Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství CR mládeze v rapid sachu H10 (bez hacku)

Poslední aktualizace19.09.2009 22:48:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Marek MatyásCZE1847Beskydská Sachová Skola O
2Vykouk JanCZE1675Ddm Most
3Mrkus FrantisekCZE1665Sk Staré Mesto
4Bares JáchymCZE1650Agentura 64 Grygov
5Szücs MatyásCZE1588Sokol Hradec Králové
6Liska JiríCZE1551Sk Zs Tyrsova Ceská Lípa
7Kastl DanielCZE1546Sk Most
8Stuchlý OndrejCZE1542Sk Staré Mesto
9Krcil AlesCZE1529Tj Jiskra Humpolec
10Kozúsek DanielCZE1494Sachová Skola Panda Rychn
11Pulpán MatejCZE14912222 Sk Polabiny
12Rakusan MiroslavCZE1464Sokol Postoupky
13Kovarík MatyásCZE1452Zbrojovka Vsetín
14Kadlec DanielCZE1443Sk Most
15Ramík DominikCZE1432Beskydská Sachová Skola O
16Wagner VojtechCZE1391Sk Ortex-Reta Hradec Král
17Zeman RadekCZE1372Sk Duras Bvk
18Janos MarekCZE1279Msa Dolní Benesov
19Slovák KiliánCZE1266Sokol Praha-Kobylisy
20Brejník GustavCZE1250Klub Sachistu Stetí
21Cach JakubCZE12502222 Sk Polabiny
22Chlebek JanCZE1250Beskydská Sachová Skola O
23Dupenopulos KarelCZE1250Tj Lokomotiva Ceská Trebo
24Erben TomásCZE1250Sk Slavia Orlová
25Havelka JosefCZE1250Tj Lanskroun
26Helebrand FrantisekCZE1250Tj Spartak Vlasim
27Jagos MarekCZE1250S.K. 1923 Sokol Kyjov
28Jarý ZbynekCZE1250Sokol Brandýs Nad Labem
29Kosner RichardCZE1250Sokol Cervený Kostelec
30Rybín JanCZE1250Sachklub Tábor
31Soukup VáclavCZE1250Sk Spartak Ústí N.L.
32Stanek OndrejCZE1250Tj Bohemians Praha
33Sýkora MarekCZE1250Tj Bizuterie Jablonec N.N
34Vystrcil MartinCZE1250Tj Tourist Biomedica Ríca
35Stepán PatrikCZE1250Beskydská Sachová Skola O
36Koukal OndrejCZE1100Sk Duras Bvk
37Ciprys MatejCZE1000Tatran Postorná
38Zahradník AlesCZE0Sachy Povrly