Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats del 2017 Zona del Vallès Occidental Sub-14

Darrera actualització18.01.2017 21:47:50, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (24)

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 1 ronda

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
129Casassas Diaz OriolESP1454Castellbisbal, Club Escacs1,00,00,01673
21Garcia Ramos AnaisESP1907Peona i Peo, C. E.1,00,00,01670
32Lari RanimESP1824Ripollet Club Escacs1,00,00,01647
43Sierra Macias AdanESP1821Cerdanyola Valles C. E.1,00,00,01644
54Villodres Rubio AdrianESP1802Cerdanyola Valles C. E.1,00,00,01640
65Egea Pascual GuillemESP1762Cerdanyola Valles C. E.1,00,00,01625
76Guerrero Prieto ArnauESP1755Cerdanyola Valles C. E.1,00,00,01614
87Cruz Medina JuliaESP1729Badia Club Escacs i Cultura1,00,00,01564
98Ponsa Alcubierre GemmaESP1700Badia Club Escacs i Cultura1,00,00,01554
109Casanellas Agosto ErikESP1697Cerdanyola Valles C. E.1,00,00,01512
1110Bautista Sarmiento JoelESP1694Badia Club Escacs i Cultura1,00,00,01496
1212Lysenko AlexiyESP1689Ripollet Club Escacs1,00,00,01469
13Lajarin Rallo MarcESP1681Colon Sabadell Chessy1,00,00,01469
1426Feria Prust Ethan WadeESP1492Terrassa del CSC, C. E.0,50,00,51694
1511Mohino Blanch GerardESP1694Montcada, Unio Escacs0,50,00,51492
1615Lasmarias Torres DavidESP1670Barbera, C. E.0,00,01,01907
1716Capilla Urbano AlvaroESP1647Rubinenca, Agrupacio d'Escacs0,00,01,01824
1817Buerba Paniego PauESP1644Cerdanyola Valles C. E.0,00,01,01821
1918Lorenzo Perez MiquelESP1640Montcada, Unio Escacs0,00,01,01802
2019Garcia Marquez CarlosESP1625Rubinenca, Agrupacio d'Escacs0,00,01,01762
2120De la Muñoza Llopis QuerESP1614Cerdanyola Valles C. E.0,00,01,01755
2221Rodriguez Fenoy DidacESP1564Terrassa del CSC, C. E.0,00,01,01729
2322Martinez Ootervink SergioESP1554Rubinenca, Agrupacio d'Escacs0,00,01,01700
2424Lopez Cedo PauESP1512Castellbisbal, Club Escacs0,00,01,01697
2525Lajarin Rallo OscarESP1496Colon Sabadell Chessy0,00,01,01694
2627Segarra Garrido ArnauESP1469Terrassa del CSC, C. E.0,00,01,01689
2728Valentin Hernandez AdrianESP1469Ripollet Club Escacs0,00,01,01681
2814Quinones Gomez Valentina XimeESP1673Ripollet Club Escacs0,00,01,01454
2923Garcia Gallardo VictorESP1546Sant Quirze Valles0,00,01,00

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Advertisement
Advertisement