Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Zetocha Adela 1256 1 - 05 Havalda Samuel 11727
213Chochula Martin 10005 ½ - ½5 Gal Milan 15071
32Patzelt Marek 1382 1 - 0 Adamec Maros 12803
48Kubikova Nina 1127 0 - 1 Hanzel Artom 12135
559Zacik Tibor Gregor 1000 1 - 04 Bazikova Sophia 100012
637Kusy Rudolf 10004 0 - 14 Havaldova Natalia 100019
738Kyselica Daniel 10004 0 - 14 Jurasova Dominika 100021
828Kersten Martin 10004 0 - 14 Malaschitz Teodor 100041
930Kovar David 10004 0 - 14 Smaho Timur 100054
1046Novak Peter 10004 0 - 1 Krajci Damian 100031
1155Svatek Tomas 1000 1 - 0 Krupa Martin 100036
126Kolevska Lea Teodora 1174 1 - 03 Bakic David 100011
1333Krasnansky Radovan 10003 1 - 03 Adamec Ondrej 10009
1434Krisko Vladimir Ml. 10003 1 - 03 Antol Dusan 100010
1516Dolnik Michal 10003 1 - 03 Krupa Andrej 100035
1620Helenin Jozef 10003 1 - 03 Novak Jaroslav 100044
1752Skach Lubomir 10003 1 - 03 Kaiser Daniel 100025
1845Novak Pavol 10003 1 - 03 Kapolkova Greta 100027
1940Majtan Teo Jan 1000 0 - 13 Rak Martin 100048
2024Kaceriak Simon 1000 1 - 0 Lukacovicova Simona 100039
2156Syc Marek 1000 0 - 1 Lepskii Kirill 100060
2214Cutka Pavol 10002 1 - 02 Simove Pavel 100051
2322Jursa Juraj 10002 1 - 02 Nedoba Jakub 100043
2458Vinnikov Maksym 10002 0 - 12 Jursova Elena 100023
2547Novak Tomas 10002 0 - 12 Komora Tomas 100029
2649Reznicenko Arsenij 10002 0 - 12 Kraner Bruno Michael 100032
2718Galba Branislav 1000 1 - 02 Skripecky Marek 100053
2842Malik Hugo 10001 0 - 11 Drabek Rudolf 100017
2926Kapolkova Alzbeta 10001 0 - 11 Schwab Timotej Augustin 100050
3057Szabados Martin 10001 1 - 00 Dobsovic Filip 100015

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Hanzel Artom 1213 0 - 1 Zetocha Adela 12564
213Chochula Martin 1000 ½ - ½4 Kubikova Nina 11278
31Gal Milan 15074 1 - 04 Kusy Rudolf 100037
43Adamec Maros 12804 ½ - ½4 Zacik Tibor Gregor 100059
57Havalda Samuel 11724 1 - 04 Kyselica Daniel 100038
636Krupa Martin 1000 0 - 1 Patzelt Marek 13822
719Havaldova Natalia 10003 1 - 0 Svatek Tomas 100055
831Krajci Damian 10003 ½ - ½3 Kolevska Lea Teodora 11746
911Bakic David 10003 0 - 13 Kovar David 100030
1045Novak Pavol 10003 0 - 13 Bazikova Sophia 100012
1141Malaschitz Teodor 10003 1 - 03 Dolnik Michal 100016
1221Jurasova Dominika 10003 1 - 03 Krisko Vladimir Ml. 100034
1325Kaiser Daniel 10003 0 - 13 Novak Peter 100046
1448Rak Martin 10003 0 - 13 Kersten Martin 100028
1539Lukacovicova Simona 1000 0 - 13 Smaho Timur 100054
169Adamec Ondrej 10002 1 - 0 Syc Marek 100056
1710Antol Dusan 10002 1 - 02 Novak Tomas 100047
1835Krupa Andrej 10002 1 - 02 Cutka Pavol 100014
1951Simove Pavel 10002 0 - 12 Helenin Jozef 100020
2044Novak Jaroslav 10002 1 - 02 Jursa Juraj 100022
2123Jursova Elena 10002 0 - 12 Krasnansky Radovan 100033
2240Majtan Teo Jan 10002 ½ - ½2 Kaceriak Simon 100024
2327Kapolkova Greta 10002 1 - 02 Reznicenko Arsenij 100049
2432Kraner Bruno Michael 10002 0 - 12 Skach Lubomir 100052
2560Lepskii Kirill 10002 ½ - ½1 Galba Branislav 100018
2617Drabek Rudolf 10001 0 - 11 Vinnikov Maksym 100058
2729Komora Tomas 10001 1 - 01 Szabados Martin 100057
2853Skripecky Marek 10001 1 - 01 Malik Hugo 100042
2943Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Schwab Timotej Augustin 100050
3015Dobsovic Filip 10000 0 - 10 Kapolkova Alzbeta 100026

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Zetocha Adela 12564 ½ - ½4 Chochula Martin 100013
255Svatek Tomas 1000 0 - 1 Hanzel Artom 12135
32Patzelt Marek 1382 0 - 13 Gal Milan 15071
428Kersten Martin 10003 0 - 13 Adamec Maros 12803
530Kovar David 10003 0 - 13 Havalda Samuel 11727
634Krisko Vladimir Ml. 10003 0 - 13 Kubikova Nina 11278
737Kusy Rudolf 10003 1 - 03 Bakic David 100011
838Kyselica Daniel 10003 1 - 03 Dolnik Michal 100016
959Zacik Tibor Gregor 10003 1 - 03 Jurasova Dominika 100021
1036Krupa Martin 1000 1 - 02 Antol Dusan 100010
116Kolevska Lea Teodora 11742 1 - 02 Majtan Teo Jan 100040
1246Novak Peter 10002 1 - 02 Adamec Ondrej 10009
1312Bazikova Sophia 10002 1 - 02 Novak Jaroslav 100044
1414Cutka Pavol 10002 0 - 12 Malaschitz Teodor 100041
1547Novak Tomas 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 100019
1622Jursa Juraj 10002 0 - 12 Novak Pavol 100045
1724Kaceriak Simon 10002 0 - 12 Rak Martin 100048
1849Reznicenko Arsenij 10002 0 - 12 Kaiser Daniel 100025
1952Skach Lubomir 10002 0 - 12 Krajci Damian 100031
2054Smaho Timur 10002 1 - 02 Krupa Andrej 100035
2156Syc Marek 10002 ½ - ½2 Lukacovicova Simona 100039
2233Krasnansky Radovan 10001 1 - 01 Drabek Rudolf 100017
2318Galba Branislav 10001 0 - 11 Simove Pavel 100051
2420Helenin Jozef 10001 1 - 01 Skripecky Marek 100053
2542Malik Hugo 10001 0 - 11 Jursova Elena 100023
2657Szabados Martin 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 100027
2760Lepskii Kirill 10001 1 - 01 Komora Tomas 100029
2858Vinnikov Maksym 10001 0 - 11 Kraner Bruno Michael 100032
2950Schwab Timotej Augustin 10000 1 - 00 Dobsovic Filip 100015
3026Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Nedoba Jakub 100043

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Hanzel Artom 12133 ½ - ½3 Patzelt Marek 13822
23Adamec Maros 12803 0 - 13 Chochula Martin 100013
316Dolnik Michal 10003 0 - 13 Zetocha Adela 12564
47Havalda Samuel 1172 ½ - ½3 Svatek Tomas 100055
51Gal Milan 15072 1 - 02 Krupa Andrej 100035
68Kubikova Nina 11272 1 - 02 Majtan Teo Jan 100040
711Bakic David 10002 1 - 02 Reznicenko Arsenij 100049
837Kusy Rudolf 10002 1 - 02 Bazikova Sophia 100012
938Kyselica Daniel 10002 1 - 02 Cutka Pavol 100014
1021Jurasova Dominika 10002 1 - 02 Skach Lubomir 100052
1125Kaiser Daniel 10002 0 - 12 Zacik Tibor Gregor 100059
1239Lukacovicova Simona 10002 0 - 12 Kersten Martin 100028
1344Novak Jaroslav 10002 0 - 12 Kovar David 100030
1434Krisko Vladimir Ml. 10002 1 - 02 Smaho Timur 100054
1519Havaldova Natalia 1000 ½ - ½ Novak Peter 100046
1617Drabek Rudolf 10001 0 - 1 Krupa Martin 100036
1732Kraner Bruno Michael 10001 0 - 11 Kolevska Lea Teodora 11746
189Adamec Ondrej 10001 1 - 01 Malik Hugo 100042
1933Krasnansky Radovan 10001 0 - 11 Antol Dusan 100010
2041Malaschitz Teodor 10001 1 - 01 Galba Branislav 100018
2145Novak Pavol 10001 1 - 01 Helenin Jozef 100020
2253Skripecky Marek 10001 0 - 11 Jursa Juraj 100022
2323Jursova Elena 10001 0 - 11 Novak Tomas 100047
2451Simove Pavel 10001 0 - 11 Kaceriak Simon 100024
2527Kapolkova Greta 10001 0 - 11 Rak Martin 100048
2631Krajci Damian 10001 1 - 01 Vinnikov Maksym 100058
2715Dobsovic Filip 10000 0 - 11 Syc Marek 100056
2857Szabados Martin 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100026
2929Komora Tomas 10000 1 - 00 Schwab Timotej Augustin 100050
3043Nedoba Jakub 10000 0 - 10 Lepskii Kirill 100060

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Dolnik Michal 10002 1 - 02 Gal Milan 15071
22Patzelt Marek 13822 1 - 02 Jurasova Dominika 100021
335Krupa Andrej 10002 0 - 12 Adamec Maros 12803
44Zetocha Adela 12562 1 - 02 Kusy Rudolf 100037
549Reznicenko Arsenij 10002 0 - 12 Hanzel Artom 12135
655Svatek Tomas 10002 1 - 02 Bakic David 100011
713Chochula Martin 10002 1 - 02 Zacik Tibor Gregor 100059
86Kolevska Lea Teodora 11741 0 - 1 Havalda Samuel 11727
946Novak Peter 1000 0 - 11 Kubikova Nina 11278
1012Bazikova Sophia 10001 1 - 01 Kraner Bruno Michael 100032
1114Cutka Pavol 10001 1 - 01 Krasnansky Radovan 100033
1218Galba Branislav 10001 0 - 11 Krisko Vladimir Ml. 100034
1336Krupa Martin 10001 ½ - ½1 Havaldova Natalia 100019
1420Helenin Jozef 10001 0 - 11 Kyselica Daniel 100038
1522Jursa Juraj 10001 0 - 11 Lukacovicova Simona 100039
1640Majtan Teo Jan 10001 1 - 01 Jursova Elena 100023
1724Kaceriak Simon 10001 0 - 11 Novak Jaroslav 100044
1848Rak Martin 10001 0 - 11 Kaiser Daniel 100025
1952Skach Lubomir 10001 1 - 01 Kapolkova Greta 100027
2028Kersten Martin 10001 1 - 01 Novak Pavol 100045
2130Kovar David 10001 1 - 01 Simove Pavel 100051
2254Smaho Timur 10001 1 - 01 Krajci Damian 100031
2358Vinnikov Maksym 10001 0 - 10 Adamec Ondrej 10009
2410Antol Dusan 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100043
2547Novak Tomas 10000 1 - 00 Dobsovic Filip 100015
2650Schwab Timotej Augustin 10000 0 - 10 Drabek Rudolf 100017
2726Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Skripecky Marek 100053
2856Syc Marek 10000 1 - 00 Komora Tomas 100029
2960Lepskii Kirill 10000 0 - 10 Malaschitz Teodor 100041
3042Malik Hugo 10000 1 - 00 Szabados Martin 100057

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Gal Milan 15071 1 - 01 Kersten Martin 100028
225Kaiser Daniel 10001 0 - 11 Patzelt Marek 13822
33Adamec Maros 12801 1 - 01 Kyselica Daniel 100038
427Kapolkova Greta 10001 0 - 11 Zetocha Adela 12564
55Hanzel Artom 12131 1 - 01 Novak Jaroslav 100044
67Havalda Samuel 11721 ½ - ½1 Novak Peter 100046
711Bakic David 10001 1 - 01 Rak Martin 100048
835Krupa Andrej 10001 1 - 01 Bazikova Sophia 100012
913Chochula Martin 10001 1 - 01 Skach Lubomir 100052
1037Kusy Rudolf 10001 1 - 01 Cutka Pavol 100014
1139Lukacovicova Simona 10001 0 - 11 Dolnik Michal 100016
1249Reznicenko Arsenij 10001 1 - 01 Galba Branislav 100018
1321Jurasova Dominika 10001 1 - 01 Vinnikov Maksym 100058
1455Svatek Tomas 10001 1 - 01 Jursa Juraj 100022
1559Zacik Tibor Gregor 10001 1 - 01 Kaceriak Simon 100024
1641Malaschitz Teodor 10000 0 - 10 Kolevska Lea Teodora 11746
1743Nedoba Jakub 10000 0 - 10 Kubikova Nina 11278
189Adamec Ondrej 10000 0 - 10 Krisko Vladimir Ml. 100034
1945Novak Pavol 10000 1 - 00 Antol Dusan 100010
2015Dobsovic Filip 10000 0 - 10 Krupa Martin 100036
2117Drabek Rudolf 10000 0 - 10 Majtan Teo Jan 100040
2219Havaldova Natalia 10000 1 - 00 Malik Hugo 100042
2347Novak Tomas 10000 0 - 10 Helenin Jozef 100020
2423Jursova Elena 10000 1 - 00 Schwab Timotej Augustin 100050
2551Simove Pavel 10000 1 - 00 Kapolkova Alzbeta 100026
2629Komora Tomas 10000 0 - 10 Smaho Timur 100054
2753Skripecky Marek 10000 0 - 10 Kovar David 100030
2831Krajci Damian 10000 1 - 00 Syc Marek 100056
2957Szabados Martin 10000 0 - 10 Kraner Bruno Michael 100032
3033Krasnansky Radovan 10000 1 - 00 Lepskii Kirill 100060

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
130Kovar David 10000 0 - 10 Gal Milan 15071
22Patzelt Marek 13820 1 - 00 Krajci Damian 100031
332Kraner Bruno Michael 10000 0 - 10 Adamec Maros 12803
44Zetocha Adela 12560 1 - 00 Krasnansky Radovan 100033
534Krisko Vladimir Ml. 10000 0 - 10 Hanzel Artom 12135
66Kolevska Lea Teodora 11740 0 - 10 Krupa Andrej 100035
736Krupa Martin 10000 0 - 10 Havalda Samuel 11727
88Kubikova Nina 11270 0 - 10 Kusy Rudolf 100037
938Kyselica Daniel 10000 1 - 00 Adamec Ondrej 10009
1010Antol Dusan 10000 0 - 10 Lukacovicova Simona 100039
1140Majtan Teo Jan 10000 0 - 10 Bakic David 100011
1212Bazikova Sophia 10000 1 - 00 Malaschitz Teodor 100041
1342Malik Hugo 10000 0 - 10 Chochula Martin 100013
1414Cutka Pavol 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100043
1544Novak Jaroslav 10000 1 - 00 Dobsovic Filip 100015
1616Dolnik Michal 10000 1 - 00 Novak Pavol 100045
1746Novak Peter 10000 1 - 00 Drabek Rudolf 100017
1818Galba Branislav 10000 1 - 00 Novak Tomas 100047
1948Rak Martin 10000 1 - 00 Havaldova Natalia 100019
2020Helenin Jozef 10000 0 - 10 Reznicenko Arsenij 100049
2150Schwab Timotej Augustin 10000 0 - 10 Jurasova Dominika 100021
2222Jursa Juraj 10000 1 - 00 Simove Pavel 100051
2352Skach Lubomir 10000 1 - 00 Jursova Elena 100023
2424Kaceriak Simon 10000 1 - 00 Skripecky Marek 100053
2554Smaho Timur 10000 0 - 10 Kaiser Daniel 100025
2626Kapolkova Alzbeta 10000 0 - 10 Svatek Tomas 100055
2756Syc Marek 10000 0 - 10 Kapolkova Greta 100027
2828Kersten Martin 10000 1 - 00 Szabados Martin 100057
2958Vinnikov Maksym 10000 1 - 00 Komora Tomas 100029
3059Zacik Tibor Gregor 10000 1 voľno
3160Lepskii Kirill 10000 0 nežrebovaný