Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 08:30:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
O pohar bystrcke radnice 2009
Last update 13.09.2009 21:32:14, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
FM
Vyskocil Neklan
CZE
2350
SK Duras BVK Brno
2
Skacelik Petr
CZE
2278
SK Duras BVK Brno
3
FM
Holemar David
CZE
2271
SK Bystrc Oilers
4
Rehurek Lukas
CZE
2226
SK Lokomotiva Brno
5
Kratochvil Josef
CZE
2222
SK Caissa Trebic
6
Mlynek Petr
CZE
2209
SK Duras BVK Brno
7
Mudra Tomas
CZE
2149
SK Duras BVK Brno
8
Vesely Jaromir
CZE
2069
SK Lokomotiva Brno
9
Pise Jan
CZE
2063
SK Lokomotiva Brno
10
Pribyl Rene
CZE
2062
SK Bystrc Oilers
11
Sipek Michal
CZE
2032
SK Lokomotiva Brno
12
Kalendovsky Jan
CZE
2028
SK Lokomotiva Brno
13
Hampel David
CZE
1940
SK Tetcice
14
Kopkan Pavel
CZE
1933
SK Bystrc Oilers
15
Novak Jaromir
CZE
1898
SK Lokomotiva Brno
16
Divis Libor
CZE
1891
SK Tetcice
17
Zejda Karel
CZE
1882
SK 64 Brno
18
Kosina Vladimir
CZE
1862
SK Lokomotiva Brno
19
Vachek Jiri
CZE
1833
SK Lokomotiva Brno
20
Cesek Liboslav
CZE
1803
SK Lokomotiva Brno
21
Rotrekl Rostislav
CZE
1803
Moravska Slavia Brno
22
Juranek Petr
CZE
1792
Moravska Slavia Brno
23
Horak Karel
CZE
1766
Sokol Strelice
24
Gajdos Daniel
CZE
1760
SK Jevicko
25
Kacalek Tomas
CZE
1746
SK Bystrc Oilers
26
Rehurek Jiri
CZE
1743
SK Bystrc Oilers
27
Vsetecka Milan
CZE
1742
SK 64 Brno
28
Prokop Jiri
CZE
1737
Moravska Slavia Brno
29
Dvorak Martin
CZE
1712
Slovan Ivancice
30
Varga Marian
CZE
1708
Vinohrady Brno
31
Karber Jan
CZE
1704
SK Tetcice
32
Hladky Milan
CZE
1689
SK Lokomotiva Brno
33
Sapak Radoslav
CZE
1667
SK Bystrc Oilers
34
Fiala Lubomir
CZE
1645
SK Lipuvka
35
Kropac Jiri
CZE
1634
SK KME-DDm Kurim
36
Zamecnik Ondrej
CZE
1617
SK Lokomotiva Brno
37
Lapunik Michal
CZE
1602
Moravska Slavia Brno
38
Sup Jiri
CZE
1602
SK Bystrc Oilers
39
Horak Milos
CZE
1599
Sokol Strelice
40
Glacner Karel
CZE
1597
SK Bystrc Oilers
41
Effenberger Adam
CZE
1596
SK Lokomotiva Brno
42
Halada Jiri
CZE
1590
nereg.
43
Hala Pavel
CZE
1585
SK Lokomotiva Brno
44
Koukolik Antonin
CZE
1563
SK Lokomotiva Brno
45
Mencik Pavel
CZE
1558
nereg.
46
Snasel Michal
CZE
1547
SK KME-DDM Kurim
47
Hafrovic Vendelin
CZE
1512
SK 64 Brno
48
Kandalec Stefan
CZE
1509
SK Lokomotiva Brno
49
Kosour Karel
CZE
1491
SK Lokomotiva Brno
50
Fajova Alice
CZE
1337
SK Bohemia Pardubice
51
Beranek Kamil
CZE
1000
SK Tetcice
52
Janko Vojtech
CZE
1000
SK Lokomotiva Brno
53
Karpilovsky Mark
CZE
1000
nereg.
54
Navratil Vit
CZE
1000
nereg.
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use