Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 01:45:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
22. Steirische Jugendschach-Olympiade Buben U10 Schnellschach-Landesmeisterschaften
Viimeisin päivitys15.02.2017 19:06:05, Creator/Last Upload: HR. ERICH GIGERL
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
Kerho/Kaupunki
1
Aurich Marvin
VS Hollenegg
2
Bammer Lukas
VS Peter Rosegger
3
Berkhofer Julian
VS Fürstenfeld
4
Böheim Paul
VS Pinggau
5
Dunst Martin
VS Pinggau
6
Gabriel Mattias
VS St. Stefan
7
Gartler Johannes
VS Lödersdorf
8
Gentilini Timon
VS Hasnerplatz
9
Grabner Florian
VS Kumberg
10
Graßhoff Martin
VS Fohnsdorf
11
Haas Andreas
VS II Feldbach
12
Hellmayr Jonathan
VS Fehring
13
Holzmeister Nico
VS Judendorf-Straßengel
14
Hurdax Kevin
VS Preding
15
Hurdax Philipp
VS Preding
16
Ingolic Paul
VS Judendorf
17
Ip Alexander
Schulschwestern
18
Janger Nico
VS Gratwein
19
Jesenik Jakob
VS Hönigtal
20
Juric Antoine
VS Eisteich
21
Jöbstl Joseph
VS Sacre Coeur
22
Kerbis Luca
VS Preding
23
Kleibenzettl Kristian
VS II Feldbach
24
Korndon Hannes
VS Grassnitz
25
Künstl Florian
VS Kaindorf
26
Lackner Julian
VS Passail
27
Lang Elias
VS Pogier
28
Leitner Sebastian
VS Fürstenfeld
29
Liave Rubens
VS Gleisdorf
30
Lobastov Patrick
VS Schladming
31
Maiberg Leon
VS Peter Rosegger
32
Martinz Matio
VS Schladming
33
Mensah Dylan
Bips Krones
34
Mieschalkin Eldar
VS Fehring
35
Oberlach Valentin
VS Eisteich
36
Pachler Tobias
VS Gleisdorf
37
Pendl Florian
VS II Feldbach
38
Posch Michael
VS Pogier
39
Postel Tobias
VS Mureck
40
Rechberger Jakob
VS Waltendorf
41
Reinisch Fabian
VS Wies
42
Reischl Philipp
VS Sacre Coeur
43
Reiter Ingo
VS Neuhart
44
Riegler Florian
VS Pinggau
45
Rinössl Noah
VS Dietersdorf
46
Schabinger Anton
Sacre Coeur
47
Schmit Lukas Armin
VS Loipersdorf-Kitzladen
48
Schneller Klement Ernst
VS Pischk
49
Schwarzenegger Felix
VS Pogier
50
Steiner Samuel
VS Hönigtal
51
Steinwidder Valentin
VS Weißkirchen
52
Strobl Philipp
VS Unterpremstätten
53
Szarka Tibor
Schachgesellschaft Graz
54
Tanul Daniel
VS Ratten
55
Tentschert Johannes
VS Judendorf
56
Trieb Mario
VS Dr. T. Körner
57
Trummer Alexander
VS Eisteich
58
Wagner Christian
VS St. Stefan
59
Wagner Jakob
VS Gleisdorf
60
Wang Jiawen
VS Frauental
61
Windisch Timo
VS Passail
62
Zangl Benedikt
VS Sacre Coeur
63
Zaytsev Alexander
Sacre Coeur
64
Brandner Marvin
VS Wagna
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot