirasko MiroslavCZE01000neregistrovany
96
Sajner MarekCZE01000H18Sk Bystransti Jezdci Bystrany
Advertisement
Advertisement