Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Mistrovstvi Cech mladeze do 16 let

Last update 31.10.2009 12:57:55, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Starting rank

No.NameFEDRtgClub/City
1Braun MarekCZE2166Tj Desko Liberec
2Haman JakubCZE2146Sk Kladno
3Balacek TadeasCZE2121Sokol Kolin
4Kraus TomasCZE2081Tj Jiskra Horice V Podkrk
5Chmel KristianCZE2041Sokol Praha-Kobylisy
6Cizinsky PetrCZE20402222 Sk Polabiny
7Papay MarekCZE1987Sk Decin
8Zvara DavidCZE1967Tj Spartak Vlasim
9Suchomel AlesCZE1962Tj Desko Liberec
10Tresnak FilipCZE1941Tj Krasna Lipa
11Krasny DrahomirCZE1935Tj Sokol Udlice
12Pospisil MartinCZE1910Tj Tourist Biomedica Rica
13Otradovec LubosCZE1894Sokol Tabor
14Petr JanCZE1843Tj Bohemians Praha
15Jezek AdamCZE1830Sachova Skola Panda Rychn
16Vachal PavelCZE1827Sokol Domazlice
17Vlasak MartinCZE1825Sk Spartak Usti N.L.
18Krusina PatrikCZE1797Sk Svitavy
19Krchnak JanCZE1772Sokol Domazlice
20Steinhauserova AnnaCZE1760Remdih Strmilov
21Lhotka JiriCZE1742Sokol Praha-Kobylisy
22Flasar JaroslavCZE1736Tj Jiskra Horice V Podkrk
23Zadina JiriCZE1731Tj Jince
24Rozsafny MichalCZE1724Tj Sokol Udlice
25Sourek MartinCZE1724Sachklub Tabor
26Sabolova KristynaCZE1715Sk Vysoke Myto
27Mares JanCZE1706Sokol Hradec Kralove
28Starek StanislavCZE1696Tj Tourist Biomedica Rica
29Charvat JiriCZE1675Sk Oaza Praha
30Tilgner MarcelCZE1675Tj Glaverbel Czech Teplic
31Sedivy MartinCZE1667Jiskra Rmsk Novy Bydzov
32Stodola MarekCZE1662Tj Stefanydes Policka
33Kozak DavidCZE1651Tj Lanskroun
34Franc OndrejCZE1629Sk Revnice
35Lorenc DavidCZE1626Sk Line
36Saffova MichaelaCZE1614Tj Sokol Litvinov-Lom.
37Paukert JindrichCZE1575Sk Revnice
38Petrasek KamilCZE1574Tj Stefanydes Policka
39Filip LukasCZE1573Tj Spartak Vlasim
40Strnad JakubCZE1573Sokol Praha-Kobylisy
41Stanek MichalCZE1549So Tj Tatran Prachatice
42Jelinek LukasCZE1527Tj Spartak Vlasim
43Cesanek JaroslavCZE1504Sk Medvedi Zvole
44Kratochvil AlesCZE1495Sokol Domazlice
45Cerny MichalCZE1491Sk Kladno
46Hodan JiriCZE1467Tj Union Plzen
47Jordan PetrCZE1467Tj Tourist Biomedica Rica
48Kapoun VitCZE1453Tj Jiskra Usti Nad Orlici
49Kozel PetrCZE1407Sk Kdjs Sedlcany
50Budikova KaterinaCZE1398Sokol Bustehrad
51Micka OndrejCZE1360Sk Veseli N.L.
52Duong DavidCZE1341Sk Ddm Slany
53Dlohos StepanCZE1334Ddm Praha 6
54Tobiskova PetraCZE1300Sachova Skola Panda Rychn
55Valterova VeronikaCZE1286Sk Spartak Usti N.L.
56Babicka MichalCZE1250Sk Decin
57Durdisova MichaelaCZE1250Klub Sachistu Steti
58Zitna AnetaCZE1250Sk Ddm Trebechovice Pod O
59Kasparova VeronikaCZE1100Sk Ddm Trebechovice Pod O
60Prokop StefanCZE1100Sk Karlovy Vary
61Frgalova HanaCZE10002222 Sk Polabiny
62Tomanova MichaelaCZE1000Tj Sokol Udlice
Advertisement
Advertisement