Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 14:04:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
3. Offene Pinzgauer Schnellschach-Meisterschaft 2017
Zadnja izmjena25.06.2017 10:45:56, Creator: USK Uttendorf i. Pzg.,Last Upload: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
spol
Bdld
Typ
Sk.
Klub/Grad
1
GM
Hecht Hans-Joachim
4600320
GER
2312
Sbg
S75
Sv Schwarzach
2
Urankar Hans-Peter
4608321
GER
2188
S65
Unterhaching
3
Ljubic Juro
14503620
AUT
2225
Sbg
Sv Schwarzach
4
Feichtner Thomas
1613529
AUT
2067
Sbg
S50
P
Uttendorf
5
Kapferer Romed
1607731
AUT
2095
Tir
Rochade Rum
6
MK
Prüll Lukas
1601393
AUT
1850
Sbg
Ask Salzburg
7
Danojevic Zivko
14407957
BIH
2072
Sbg
S50
P
Uttendorf
8
Hasanovic Nurija
14403951
BIH
2009
Sbg
S50
Sk Pjesak
9
Holzer Manuel
1620797
AUT
1759
Sbg
P
Taxenbach
10
Schöpf Gerhard
1619730
AUT
1955
Sbg
P
Uttendorf
11
Fanninger Leon
1649400
AUT
1639
Sbg
U14
Oberndorf/Laufen
12
Pöllner Florian
24648523
GER
1645
Sbg
Ask Salzburg
13
Blumauer Peter
1636618
AUT
1651
Sbg
S75
P
Zell Am See
14
Gall Konrad
1617184
AUT
1563
Sbg
S65
P
Taxenbach
15
Schöpf Patrick
1626329
AUT
1654
Sbg
P
Uttendorf
16
Halili Pullumb
4700406
ALB
1649
Sbg
S50
P
Zell Am See
17
Moßhammer Wolfgang
1641530
AUT
1533
Sbg
S50
Union Bergheim
18
Gruber Helmut
1611291
AUT
1607
Sbg
S65
P
Taxenbach
19
Schachner Franz
1618849
AUT
1608
Sbg
S65
P
Zell Am See
20
Grünwald Hans
AUT
1653
Sbg
S65
P
Taxenbach
21
Danner Erwin
AUT
1456
Sbg
S50
Trimmelkam
22
Kollmann Hans
AUT
1460
Sbg
S65
P
Taxenbach
23
Bruckner Simon
1658417
AUT
1291
Sbg
U16
Sc Neumarkt/Wallersee
24
Wagner Martin
AUT
1583
Sbg
S65
Salzburg Sued
25
Patscheider Rudolf Dkfm
1641549
AUT
1250
Sbg
S65
Union Bergheim
26
Schellander David
1645854
AUT
1507
Sbg
S65
Mozart Salzburg
27
Estermann Kurt
AUT
1552
Sbg
S65
P
Sv Schwarzach
28
Bräuer Mario
1652702
AUT
1376
Sbg
Sc Neumarkt/Wallersee
29
Dummert Norbert
1631845
AUT
1349
Sbg
S50
Sc Neumarkt/Wallersee
30
Lamberger sen. Werner
1632680
AUT
1179
Sbg
S75
P
Uttendorf
31
Kipman Felix
1653105
AUT
1108
Sbg
U16
Hallein
32
Weickl Johann
AUT
1356
Sbg
S75
P
Taxenbach
33
Davenport Patrick
AUT
1312
Sbg
Salzburg Sued
34
Meisl Walter
1601164
AUT
1375
Sbg
S65
Schachfreunde Trumerseen
35
Horn Johannes
AUT
1085
Sbg
S50
Sk Royal Salzburg
36
Hörfarter Gregor
AUT
1124
Sbg
P
Uttendorf
37
Zwingenberger Lukas
1658484
AUT
1152
Sbg
U16
Sc Neumarkt/Wallersee
38
Horn Sarah
1653830
AUT
889
w
Sbg
U10
Sk Royal Salzburg
39
Hörfarter Alexander
AUT
995
Sbg
U10
P
Uttendorf
40
Hörfarter Johannes
AUT
800
Sbg
U08
P
Uttendorf
41
Hochstaffl Stefan
AUT
0
P
vereinslos
42
Holzmann Martin
AUT
0
P
vereinslos
43
Horn Christoph
AUT
0
SK Royal Salzburg
44
Kammerlander Fritz
AUT
0
P
vereinslos
45
Proksch Thomas
AUT
0
S50
Union Bergheim
46
Schoosleitner Hans
AUT
0
S50
vereinslos
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead