Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 12:34:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XIX Obert Internacional d'Escacs Foment Martinenc IV Memorial Josep Paredes Grup A
Darrera actualització17.06.2017 20:45:05, Creador/Darrera càrrega: Daniel Leiro Giralt
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda El 2017/05/20 A les 16.30h
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
4
FM
Perez Manas Benjamin
2283
3½
0 - 1
3½
FM
Lillo Castany Victor
2307
2
PGN
2
9
MK
Valls Marti Artur
2152
3
½ - ½
3
GM
Munoz Miguel
2500
1
PGN
3
3
IM
Mestre Bellido Hector
2290
3
0 - 1
3
MK
Chalmeta Ugas Jordi
2136
10
PGN
4
20
Delgado Pico Lluis
2022
3
1 - 0
3
MK
Garcia Ramos Daniel
2208
6
PGN
5
8
Perez Garcia Adria
2167
3
½ - ½
3
Bielecki Pawel
2102
12
PGN
6
11
Beaskoa Estany Gabriel
2102
2½
0 - 1
3
Marzo Pie Xavier
1978
24
PGN
7
7
MK
Garrido Fernandez Daniel
2205
2½
½ - ½
2½
Delgadillo Torrico Felipe
1937
27
PGN
8
19
Jimenez Ruano Adrian
2042
2½
1 - 0
2½
MK
Lacasta Palacio Joaquim
2090
14
PGN
9
5
MK
Pinero Fernandez Xavier
2258
2
1 - 0
2½
Reverdy Micah Fabrice
1912
30
PGN
10
13
Riu Lopez Daniel
2098
2
0 - 1
2
Vargas Drechsler Carlos
1964
25
PGN
11
15
Blasco Benito Albert
2085
2
½ - ½
2
Molina Peris Cristian
1951
26
PGN
12
39
Claramunt Bassegoda Marcel
1869
2
0 - 1
2
Nadal Fajardo Ricard
2015
21
PGN
13
51
Pera Muntasell Marc
1735
2
0 - 1
2
Reyes Lopez Daniel
2012
22
PGN
14
23
Martinez Lopez Carlos
1994
2
½ - ½
2
Povill Batlle Ramon
1921
29
PGN
15
46
Rodriguez Saez Gerard
1802
2
0 - 1
1½
Delgado Montanes Jose A.
2078
17
PGN
16
45
Povill Claros Laura
1818
1½
1 - 0
1½
Jimenez Ortiz Gonzalo
1924
28
PGN
17
31
Cano Sevila Ivan
1911
1½
½ - ½
1½
Gisbert Mir Alejandro
1774
48
PGN
18
37
Ros Montes Daniel
1882
1½
0 - 1
1½
Brunet Gil Pol
1772
49
PGN
19
44
Andreu Termes Frederic
1818
1½
½ - ½
1½
Bernat Pascual Magi
1753
50
PGN
20
55
Houzi Acharki Hanane
1630
1½
½ - ½
1
MK
Severri Arrese Carlos
1908
32
PGN
21
42
Cabot Muntane Jordi
1854
1
½ - ½
1
Catala Ulied Bernat
1898
34
PGN
22
38
Catala Ulied Guillem
1880
1
0 - 1
1
Lozano Ruiz David
1835
43
PGN
23
40
Riu Lopez Sergi
1869
1
+ - -
1
Aguadero Casado Jorge Ignacio
1678
54
24
41
Martos Martin Josep Angel
1861
1
½ - ½
1
Valero Recalde Pablo
1728
53
PGN
25
47
Silva Pena Angel David
1784
1
1 - 0
0
Alvarez Albiol Victor
2082
16
PGN
26
33
Porta Bellido Xavier
1907
0
1 - 0
0
Bes Alvarez Alex
1735
52
PGN
27
35
Lasaosa Irigoyen Javier
1892
0
1
bye
28
18
Guix Torres David
2070
2½
0
Sense emparellar
29
36
Leiva Ruiz Sergi
1891
½
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Impressió