Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2017 (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199)

OrganizátorSlovenský šachový zväz a Topoľčiansky šachový klub
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaMgr. Ing. Alexander Riabov 14906562
Hlavný rozhodcaPhDr. Vladimír Franc 14941120
RozhodcaIng. Stanislav Sedmák 14903857
Bedenkzeit2x 60 min. + 30 sek./ťah (7 kôl)
MiestoDom kultúry, Topoľčany
Od - do2017/07/20 - 2017/07/23
Ø rating1843
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 21.06.2017 18:55:07, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1
Svana Peter14910381SVK2195Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
2
FMBombek Peter14902230SVK2193Sks Dubnica N/V
3
Kleman Miroslav14904179SVK2185Sk Modra
4
Szucs Vladimir14904292SVK2171Sk Prakovce
5
Miciak Maros14911477SVK2156Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
6
Bielik Miroslav14906066SVK2142Topolciansky Sachovy Klub
7
Sosovicka Juraj14911418SVK2133Sk Strelec Devinska Nova Ves
8
Kukucka Matej14917270SVK2132Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
9
Balogh Peter14914395SVK2128Sk Ou Russel Gabcikovo
10
Brhel Jan14913070SVK2107Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
11
Koval Maros14911531SVK2105Eltra Osk Margecany
12
Slobodnik Michal14936488SVK2091Tss Trnava Msk Sered
13
Hricak Vasil14907232SVK2088Topolciansky Sachovy Klub
14
Matejov Anton14905159SVK2085Sk Mladost Neslusa
15
Bojda Lubomir14903407SVK2078Topolciansky Sachovy Klub
16
Foldesi Marek14909570SVK2058Sk Levice
17
Reisel Frantisek14905256SVK2053Sk Prievidza
18
Marko Anton14903920SVK2028Topolciansky Sachovy Klub
19
Murin Pavol14903830SVK2013Msk Dolny Kubin
20
Moravcik Rastislav14901757SVK2011Topolciansky Sachovy Klub
21
Hlavac Peter14903695SVK1989Tj Slovan Rajecke Teplice
22
Bakalar Jan14901978SVK1965S65Tj Slovan Rajecke Teplice
23
Slaba Andrea14940680SVK1905wU14Sk Kupele Piestany
24
Kubrican Anton14911841SVK1897Topolciansky Sachovy Klub
25
Miciak Emanuel14912783SVK1876S65Zsk Vrbove - Sach
26
Mrazik Vladislav14920271SVK1835Sk Trencin
27
Mikulec Martin14936240SVK1833Sk Veza Cvc Banska Bystrica
28
WFMSankova Stella14944200SVK1822wSk Garde Cvc Detva
29
Sedliacek Peter14912015SVK1809Tj Slovan Rajecke Teplice
30
Ihnat Marek14944324SVK1800Sk Zemplin Michalovce
31
Mizicka Matus14946238SVK1797Nitriansky Sachovy Klub Nitra
32
Majzlan Blazej14912449SVK1791S65Mk Slovensky Orol Prievidza
33
Mikus Peter14934272SVK1791S65Kns Nemsova / Horne Srnie
34
Zakovic Jozef14917726SVK1786Sk Prm Bojnice
35
Horak Jan390208CZE1775Panda Rychnov nad Kněžnou
36
Sevcik Lubomir14906791SVK1773Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
37
Prvy Peter14920280SVK1760Topolciansky Sachovy Klub
38
Slaby Jozef14916738SVK1754Sk Kupele Piestany
39
Verba Vladimir14922932SVK17541. Sk Kosice
40
Orvisky Vladimir14914280SVK1749Zsk Vrbove - Sach
41
Verbytskiy Patrik14941317SVK1697U14Topolciansky Sachovy Klub
42
Stevik Patrik ml.14944812SVK1644U14Sk Junior Cvc Banska Bystrica
43
Sevcikova Lucia14940744SVK1629wMkss-Sk Kysucke Nove Mesto
44
Kosik Peter14953030SVK1586Sachovy Klub Chynorany
45
Kacirek Pavel23713925CZE1584U14Panda Rychnov nad Kněžnou
46
Varga Lukas14946327SVK1489Topolciansky Sachovy Klub
47
Dubnicka Ferdinand14944057SVK1438S65Sks Dubnica N/V
48
Ihnat Marek14944308SVK1435Sk Zemplin Michalovce
49
Nosal Marek399248CZE1313U14Panda Rychnov nad Kněžnou
50
Stevik Patrik st.14948419SVK1307Sk Junior Cvc Banska Bystrica
51
Kosecky Patrik14946351SVK1109U14Topolciansky Sachovy Klub
52
Kosecky Sebastian14959461SVK1000U14Topolciansky Sachovy Klub