III TORNEO INTERNACIONAL OPEN BLITZ (162867) ATENCIÓN: COMIENZA A LAS 18 H / ATTENTION: BEGINS AT 6 pm

OrganitzadorIM Vidarte Morales, Arturo (3800253)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigIM Vidarte Morales, Arturo (3800253)
Àrbitre principalIA Dr. Zaiats, Vladimir (14109344)
ÀrbitreAA Muratet Carmona, Alexandra (22227172), AAS Ramon Herraez, MIreia (24570230)
Control de temps3 min + 2 sec/move
SeuPavello Miquel Poblet, Font Freda 3, Montcada i Reixac GPS: 41.4905088,2.1852131
Data2017/06/25
Mitjana d'Elo2047
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització24.06.2017 15:01:36, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

Selecció del torneigOpen A, Open B, Open C, RR GM norm, III Open Blitz
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 0 ronda

OrdreNúm. Ini. NomTipusSexeGrFEDFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3  Des4 KElo+/-
11
GMMunoz MiguelCAT26592621CAT - Sant Andreu C.E.0,00,00,00,00200,0
22
IMAsis Gargatagli HipolitoCAT25862565CAT - Lira, La C.E.0,00,00,00,00200,0
33
GMPerez Mitjans OrelvisESP24550MAD - 64 Villalba0,00,00,00,00200,0
44
IMRojas Keim LuisCHI23742430CAT - Granollers-Canovelles0,00,00,00,00200,0
55
WGMCori T. DeysiwPER23620PERU0,00,00,00,00200,0
66
IMFernandez FernandoPER234600,00,00,00,00100,0
77
IMMartinez Martin DavidESP23300MAD0,00,00,00,00200,0
88
FMGarcia Ramos DanielCAT23022351CAT - Peona I Peo, C.E.0,00,00,00,00200,0
99
FMCervello Tost FerranCAT22862326Peona I Peo, C.E.0,00,00,00,00200,0
1010
Uribe Arteaga DanielCOL22672352CAT - Montcada, Unio Escacs0,00,00,00,00200,0
1111
AGMFenil ShahIND22580INDIA0,00,00,00,00200,0
1212
WIMMiranda Llanes YerisbelwCUB22420CUBA0,00,00,00,00200,0
1313
FMLouis ThibaultFRA22290FRANCE0,00,00,00,00200,0
1414
FMFernandez Diaz CristianCAT22162352CAT - Mollet, Club D'escacs0,00,00,00,00200,0
1515
FMRandazzo AdrianITA21942322CAT - Cerdanyola Valles C.E.0,00,00,00,00200,0
1616
CMSalles LouisFRA21940FRANCE0,00,00,00,00200,0
1717
CMBhagwat VinodIND21770INDIA0,00,00,00,00200,0
1818
IMDerakhshani DorsawIRI21482382CAT - Montcada, Unio Escacs0,00,00,00,00200,0
1919
IMDeshmukh AnupIND21320INDIA0,00,00,00,00200,0
2020
FMGonzalez Raul OmarCAT21172347CAT - Barcelona, Club Escacs0,00,00,00,00200,0
2121
CMFernandez De Bobadilla GabrieESP20890MAD -0,00,00,00,00200,0
2222
MKMartinez Pla XavierCAT20882280CAT - Tres Peons C.E.0,00,00,00,00200,0
2323
Campos Cayuelas AdriaCAT20612217CAT - Rubinenca, Agrupacio D'escacs0,00,00,00,00200,0
2424
Chernikov VladimirUKR20582079CAT - Peon Negro, Club D'escacs0,00,00,00,00200,0
2525
MKValencia Jimenez JoseCAT20562171CAT - Cerdanyola Valles C.E.0,00,00,00,00200,0
2626
Ramon Serrano Francisco JavieCAT20472209CAT - Colmena, La C.E.0,00,00,00,00200,0
2727
Fernandez Aguilar FranciscoCAT20392196CAT - Castellar Del Valles C.E.0,00,00,00,00200,0
2828
Nadal Fajardo RicardCAT20362261CAT - Barcelona, Club Escacs0,00,00,00,00200,0
2929
FMQuirhuayo Chumbe German GonzaU16PER20280PERU0,00,00,00,00200,0
3030
WFMAbarca Gonzalez DamariswCHI20270CHILE0,00,00,00,00200,0
3131
Cervello I Tost RogerCAT19522181CAT - Barcelona Club Escacs0,00,00,00,00200,0
3232
Samrat GhoraiIND19420INDIA0,00,00,00,00200,0
3333
Majumdar ShankarIND19340INDIA0,00,00,00,00200,0
3434
Cano Sevilla IvanCAT19242186CAT - Barcelona, Club Escacs0,00,00,00,00200,0
3535
Anuj ShrivatriU16IND19200INDIA0,00,00,00,00400,0
3636
Sumit KumarIND18920INDIA0,00,00,00,00200,0
3737
Niklesh Kumar JainIND18910INDIA0,00,00,00,00200,0
3838
Juciute EinorawLTU18870LITHUANIA0,00,00,00,00200,0
3939
Palacios Pena GerardoCAT18232090CAT - Tres Peons C.E.0,00,00,00,00200,0
4040
Chandrasekhar M KIND17940INDIA0,00,00,00,00200,0
4141
Sole Bove JosepS65LCAT17271994Montcada, Unio Escacs0,00,00,00,00200,0
4242
Ramon Herraez AlexU16CAT17041987CAT - Colmena, La C.E.0,00,00,00,00200,0
4343
Aishwin DanielIND16840INDIA0,00,00,00,00200,0
4444
Custodio Criado JofreCAT16791866CAT - Peona I Peo, C.E.0,00,00,00,00200,0
4545
Brunet Gil PolU16CAT15571978CAT - Lira, La C.E.0,00,00,00,00200,0
4646
Lorenzo Martinez RubenU16CAT15551782CAT - Franqueses, Les C.E.0,00,00,00,00200,0
4747
Pera Muntasell MarcU16CAT15081986CAT - Lira, La C.E.0,00,00,00,00200,0
4848
Gonzalez Cobos ArnauU16CAT12931742CAT - Vall Del Tenes, Club Escacs0,00,00,00,00200,0
4949
Gonzalez Danilow AleynovitchCAT01700CAT - Colon Sabadell Chessy0,00,00,00,00
5050
Grino Fernandez AdrianCAT01700CAT - Ideal D'en Clave C.E.0,00,00,00,00
5151
Cacho Lafuente MarcCAT01654CAT - Peon Negro, Club D'escacs0,00,00,00,00
5252
IMOliva Castaneda KevelCUB24130CUBA0,00,00,00,00200,0
5353
FMSargsjan VardgesARM21260ARMENIA0,00,00,00,00200,0
5454
IMPanelo MarceloARG23272456CAT - Castelldefels, C.E.0,00,00,00,00200,0
5555
GMPeralta FernandoARG25722613CAT - Escola D'escacs De Barcelona0,00,00,00,00200,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Desempat4: Recursive Ratingperformance