XII Obert Internacional d'Escacs Tupinamba Grup 'A'

Darrera actualització24.05.2017 23:13:04, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (27)

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

8. Ronda El 2017/05/17 A les 19:15

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
12FMExposito Amaro Josue 22886 0 - 15 FMCapellades Subirana Marc 22324
26Morales Montalban Miguel 21225 ½ - ½ FMPicanol Alemany Antonio 22773
35MKGarcia Gil Javier 2162 0 - 1 IMVidarte Morales Arturo 23601
49MKSerrano Pertinez Miquel 2089 ½ - ½ Planella Sanchez Jordi 197913
512Poblet Puig Jordi 2051 0 - 1 MKDominguez Rueda Juan 205610
68Guirao Galcera Marc 20944 1 - 04 Vargas Drechsler Carlos 191716
723Farre Buil Carles 1860 0 - 1 CMFernandez Madrid Carlos 21197
826Reverdy Micah Fabrice 1840 1 - 0 Colom Andres Xavier 191617
932Seca Carol Ruben 1823 ½ - ½ Vives Bellber Tomas 189419
1025Gil Vega Marcel 1842 1 - 0 Moner Lasheras Pablo 183827
1121Parayre Soguero Jordi 18893 0 - 13 Lopez Forn Marc 205111
1218Bernat Ernest 19073 ½ - ½3 Vallbona Domingo Joan 189120
1340Moysen Cortes Jessica 17513 1 - 03 Albert Cristobal Jorge 178736
1439Mercader Rubio Luis 1763 0 - 1 Barragan Hernandez Manel 185124
1531Delgado Prada Yeray 1824 1 - 0 Martin Valentin Francisco 180234
1628Costa Trave Jaume 18372 1 - 0 Rodriguez Isern Bernat 180035
1722Martinez Diaz Francisco Javie 18672 ½ - ½2 Madrid Sole Antonio 183629
1833Abarca Garcia Xavier 1803 - - + Tateo Ida 121741
1930Delgado Prada Benjamin 1829 1 bye
2014Daguro Dasalla Armando 19620 0 Sense emparellar
2115Cervello I Tost Roger 1955 0 Sense emparellar
2237Soto Balastegui Victor 17752 0 Sense emparellar
2338Arroyo Mateo Jose Miguel 17643 0 Sense emparellar
Advertisement
Advertisement