Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 09:33:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
I Obert d'Escacs Base de Nadal del Tres Peons
Darrera actualització08.01.2017 14:17:10, Creador/Darrera càrrega: Club descacs Tres Peons
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
2. Ronda El 2017/01/08 A les 10:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
FM
Ayats Llobera Gerard
2324
1
1 - 0
1
Lorenzo Martinez Ruben
1780
20
2
21
Castro Estrella Joan Gabriel
1769
1
0 - 1
1
Marzo Pie Xavier
2143
2
3
3
Cespedes Llaverias Llibert
2041
1
1 - 0
1
Rossell Aran Joan
1761
22
4
23
Miro Arbelaes Aleix
1754
1
0 - 1
1
Garcia Escoda Marc
2012
4
5
5
Travesset Sagre Jan
2000
1
1 - 0
1
Planella Zavala Ivan
1747
24
6
25
Padin Jimenez Oriol
1730
1
0 - 1
1
Pera Muntasell Marc
1998
6
7
7
Ramon Herraez Alex
1977
1
1 - 0
1
Lobo Pereira Arami
1728
26
8
27
Castro Avila Alex
1725
1
0 - 1
1
Gonzalez Alonso Marti
1960
8
9
9
Bes Alvarez Alex
1951
1
1 - 0
1
Marabajan Navas Saul
1703
29
10
31
Bernado Lopez Roger
1671
1
½ - ½
1
Ortiz Padro Pol
1946
10
11
11
Roca Planas Edgar
1856
1
1 - 0
1
Puente Fernandez Lucas
1685
30
12
13
Año Pla Gerard
1830
1
1 - 0
1
Gasull Batiste Aran
1644
32
13
44
Muntal Corrales Arnau
1386
1
0 - 1
1
Pueyo Amoros Pau
1825
14
14
15
Zheng Hong Wei
1817
1
1 - 0
1
Sanchez Recasens Alejandro
1360
48
15
17
Bulygin Grigory
1803
1
1 - 0
1
Prada Vilagrasa Adria
1354
50
16
19
Moles Benali Joan
1794
1
1 - 0
1
Gonzalez Duran Marc
0
65
17
60
Bosch Garcia Ivan
1291
1
0 - 1
0
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
1840
12
18
46
Horta Gafarot Marc
1375
0
0 - 1
0
Horta Gafarot Biel
1809
16
19
47
Romero Gonzalez Denis
1368
0
0 - 1
0
Creixans Comerma Pol
1800
18
20
49
Fernandez Climent Albert
1358
0
0 - 1
0
Rodriguez Tutor Alberto
1707
28
21
51
Pinyol Llora Julia
1350
0
0 - 1
0
Biosca Cid Merce
1641
33
22
34
Pueyo Amoros Ares
1619
0
1 - 0
0
Moruno Peramiquel Ferran
1348
53
23
52
Amoros Ceres Nil
1348
0
0 - 1
0
Creixans Comerma Marti
1604
35
24
36
Cervello Navarro Hector
1603
0
1 - 0
0
Cantero Magallon Iñigo
1337
55
25
54
Cantero Magallon Alejandro
1346
0
0 - 1
0
Gardner Leo
1588
37
26
38
Planella Zavala Irene
1525
0
0 - 1
0
Aleksanyan Israilyan Nicolas
1330
57
27
56
Marcos Rodriguez Raul
1335
0
0 - 1
0
Costa Frers Octavi
1503
39
28
40
Serrano Batova Vicent
1468
0
1 - 0
0
Pera Muntasell Jan
1317
59
29
58
Serrano Batova Nicolai
1318
0
0 - 1
0
Salinas Tomas Daniel
1458
41
30
42
Levy Ramon Marti
1407
0
0 - 1
0
Blasco Cardona Pol
1276
61
31
62
Villa Tornero Alex
1272
0
1 - 0
0
Torres Teruel Joan
1388
43
32
64
Fortes Estevez Joel
0
0
1 - 0
0
Poot Gomez Anthony
1376
45
33
63
Prada Vilagrasa Pau Manel
1259
0
1
bye
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió