Fase Prèvia del Campionat de Catalunya d'Edats del 2017 Zona del Vallès Occidental Sub-10

Darrera actualització18.01.2017 21:39:58, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (24)

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDEloClub/Ciutat
1Martinez Oliva Albert24538493ESP1780Cerdanyola Valles C. E.
2Garcia Encinas Nil24560600ESP1726Ripollet Club Escacs
3Contijoch Montpart Roger24599131ESP1689Cerdanyola Valles C. E.
4Borrueco Cabrera GabrielESP1674Ripollet Club Escacs
5Carracedo Vicente AlejandroESP1671Cerdanyola Valles C. E.
6Egea Pascual Marti24585327ESP1649Cerdanyola Valles C. E.
7Shneyderis Mihael24538159ESP1637Ripollet Club Escacs
8Sierra Macias AkselESP1624Cerdanyola Valles C. E.
9Dominguez Provido Adrian24597678ESP1578Barbera C.E.
10Muntal Corrales Arnau24598020ESP1525Cerdanyola Valles C. E.
11Fernandez Climent Albert24599166ESP1422Cerdanyola Valles C. E.
12Busca GuillemESP1420Escola Joanot Badia
13Chmyr MaksymESP1414Badia, Club Escacs i Cultura
14Gil Jimenez DavidESP1412Cerdanyola Valles C. E.
15Capilla Urbano SantiagoESP1408Rubinenca Agrupacio d'Escacs
16Gonzalo Lopez VictorESP1408Ripollet Club Escacs
17Chantero ArnauESP1404Escola del Sol Badia
18Febrero Lopez JaumeESP1396Ripollet Club Escacs
19Bubuteyshvili Opelya SergioESP1389Ripollet Club Escacs
20Iglesias Garcia BielESP1386Cerdanyola Valles C. E.
21Alexandre MateuESP1382Escola Lola Anglada Badia
22Escolar Felip IrinaESP1372
23Gongora Alfaro AntonioESP1367Cerdanyola Valles C. E.
24Sanchez Navarro Lorena54500940ESP1363Badia, Club Escacs i Cultura
25Almecija Martinez OscarESP1360
26Carrizosa Alvarez VictorESP1348Badia, Club Escacs i Cultura
27Oro ValentinESP1348
28Cervello Badia SantiESP1344Terrassa del CSC, C. E.
29Salgado Linares HectorESP1342Cerdanyola Valles C. E.
30Perez Lazaro DavidESP1325Cerdanyola Valles C. E.
31Martin-Caro Garcia Diego Migu24594261ESP1318Rubinenca Agrupacio d'Escacs
32Coroiu Alegre Raimon24594210ESP1317Rubinenca Agrupacio d'Escacs
33Calviño Cueto AlvaroESP1302Ripollet Club Escacs
34Gonzalez Martinez AnnaESP1285Cerdanyola Valles C. E.
35Artigas Torras Oriol24597880ESP1245Colon Sabadell Chessy
Advertisement
Advertisement