Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovstvi Moravy a Slezska mladeze H12

Poslední aktualizace01.11.2009 11:41:01, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Kratochvil VitCZE1839TJ Namest nad Oslavou8,540,552,547,5
23Miculka DavidCZE1811TJ Namest nad Oslavou8,041,054,546,5
31Dvorak AdamCZE1864SK Lokomotiva Brno7,540,552,039,5
416Zeman RadekCZE1372SK Duras BVK Brno6,038,049,026,5
532Sigut DavidCZE1250BSS Frydek-Mistek6,036,547,027,5
611Skorepa JakubCZE1483Sokol Bedrichov6,036,047,527,5
77Kanakova NatalkaCZE1551BSS Frydek-Mistek6,032,544,026,5
85Kostka VitCZE1573TZ Trinec6,032,540,525,3
948Hofirek BenediktCZE1000SK Lokomotiva Brno5,540,552,528,3
1017Skorepa TomasCZE1345Sokol Bedrichov5,539,051,528,0
118Stuchly OndrejCZE1542SK Stare Mesto5,538,550,025,8
126Stefanik RichardCZE1568SK Stare Mesto5,535,547,525,0
1349Jagos MarekCZE1000SK 1923 Sokol Kyjov5,532,041,524,0
1414Ramik DominikCZE1432BSS Frydek-Mistek5,531,542,023,3
1519Chlapek OndrejCZE1296TJ Mittal Ostrava5,531,541,024,3
1658Zidek DanielCZE1000BSS Frydek-Mistek5,530,539,020,0
174Kula DominikCZE1695BSS Frydek-Mistek5,529,538,521,5
189Krcil AlesCZE1529TJ Jiskra Humpolec5,037,550,024,5
1912Rakusan MiroslavCZE1464Sokol Postoupky5,035,546,021,5
2022Vozak TomasCZE1268Sokol Skalicka5,034,545,019,5
2121Janos MarekCZE1279MSA Dolni Benesov5,034,543,020,3
2220Foucek SimonCZE1291SK G+SPgS Znojmo5,032,541,021,5
2310Capcuch DavidCZE1517BSS Frydek-Mistek5,032,041,522,8
2423Gemsa PavelCZE1255MSA Dolni Benesov5,032,041,519,5
2528Paul FilipCZE1250SK Zlin5,032,040,519,5
2615Zajicek TomasCZE1414SK Rosada Prostejov4,535,044,519,5
2735Stepan PatrikCZE1250BSS Frydek-Mistek4,533,541,517,5
2841Krejca JakubCZE1100Sokol Hostalkova4,532,540,018,5
2957Walica RomanCZE1000TZ Trinec4,529,538,016,3
3039Koukal OndrejCZE1100SK Duras BVK Brno4,529,537,516,8
3118Kladnak MartinCZE1336SK Duras BVK Brno4,039,051,019,5
3233Skalka MichalCZE1250TJ SK Veseli nad Mor.4,035,043,517,5
3326Krupica RomanCZE1250Sokol Zastavka4,034,542,515,3
3446Sukany AdamCZE1100TJ Spartak Trebic4,033,042,516,3
3513Kovarik MatyasCZE1452Zbrojovka Vsetin4,033,042,017,5
3638Kolacny DavidCZE1100SK Stare Mesto4,032,541,516,3
3756Svoboda (Kurim) FilipCZE1000SK KME-DDM Kurim4,029,538,014,3
3844Otradovec TomasCZE1100SK Stare Mesto4,028,035,512,5
3931Scheichenost MichalCZE1250Sokol Postoupky4,027,038,011,8
4054Ochmyt JakubCZE1000TZ Trinec4,027,035,013,3
4147Gruszka AlesCZE1000TJ TZ Trinec4,026,033,011,8
4252Liska MartinCZE1000SK KME-DDM Kurim4,025,534,012,8
4342Masicek MichalCZE1100SO Kunovice3,530,038,512,8
4436Svoboda (Brno) FilipCZE1250SK Lokomotiva Brno3,529,537,512,5
4534Sovjak MartinCZE1250BSS Frydek-Mistek3,528,036,510,8
4637Kachtik KarelCZE1100Sokol Hostalkova3,528,036,012,0
4727Marek JakubCZE1250SK G+SPgS Znojmo3,528,036,010,8
4829Phamova Xuan ViCZE1250SK Zlin3,027,035,09,5
4930Polisensky JanCZE1250Sokol Postoupky3,026,536,08,8
5045Stoklasek OndrejCZE1100SK Stare Mesto3,026,034,07,8
5140Krajicek FilipCZE1100SK Lokomotiva Brno3,023,031,07,8
5243Mazurek StepanCZE1100SK DDM Vyskov2,530,038,09,3
5325Fialka AdamCZE1250SK Slavia Orlova2,527,035,09,0
5424Adamczyk MartinCZE1250SK Slavia Orlova2,521,529,54,0
5550Jahn FilipCZE1000SK KME-DDM Kurim2,521,528,56,3
5651Kment MichalCZE1000SK Rosada Prostejov2,521,029,06,3
5755Stanovsky ArnoldCZE1000Sokol Bedrichov2,520,026,03,8
5853Manak FilipCZE1000Sokol Hostalkova2,519,525,56,3

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)