Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Hanzel Artom 11115 1 - 05 Chochula Martin 100012
26Zverka Peter Samuel 11005 1 - 0 Kubikova Nina 11273
348Zacik Tibor Gregor 1000 0 - 15 Hodal Juraj 100021
440Paluska Karol 1000 1 - 0 Blaho Jakub 13591
55Zetocha Adela 11014 0 - 14 Patzelt Marek 100041
618Havalda Samuel 10004 1 - 04 Kusy Rudolf 100033
724Kaiser Daniel 10004 1 - 04 Petrinec Simon 100042
829Kraner Bruno Michael 10004 0 - 14 Smaho Timur 100044
917Gal Milan 1000 1 - 03 Bochnickova Simona 10009
102Kolevska Lea Teodora 11893 1 - 03 Krisko Vladimir Ml. 100031
1135Malaschitz Teodor 10003 0 - 13 Adamec Maros 10007
1239Novak Tomas 10003 ½ - ½3 Cizmar Tomas 100013
1343Rak Martin 10003 1 - 03 Dubrovskyy Pavlo 100015
1420Helenin Jozef 10003 1 - 03 Novak Peter 100038
1525Kapolkova Greta 10003 1 - 03 Solcany Matus 100045
1634Majtan Teo Jan 10002 1 - 02 Capik Martin 100010
1727Kovacs Samuel 1000 1 - 0 Novak Pavol 100037
188Bazikova Sophia 10002 0 - 1 Kaceriak Simon 100023
1914Dolnik Michal 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 100019
2016Farkas Matej 10002 0 - 12 Kopca Peter 100026
2130Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Novak Jaroslav 100036
2211Capikova Michaela 1000 0 - 11 Krajci Damian 100028
2332Kucekova Lucia 10001 0 - 11 Iakovlyeva Sofia 100022
2446Sujan Marek 1000½ 0 - 11 Vanco Viktor 100047

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Blaho Jakub 1359 0 - 14 Hanzel Artom 11114
23Kubikova Nina 11274 ½ - ½4 Zacik Tibor Gregor 100048
341Patzelt Marek 10004 0 - 14 Zverka Peter Samuel 11006
421Hodal Juraj 10004 1 - 04 Kaiser Daniel 100024
517Gal Milan 1000 0 - 14 Chochula Martin 100012
67Adamec Maros 10003 0 - 1 Paluska Karol 100040
738Novak Peter 10003 0 - 13 Zetocha Adela 11015
89Bochnickova Simona 10003 0 - 13 Kraner Bruno Michael 100029
913Cizmar Tomas 10003 0 - 13 Smaho Timur 100044
1039Novak Tomas 10003 0 - 13 Havalda Samuel 100018
1145Solcany Matus 10003 0 - 13 Kusy Rudolf 100033
1242Petrinec Simon 10003 1 - 0 Kaceriak Simon 100023
1310Capik Martin 10002 0 - 12 Malaschitz Teodor 100035
1437Novak Pavol 1000 0 - 12 Kolevska Lea Teodora 11892
1531Krisko Vladimir Ml. 10002 1 - 02 Bazikova Sophia 10008
1643Rak Martin 10002 1 - 02 Dolnik Michal 100014
1715Dubrovskyy Pavlo 10002 1 - 02 Krasnansky Radovan 100030
1826Kopca Peter 10002 0 - 12 Helenin Jozef 100020
1936Novak Jaroslav 10002 0 - 12 Kapolkova Greta 100025
2019Havaldova Natalia 10001 1 - 0 Capikova Michaela 100011
2122Iakovlyeva Sofia 10001 0 - 1 Kovacs Samuel 100027
2247Vanco Viktor 10001 0 - 11 Farkas Matej 100016
2328Krajci Damian 10001 0 - 11 Majtan Teo Jan 100034
2446Sujan Marek 1000½ 0 - 10 Kucekova Lucia 100032

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
124Kaiser Daniel 10004 0 - 1 Blaho Jakub 13591
212Chochula Martin 1000 ½ - ½ Patzelt Marek 100041
340Paluska Karol 10003 ½ - ½ Hodal Juraj 100021
418Havalda Samuel 10003 0 - 13 Kubikova Nina 11273
54Hanzel Artom 11113 1 - 03 Cizmar Tomas 100013
66Zverka Peter Samuel 11003 1 - 03 Petrinec Simon 100042
748Zacik Tibor Gregor 10003 1 - 03 Adamec Maros 10007
810Capik Martin 10002 0 - 12 Novak Peter 100038
937Novak Pavol 1000 0 - 1 Gal Milan 100017
1030Krasnansky Radovan 10002 0 - 12 Zetocha Adela 11015
1135Malaschitz Teodor 10002 0 - 12 Bochnickova Simona 10009
1214Dolnik Michal 10002 0 - 12 Novak Tomas 100039
1333Kusy Rudolf 10002 1 - 02 Dubrovskyy Pavlo 100015
1444Smaho Timur 10002 1 - 02 Kopca Peter 100026
1529Kraner Bruno Michael 10002 1 - 02 Rak Martin 100043
1611Capikova Michaela 1000 0 - 12 Solcany Matus 100045
1723Kaceriak Simon 1000 1 - 0 Kovacs Samuel 100027
182Kolevska Lea Teodora 11891 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100022
198Bazikova Sophia 10001 1 - 01 Krajci Damian 100028
2016Farkas Matej 10001 0 - 11 Novak Jaroslav 100036
2125Kapolkova Greta 10001 1 - 01 Havaldova Natalia 100019
2234Majtan Teo Jan 10001 0 - 11 Helenin Jozef 100020
2331Krisko Vladimir Ml. 10001 1 - 0½ Sujan Marek 100046
2432Kucekova Lucia 10000 0 - 10 Vanco Viktor 100047

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
121Hodal Juraj 10003 ½ - ½3 Chochula Martin 100012
213Cizmar Tomas 10003 0 - 13 Kaiser Daniel 100024
31Blaho Jakub 1359 1 - 0 Novak Pavol 100037
441Patzelt Marek 1000 1 - 0 Gal Milan 100017
53Kubikova Nina 11272 1 - 02 Kraner Bruno Michael 100029
630Krasnansky Radovan 10002 0 - 12 Hanzel Artom 11114
75Zetocha Adela 11012 0 - 12 Paluska Karol 100040
838Novak Peter 10002 0 - 12 Zverka Peter Samuel 11006
97Adamec Maros 10002 1 - 02 Kusy Rudolf 100033
1042Petrinec Simon 10002 1 - 02 Dolnik Michal 100014
1143Rak Martin 10002 0 - 12 Havalda Samuel 100018
1223Kaceriak Simon 1000 0 - 12 Zacik Tibor Gregor 100048
1336Novak Jaroslav 10001 0 - 11 Capik Martin 100010
1435Malaschitz Teodor 10001 1 - 01 Kolevska Lea Teodora 11892
1526Kopca Peter 10001 1 - 01 Bazikova Sophia 10008
169Bochnickova Simona 10001 1 - 01 Kapolkova Greta 100025
1715Dubrovskyy Pavlo 10001 1 - 01 Krisko Vladimir Ml. 100031
1845Solcany Matus 10001 1 - 01 Farkas Matej 100016
1919Havaldova Natalia 10001 0 - 11 Smaho Timur 100044
2039Novak Tomas 10001 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100022
2127Kovacs Samuel 1000½ 1 - 01 Majtan Teo Jan 100034
2211Capikova Michaela 1000½ 1 - 0½ Sujan Marek 100046
2320Helenin Jozef 10000 1 - 00 Kucekova Lucia 100032
2428Krajci Damian 10000 1 - 00 Vanco Viktor 100047

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
117Gal Milan 10002 ½ - ½2 Blaho Jakub 13591
24Hanzel Artom 11112 0 - 12 Hodal Juraj 100021
324Kaiser Daniel 10002 1 - 02 Adamec Maros 10007
412Chochula Martin 10002 1 - 02 Zacik Tibor Gregor 100048
533Kusy Rudolf 10002 0 - 12 Cizmar Tomas 100013
618Havalda Samuel 1000 ½ - ½2 Novak Pavol 100037
72Kolevska Lea Teodora 11891 0 - 1 Patzelt Marek 100041
831Krisko Vladimir Ml. 10001 0 - 11 Kubikova Nina 11273
934Majtan Teo Jan 10001 0 - 11 Zetocha Adela 11015
106Zverka Peter Samuel 11001 1 - 01 Malaschitz Teodor 100035
118Bazikova Sophia 10001 0 - 11 Krasnansky Radovan 100030
1214Dolnik Michal 10001 1 - 01 Novak Jaroslav 100036
1316Farkas Matej 10001 0 - 11 Novak Peter 100038
1440Paluska Karol 10001 1 - 01 Havaldova Natalia 100019
1522Iakovlyeva Sofia 10001 0 - 11 Petrinec Simon 100042
1625Kapolkova Greta 10001 0 - 11 Rak Martin 100043
1729Kraner Bruno Michael 10001 1 - 01 Solcany Matus 100045
1844Smaho Timur 10001 0 - 1½ Kaceriak Simon 100023
1910Capik Martin 10000 1 - 00 Krajci Damian 100028
2046Sujan Marek 1000½ 0 - 10 Bochnickova Simona 10009
2127Kovacs Samuel 10000 ½ - ½0 Capikova Michaela 100011
2232Kucekova Lucia 10000 0 - 10 Dubrovskyy Pavlo 100015
2320Helenin Jozef 10000 0 - 10 Novak Tomas 100039
2447Vanco Viktor 10000 0 - 10 Kopca Peter 100026

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Blaho Jakub 13591 1 - 01 Iakovlyeva Sofia 100022
217Gal Milan 10001 1 - 01 Kolevska Lea Teodora 11892
33Kubikova Nina 11271 0 - 11 Kaiser Daniel 100024
419Havaldova Natalia 10001 0 - 11 Hanzel Artom 11114
55Zetocha Adela 11011 0 - 11 Kusy Rudolf 100033
621Hodal Juraj 10001 1 - 01 Zverka Peter Samuel 11006
77Adamec Maros 10001 1 - 01 Majtan Teo Jan 100034
837Novak Pavol 10001 1 - 01 Bazikova Sophia 10008
943Rak Martin 10001 0 - 11 Chochula Martin 100012
1013Cizmar Tomas 10001 1 - 01 Novak Peter 100038
1148Zacik Tibor Gregor 10001 1 - 01 Farkas Matej 100016
1230Krasnansky Radovan 10000 1 - 00 Capik Martin 100010
1323Kaceriak Simon 1000½ 0 - 1½ Havalda Samuel 100018
1441Patzelt Marek 1000½ 1 - 0½ Sujan Marek 100046
159Bochnickova Simona 10000 0 - 10 Krisko Vladimir Ml. 100031
1611Capikova Michaela 10000 0 - 10 Novak Jaroslav 100036
1732Kucekova Lucia 10000 0 - 10 Dolnik Michal 100014
1815Dubrovskyy Pavlo 10000 0 - 10 Paluska Karol 100040
1935Malaschitz Teodor 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100020
2039Novak Tomas 10000 0 - 10 Kapolkova Greta 100025
2126Kopca Peter 10000 0 - 10 Petrinec Simon 100042
2245Solcany Matus 10000 1 - 00 Kovacs Samuel 100027
2328Krajci Damian 10000 0 - 10 Smaho Timur 100044
2447Vanco Viktor 10000 0 - 10 Kraner Bruno Michael 100029

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
125Kapolkova Greta 10000 0 - 10 Blaho Jakub 13591
22Kolevska Lea Teodora 11890 1 - 00 Kopca Peter 100026
327Kovacs Samuel 10000 0 - 10 Kubikova Nina 11273
44Hanzel Artom 11110 1 - 00 Krajci Damian 100028
529Kraner Bruno Michael 10000 0 - 10 Zetocha Adela 11015
66Zverka Peter Samuel 11000 1 - 00 Krasnansky Radovan 100030
731Krisko Vladimir Ml. 10000 0 - 10 Adamec Maros 10007
88Bazikova Sophia 10000 1 - 00 Kucekova Lucia 100032
933Kusy Rudolf 10000 1 - 00 Bochnickova Simona 10009
1034Majtan Teo Jan 10000 1 - 00 Capikova Michaela 100011
1112Chochula Martin 10000 1 - 00 Malaschitz Teodor 100035
1236Novak Jaroslav 10000 0 - 10 Cizmar Tomas 100013
1314Dolnik Michal 10000 0 - 10 Novak Pavol 100037
1438Novak Peter 10000 1 - 00 Dubrovskyy Pavlo 100015
1516Farkas Matej 10000 1 - 00 Novak Tomas 100039
1640Paluska Karol 10000 0 - 10 Gal Milan 100017
1718Havalda Samuel 10000 ½ - ½0 Patzelt Marek 100041
1842Petrinec Simon 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 100019
1920Helenin Jozef 10000 0 - 10 Rak Martin 100043
2044Smaho Timur 10000 0 - 10 Hodal Juraj 100021
2122Iakovlyeva Sofia 10000 1 - 00 Solcany Matus 100045
2246Sujan Marek 10000 ½ - ½0 Kaceriak Simon 100023
2324Kaiser Daniel 10000 1 - 00 Vanco Viktor 100047
2448Zacik Tibor Gregor 10000 1 voľno
2510Capik Martin 10000 0 nežrebovaný