Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Novoroční cena města Bílovec 2017 10. ročník šachového turnaje (součást rapid tour Ostravský koník 2017)

Poslední aktualizace07.01.2017 17:08:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Razin VadimFUKR24828,042,054,041,0
21GMCvek RobertFCZE2520ŠK Slavoj Poruba7,043,055,037,5
36IMPastirčák MilanFCZE2373Slavia Kroměříž7,042,054,537,0
42IMZwardoň VojtěchFCZE2494Beskydská šachová škola z.s.7,041,553,538,0
59Koutný PetrFCZE2276TJ Vlčnov7,039,050,033,0
625Weissmann LukášFCZE2119Sokol Dobrá7,038,549,534,5
78FMMalík JanFCZE2290TJ Ostrava7,038,549,036,0
814Bolacký JiříFCZE2196ŠK Slavoj Poruba6,540,051,034,5
918FMLys JosefFS60CZE2142Sokol Dobrá6,536,546,031,0
1015FMSobek JaroslavFS60CZE2194ŠK Karviná o.s.6,536,047,532,5
1119Trapl DaliborFCZE2137ŠK Loko Praha z.s.6,536,046,031,5
1221Kaňok JaroslavFCZE2128ŠK HM Ostrava6,534,546,031,0
135GMVelička PetrFCZE2411ŠK HM Ostrava6,039,551,534,0
147FMMudrák JosefFCZE2317Slavia Kroměříž6,039,550,533,0
1517FMGerasimenyk MikhailFUKR21436,036,548,531,0
1620FMFiřt StanislavFCZE2131ŠK HM Ostrava6,036,547,031,0
1723Očkay TomášFCZE2121ŠK Slavoj Poruba6,035,045,531,5
1842Václavík DavidFCZE2012ŠK Slavoj Poruba5,542,552,534,0
1953Pavera VítFCZE1891Orel Opava5,540,549,532,0
204IMSosna JanFCZE2418ŠK Slavoj Poruba5,540,053,034,0
2131Chlevišťan JakubFCZE2089ŠK Slavoj Poruba5,540,051,030,0
2216Židek VáclavFCZE2150Slezan Opava5,539,551,532,5
2346Káňa PavelFCZE1947ŠK Karviná o.s.5,539,548,528,0
2428Zimniok LubomírFCZE2099ŠK Karviná o.s.5,539,049,531,0
2511Kičmer PetrFCZE2251Baník Havířov5,538,048,530,5
2632Šnyta ZdeněkFCZE2089ŠKTP Hrabyně5,538,048,029,0
2710IMKlíma LukášFCZE2273ŠK Slavoj Poruba5,537,548,030,5
2822Machýček LubomírFCZE2127TJ Studénka5,537,048,530,5
2926Řezníček MarcelFCZE2118ŠKTP Hrabyně5,537,047,530,5
3034FMČempel JaroslavFCZE2082Slezan Opava5,536,547,528,5
3137CMVykydal FrantišekFS60CZE2073ŠK Lokomotiva Brno, z.s.5,536,047,027,5
3212Krajina AlešFCZE2237ŠK HM Ostrava5,535,546,030,0
3336Slavinský RostislavFS60CZE2079TJ Nový Jičín5,535,045,528,5
3435Kaňáková NatálieFwJunCZE2079Beskydská šachová škola z.s.5,535,045,028,0
3513IMMichenka JozefFS60CZE2216ŠK HM Ostrava5,534,545,028,0
3624Sojka AlešFCZE2119Slavia Kroměříž5,534,044,529,0
3739Didi JanFCZE2051TJ Ostrava5,533,543,026,5
3830FMPacl VáclavFS60CZE2090TJ Slovan Havířov5,533,542,028,5
3940Podlesný PavelFCZE2022Baník Havířov5,533,043,025,5
4048Beluská TerezaFwJunCZE1934Beskydská šachová škola z.s.5,533,042,026,5
4129Jelínek MarekFCZE2095TJ Ostrava5,039,550,532,5
4227Potomák VladimírFS60CZE2102ŠK Slavoj Poruba5,039,050,031,5
4360Lamper VlastimilFCZE1861ŠK Rajnochovice5,035,046,024,0
4466Jureček DanielFCZE1825Orel Opava5,034,544,523,0
4533Staněk StanislavFCZE2083Jezdci Jundrov5,033,043,027,0
4661Kozelský MarekFCZE1858ŠK Šenov5,032,042,023,5
4762Ludvíček JosefFS60CZE1850SK Boršice5,032,041,521,0
4845Malinovský PetrFCZE1957Lokomotiva Krnov5,031,039,524,0
4971Krampol VladimírFCZE1788SK Stonava5,028,037,022,0
5044Beneš MiroslavFCZE1981Slavia Kroměříž4,536,045,526,5
5170Cyroň KarelFS60CZE1792ŠK Hošťálkovice4,535,545,024,0
5251Kaňák FilipFJunCZE1896Beskydská šachová škola z.s.4,535,543,524,0
5354Hyrš MartinFCZE1880ŠK Duras BVK4,535,041,525,5
5472Štefaník MarekFJunCZE1781TJ Ostrava4,534,043,522,5
5552Podlesný PetrFS60CZE1893Baník Havířov4,533,542,025,0
5650Sobek MartinFCZE1912ŠK Karviná o.s.4,533,041,524,5
5778Petrov NikolajFS60CZE1723ŠK Šenov4,532,542,023,5
5838Dobeš LuděkFCZE2052ŠK Slavoj Poruba4,532,541,023,5
5941Rafaja MarekFCZE2015ŠK Holešov4,531,542,023,5
6069Bergloviec JanFCZE1800ŠK POGO Budišov n/B.4,531,539,521,5
6168Kovács ViliamFCZE1811Orel Opava4,531,539,021,5
6257Oborný LuborFCZE1863ŠK Slavoj Poruba4,531,538,523,5
6347Maňuch MiroslavFCZE1943ŠK Slavoj Poruba4,530,539,522,0
6476Opluštil JiříFS60CZE1731Spartak Bílovec4,530,539,520,5
6549Dostál PetrFCZE1932ŠK Slavoj Poruba4,530,039,522,5
6663Hurta JiříFCZE1841ŠK HM Ostrava4,530,039,019,5
6755Albertovič LukášFCZE1877ŠK Slavoj Poruba4,529,039,522,5
6888Glacner KarelFS60CZE1591ŠK Bystrc Oilers4,529,037,019,0
6959Vinklárek RobertFCZE1862TJ Nový Jičín4,033,043,522,0
7082Broskevič LumírFS60CZE1700ŠK Šenov4,032,041,021,0
7158Vihnár MilanRCZE1862HTJ Odra Ostrava4,031,541,522,0
7264Špála JiříFS60CZE1838TJ Ludgeřovice, z.s.4,030,038,019,0
7384Gajda RostislavFCZE1619VOKD Poruba4,029,036,018,0
7486Schoffer MartinFS60CZE1617ŠK Šenov4,029,035,519,0
7585Kašpárek IvoFCZE1618ŠK Slavoj Poruba4,028,537,017,0
7694Bagar MiroslavFS60CZE1545Sokol Vítkovice4,028,536,018,0
7743Dostál RadimFCZE2002ŠK Slavoj Poruba4,027,536,520,0
7873Stračánek JaroslavFS60CZE1779ŠK Slavoj Poruba4,027,034,519,0
7974Tkadleček PetrFCZE1767TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek4,025,534,018,0
8075Folta FrantišekFS60CZE1764TJ Nový Jičín4,024,033,516,0
8165Fiala RadovanFCZE1836ŠK Hošťálkovice3,532,042,019,5
8287Kořínek JaroslavFS60CZE1595TJ Mariánské Hory3,529,537,018,5
8367Bienek PetrFS60CZE1824TJ Nový Jičín3,529,037,519,0
8490Kutálková ŠárkaFwJunCZE1580ŠK Karviná o.s.3,529,036,515,0
8577Jaššo SlavomírFCZE1729ŠK POGO Budišov n/B.3,528,037,019,0
8696Karásek JaroslavFS60CZE1524ŠK POGO Budišov n/B.3,528,036,517,5
8781Vlček AntonínFS60CZE1701TJ Vítkov3,528,036,017,5
8883Ramian ZdeněkFS60CZE1667TJ Mariánské Hory3,526,533,016,0
8998Machura JaroslavFS60CZE1497nereg.3,526,033,513,5
9080Repák JanFCZE1704TJ Ostrava3,525,533,015,0
9179Růžička LubomírFS60CZE1712Sokol Vítkovice3,524,031,516,5
92113Lasák PetrFCZE1215nereg.3,524,030,013,5
9356Bárta JanFS60CZE1868ŠK Slavoj Poruba3,523,029,514,5
9497Falhar BřetislavFS60CZE1513Spartak Bílovec3,028,535,015,5
9591Babiš ZdeněkFS60CZE1576Spartak Bílovec3,027,535,514,0
96104Peterek ZbyněkFCZE1446TJ Ostrava3,027,034,515,0
97115Macura JiříRCZE1000nereg.3,025,534,016,0
9892Šerek OndřejFJunCZE1563TJ Ostrava3,024,531,513,5
99101Sudolský JanFS60CZE1474VOKD Poruba3,024,030,512,5
100105Nebor DominikRCZE1444Spartak Bílovec3,023,530,012,0
101114Kožušník ZbyněkRCZE1000ŠK GOBE Píšť3,023,529,011,5
102107Pirhala LadislavFS60CZE1422Dynamo DP Ostrava3,023,028,510,0
10389Matějka FrantišekFCZE1587SK Slavia Orlová3,022,029,512,0
10499Kováč LadislavFS60CZE1485Spartak Bílovec3,018,525,07,5
105106Štefaník PetrFCZE1444Tatra Kopřivnice3,018,024,58,5
106103Hruška StanislavFS60CZE1459ŠK Šenov2,526,533,011,5
107100Bohdal KarelFJunCZE1477Spartak Bílovec2,525,531,512,0
10893Kubelka JaroslavFS60CZE1552TJ Fulnek2,525,032,012,5
109108Sekanina PetrFCZE1403SK Slavia Orlová2,524,031,513,0
110110Trifonov DanielRJunCZE1290TJ Nový Jičín2,522,529,09,5
11195Ludvová MarieFwS60CZE1538Sokol Vítkovice2,025,031,010,0
112102Píša LubomírFS60CZE1469TJ Studénka2,024,532,511,0
113109Thiel AntonínFS60CZE1305Spartak Bílovec2,020,526,05,0
114111Langer RudolfFS60CZE1288Spartak Bílovec2,019,526,04,0
115112Tran RobinFJunCZE1257ŠK Karviná o.s.1,520,025,54,5
116116Šeděnka MilanRCZE1000nereg.1,022,028,54,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break