Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

8-ми мемориал "СТИЛЯН СТРУГОВ" 8th memorial Stiljan Strugov

Последно обновяване24.04.2017 08:57:39, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Крайно класиране след 9 кръга

Rk.СтНо NameТипRtgIRtgNКлуб/ГрадТ.w-weKrtg+/-
110
МЛАДЕНОВ Емил20592039"Сливнишки Герой" Сливница7,51,412028,2
25
STOJKOSKI Acko21020Gostivar7,00,972019,4
312
БОЗОВ Димитър17862021Хаджидимово7,02,632052,6
42
FMЙОВЧЕВ Алекси23022315ЦСКА София6,5-1,6620-33,2
514
LIKA JakupS6219940Tetovo6,50,13202,6
620
ПИНГОВ Красен18611895"Никополис" Гърмен6,50,05201,0
71
FMСТОЙНЕВ Методи22312333"Марек Юнион Ивкони" Дупница6,0-2,0320-40,6
811
ЛОЗАНОВ Светослав17012026"Ан Пасан" София6,02,962059,2
93
NMАНГЕЛОВ ГеоргиS6221282166Благоевград6,00,19203,8
1016
ДЖИНГЬОЗОВ Евлоги01937"Петрич" Петрич6,0
116
ДИМОВ Кирил20752079Пазарджик6,0-1,9820-39,6
124
ГЪЛЪБОВ Венцислав02140Благоевград5,5
1317
ДИВИЗИЕВ ЙорданS6001932"Пирин" Разлог5,5
1421
ШАРКОВ БориславS6401888"Пирин" Разлог5,5
1543
АРНАУДОВ Хамид00Абланица5,5
1628
ГРОШ Мехмед01747"Стрела" Вълкосел5,0
1734
КАЦАРСКИ Мартин01634"Пирин" Разлог5,0
187
БАЛИНОВ Фери21052071Мадан5,0-0,1620-3,2
1918
МАНДЖУКОВ СтоянS6417571914Благоевград5,01,724068,8
2042
MERDJANOSKI Voislav00Gostivar5,0
218
ДЯКОВ Владимир19132061"Марек Юнион Ивкони" Дупница5,0-0,9520-19,0
2235
ПЕНДЖАКОВ ИванS6801584"Пирин" Разлог5,0
2347
ИВАНОВ Пламен Ив.00"Дунав-1931" Русе5,0
2427
ТОКОВ Антонио01753"Петрич" Петрич5,0
2523
NMКОЛЕВ ВельоS8019391807"ВЕРИЛА" Елин Пелин4,5-1,3820-27,6
2615
NMГЕОРГИЕВА Тони19031952"Петрич" Петрич4,5-0,1220-2,4
2719
ПЕТКОВ Кирил Г.01895Пазарджик4,5
2855
ШКОДРЕВ Валери00Слащен4,5
2944
ГРОЗДИЛОВ Марио00"Пирин" Разлог4,5
3030
НИКОЛОВ ЗдравкоS6916711712Пазарджик4,50,00200,0
3154
ШАМАТАРЕВ Меджит00"Стрела" Вълкосел4,5
3225
АТАНАСОВ Атанас М.S6701794Пазарджик4,0
3324
ДЕДЕЕВ Мехмед01805"Ореляк" Лъжница4,0
349
ЕЛЧИНОВ Георги02044"Пирин" Разлог4,0
3553
ЦЕНКИН ЗдравкоS6600"Добринище" Добринище4,0
3636
БРЕЗАЛИЕВА Стелияна15301567"Асеновец 2006"Асеновград4,00,30206,0
3713
ГЕЧЕВ ЛюлинS7302010Пазарджик4,0
3841
ОГНЯНСКИ Християнb1113081198"ВИКТОРИ" Благоевград4,00,872017,4
3926
ПАЧЕДЖИЕВ Младен01779"Неврокоп 2009" Гоце Делчев3,5
4037
МИХАЙЛОВ Костадин01560"Добринище" Добринище3,5
4145
ДАУТЕВ Мехмед00"Стрела" Вълкосел3,5
4251
НЕБИ Осман00Борино3,5
4333
ИВАНОВ Олег М.S6516281634ЦСКА София3,0-1,0820-21,6
4439
УСЕВ ЕджевитS6001324Боголин3,0
4529
СТРУГОВ Стоян16151726"Никополис" Гърмен3,0-0,4220-8,4
4650
ЛЮБЕНОВ Михаил00Варна3,0
4749
КЪШЕВ Сашо00"Пирин" Разлог3,0
4832
ИБРАИМОВ ЮсеинS6201643"Стрела" Вълкосел2,0
4940
ТОПУЗОВ СлавчоS6401286"Добринище" Добринище2,0
5031
ХАЛИЛОВ Румен15801657"Неврокоп 2009" Гоце Делчев2,0-1,8220-36,4
5138
МИТУШЕВ Адрианb912221342"ВИКТОРИ" Благоевград2,00,902018,0
5222
КРИВОШИЙСКИ Асен19871867Пазарджик1,5-0,5320-10,6
5352
ПАРАПУНОВ ВасилS6500"Добринище" Добринище1,5
5448
КРИВИРАЛЧЕВ Найден00Пазарджик1,5
5546
ИВАНОВ Господин00"Димитровград" Димитровград0,5