Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

3. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu 16/17 - Kategorie do 10 let

Poslední aktualizace07.01.2017 14:54:34, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Kaňák MatyášU10CZE14096,529,021,526,25
216Šigut OndřejU10CZE11015,531,022,023,25
317Lička DenisU10CZE10885,527,520,020,00
45Bravanský LukášU10CZE12805,031,522,519,50
512Roček MatyášU10CZE11575,031,022,020,00
66Odstrčil MartinU10CZE12655,030,522,020,50
78Buchta BartolomějU10CZE12295,029,521,019,50
814Oborný StanislavU10CZE11495,028,521,518,50
924Buchtová ViktorieU08CZE10005,025,019,015,00
103Czepiec RichardU10CZE13744,534,024,021,00
1118Zemek AntonínU08CZE10794,527,520,515,75
1215Matusík OndřejU10CZE11334,524,019,014,25
1319Juračák DavidU10CZE10754,523,516,512,75
1440Stejskal ŠimonU10CZE10004,522,515,512,75
1511Roček LukášU10CZE11634,028,521,513,50
167Tichá SofieU10CZE12574,027,018,511,00
1741Stříbná JulieU10CZE10004,026,518,012,50
1810Filipová VanesaU10CZE11844,026,019,013,00
1923Birčák FilipU08CZE10004,024,518,510,50
2029Grček MatyášU08CZE10004,023,017,010,50
2148Sekera VojtěchU10CZE04,018,513,010,00
224Strachota TomášU10CZE13293,530,522,012,75
2320Golec MatyášU10CZE10713,527,019,510,75
2422Váca ViktorU08CZE10263,525,518,510,75
2544Šopek FilipU10CZE10003,522,516,09,25
2637Porubčan AntonínU10CZE10003,521,015,09,25
2736Očko NikolasU08CZE10003,520,013,57,50
2835Melecký MartinU10CZE10003,518,512,57,25
2921Strnadel SebastianU10CZE10503,025,518,510,50
309Mika OndřejU10CZE12163,025,518,58,50
3145Bitta OndřejU10CZE03,024,017,08,00
3232Kotásková KláraU10CZE10003,023,517,04,50
3313Stonawski KrystianU08CZE11563,023,516,06,50
3449Šuchma JakubCZE03,023,015,56,50
3530Horková TerezaU08CZE10003,021,016,06,50
3634Matusík PetrU08CZE10003,020,515,54,75
3731Knettig MatyášU10CZE10002,530,521,510,75
3843Vaněk JakubU10CZE10002,525,018,07,25
3933Lichnovský JanU08CZE10002,518,013,53,25
401Tauš ZdeněkU08CZE14572,027,020,07,00
4126Böhmová AnežkaU10CZE10002,022,516,55,25
4228Grešl TadeášU08CZE10002,022,516,02,00
4325Budinská AndreaU08CZE10002,021,516,04,00
4427Friedlová JanaU08CZE10002,019,515,52,00
4547Piterka VojtěchU10CZE02,019,013,53,50
4642Tichá ValérieU08CZE10002,017,012,52,50
4746Piterka LukášU08CZE01,522,015,51,75
4838Rotter ŠtěpánU08CZE10001,519,514,51,25
4939Rotterová VendulaU08CZE10000,017,511,50,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž