Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

4. turnaj GP MKŠS - Krajský přebor mládeže - U10

Poslední aktualizace04.02.2017 14:26:19, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: czech republic licence 88

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Tauš Zdeněk397695CZE1457Interchess z.s.
2Kaňák Matyáš398349CZE1409Beskydská šachová škola z.s.
3Strachota Tomáš389544CZE1329Beskydská šachová škola z.s.
4Bravanský Lukáš23702877CZE1280TJ Ostrava
5Tichá Sofie23709324CZE1257Beskydská šachová škola z.s.
6Buchta Bartoloměj23702885CZE1229Beskydská šachová škola z.s.
7Jaššo MatějCZE1219TJ Město Albrechtice z.s.
8Mika Ondřej397369CZE1216SK Slavia Orlová
9Filipová Vanesa23707542CZE1184Interchess z.s.
10Roček Lukáš391026CZE1163SK Slavia Orlová
11Roček Matyáš391034CZE1157SK Slavia Orlová
12Stonawski Krystian399329CZE1156Slavoj Český Těšín
13Oborný Stanislav23714247CZE1149TJ Ostrava
14Matusík Ondřej23710756CZE1133Beskydská šachová škola z.s.
15Ziakas Damián23710772CZE1115TJ Město Albrechtice z.s.
16Šigut Ondřej23712813CZE1101Beskydská šachová škola z.s.
17Lička Denis23709251CZE1088Beskydská šachová škola z.s.
18Zemek Antonín23703474CZE1079Interchess z.s.
19Juračák David23708972CZE1075Interchess z.s.
20Golec Matyáš23713739CZE1071TŽ Třinec
21Kolomazník MartinCZE1041Lokomotiva Krnov
22Birčák Filip23712619CZE1000Beskydská šachová škola z.s.
23Bitta OndřejCZE1000ŠK TJ Dolní Benešov
24Buchtová ViktorieCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
25Budinská Andrea23709197CZE1000Beskydská šachová škola z.s.
26Böhmová Anežka23706880CZE1000TJ Slovan Havířov
27Friedlová JanaCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
28Grček MatyášCZE1000TJ Město Albrechtice z.s.
29Harník FilipCZE1000Baník Havířov
30Hranoš MarekCZE1000ŠK TJ Dolní Benešov
31Hudec DavidCZE1000TJ Město Albrechtice
32Jurček AdrianCZE1000TJ Slovan Havířov
33Knettig MatyášCZE1000TJ Ostrava
34Kotas AdamCZE1000Slavoj Český Těšín
35Kotásková KláraCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
36Kusyn OliverCZE1000ŠK TJ Dolní Benešov
37Křibský MartinCZE1000Baník Havířov
38Melecký Martin23708590CZE1000ŠK TJ Dolní Benešov
39Olšar JakubCZE1000TJ Ostrava
40Očko NikolasCZE1000Interchess z.s.
41Porubčan AntonínCZE1000TJ Slovan Havířov
42Rotter ŠtěpánCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
43Rotterová VendulaCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
44Sekyra VojtěchCZE1000SK Slavia Orlová
45Stříbná JulieCZE1000ŠK TJ Dolní Benešov
46Stříž TadeášCZE1000Lokomotiva Krnov
47Tichá ValérieCZE1000Beskydská šachová škola z.s.
48Valovič VojtěchCZE1000ŠK Šenov
49Vaněk JakubCZE1000TJ Ostrava
50Veselý FrantišekCZE1000TJ Město Albrechtice z.s.
51Šopek FilipCZE1000Beskydská šachová škola z.s.