KKSF 2016-2017 SATRANÇ LİGLERİ İKİNCİ LİG

Organizator(ler)KKSF
FederasyonAll other countries ( ZZZ )
BaşhakemHAVVA DOĞAN
HakemARSOY AZAK, BENAN AĞDELEN, MEHMET ATASOY
Bedenkzeit90+30
SiteRAUF RAİF DENKTAŞ KÜLTÜR VE KONGRE SARAYI
Tarih2016/12/03 e kadar 2017/03/26
Rating-Ø1329
Eslendirme programiHeinz Herzog'dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnuva dosyasi

Son güncelleme17.03.2017 09:19:44, Oluşturan/Son Yükleyen: kksf

Parametresecimi turnuva detayi bulunmamaktadir, Link tournament to the tournament calendar
ListelerSiralama carsaftablo, Siralama, Oyuncularin baslangic siralamasi, Alfabetik Oyuncu Listesi, Turnuva Programı
Tur sonuclariyla takim tertibi, Tur sonuclarini icermeyen takim tertibi, Tum turlarin takim eslendirmeleri
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9, Tur10
En iyi oyuncularpuana gore, yuzdeye gore
En iyi oyuncularpuana gore, yuzdeye gore
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xls), Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

Tum turlarin takim eslendirmeleri

1. Tur on 2016/12/03 at 15.30
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  ÇANAKKALE T.S.K.  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ3:3
2  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ5:1
3  İSKELE BELEDİYESİ  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ:
4  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  ALSANCAK BELEDİYESİ:
2. Tur on 2016/12/04 at 10.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  ALSANCAK BELEDİYESİ:
2  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ6:0
3  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  İSKELE BELEDİYESİ0:6
4  ÇANAKKALE T.S.K.  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ3:3
3. Tur on 2016/12/04 at 15.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ1:5
2  İSKELE BELEDİYESİ  ÇANAKKALE T.S.K.2:4
3  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ5:1
4  ALSANCAK BELEDİYESİ  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ3:3
4. Tur on 2016/12/18 at 10.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ:½
2  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  ALSANCAK BELEDİYESİ0:6
3  ÇANAKKALE T.S.K.  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ6:0
4  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  İSKELE BELEDİYESİ:½
5. Tur on 2016/12/18 at 15.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  İSKELE BELEDİYESİ  LEFKE SATRANÇ DERNEĞݽ:
2  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ1:5
3  ALSANCAK BELEDİYESİ  ÇANAKKALE T.S.K.½:
4  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ6:0
6. Tur on 2017/01/08 at 10.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ6:0
2  ÇANAKKALE T.S.K.  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ5:1
3  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  ALSANCAK BELEDİYESİ:½
4  İSKELE BELEDİYESİ  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ3:3
7. Tur on 2017/01/08 at 15.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ1:5
2  ALSANCAK BELEDİYESİ  İSKELE BELEDİYESİ3:3
3  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ2:4
4  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  ÇANAKKALE T.S.K.1:5
8. Tur on 2017/02/12 at 10.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  ÇANAKKALE T.S.K.4:2
2  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ0:6
3  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  İSKELE BELEDİYESİ3:3
4  ALSANCAK BELEDİYESİ  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ3:3
9. Tur on 2017/02/12 at 15.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  ALSANCAK BELEDİYESİ  LEFKE SATRANÇ DERNEĞݽ:
2  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ2:4
3  İSKELE BELEDİYESİ  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ6:0
4  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  ÇANAKKALE T.S.K.3:3
10. Tur on 2017/03/11 at 15.30
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ2:4
2  ÇANAKKALE T.S.K.  İSKELE BELEDİYESİ6:0
3  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ1:5
4  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  ALSANCAK BELEDİYESİ4:2
11. Tur on 2017/03/12 at 10.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ:
2  ALSANCAK BELEDİYESİ  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ:
3  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  ÇANAKKALE T.S.K.:
4  İSKELE BELEDİYESİ  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ:
12. Tur on 2017/03/12 at 15.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  İSKELE BELEDİYESİ:
2  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ:
3  ÇANAKKALE T.S.K.  ALSANCAK BELEDİYESİ:
4  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ:
13. Tur on 2017/03/26 at 10.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ:
2  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ  ÇANAKKALE T.S.K.:
3  ALSANCAK BELEDİYESİ  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ:
4  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ  İSKELE BELEDİYESİ:
14. Tur on 2017/03/26 at 15.00
No.TakımTakımSonuç:Sonuç
1  LEFKE SATRANÇ DERNEĞİ  GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ:
2  İSKELE BELEDİYESİ  ALSANCAK BELEDİYESİ:
3  GÜMÜŞ AT SATRANÇ DERNEĞİ  SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ:
4  ÇANAKKALE T.S.K.  MAĞUSA GELİŞİM AKADEMİSİ: