Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

2nd memorial GM Yulian Radulski Rapid 4 December 2016 2-ри мемориал GM Юлиян Радулски Ускорен Шахмат 4 Декември 2016

Последно обновяване05.12.2016 22:51:25, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Крайно класиране след 9 кръга

Rk.СтНо NameТипRtgIRtgNКлуб/ГрадТ. ТБ1  ТБ2  ТБ3 Krtg+/-
13
IMTILICHEEV Viacheslav24050"Burgas 64"Burgas8,00,049,053,02037,2
21
GMNIKOLOV Momchil25482544"Abritus" Razgrad7,00,050,054,020-5,2
37
IMPANBUKCHIAN ValentinS6023512332"Trayana 2011" Stara Zagora6,50,049,053,52020,6
42
GMDRENCHEV Petar24662482"Abritus" Razgrad6,50,048,052,020-3,0
56
IMPANTEV Veselin23572481"Lokomotiv" Plovdiv6,50,047,051,02021,8
610
WGMNIKOLOVA Adriana23082301"Lokomotiv 2000" Plovdiv6,50,039,543,020-10,6
78
FMFILEV Georgi23292362CSKA Sofia6,00,050,554,52024,4
815
TRICKOVIC Borivoje22270Pirot6,00,047,551,02022,0
95
FMDANOV Lyubomir23702265"Yuri Benderev 1912" Pernik6,00,045,049,0202,0
1020
GAVAZOV Aleksandar21492221"Aeksandar Alehin" Kazanluk6,00,044,047,040-34,8
1132
MITEV Miroslav18921942"Maritsa Iztok" Radnevo6,00,039,542,52053,0
1230
SLAVOV Janko19292037Plovdiv6,00,037,540,52029,2
1334
CHIRAKOV Petar18452124Yambol5,50,045,548,52072,2
1411
IMMARHOLEV Dimitar22852374Plovdiv5,50,045,048,520-12,6
159
IMPOPOV LubenS8023142371"Lokomotiv" Plovdiv5,50,044,548,510-9,9
1641
TODOROV KaloyanU1617311817"Chess Bomb" Plovdiv5,50,042,545,52050,4
1712
NMSTOINEV Metodi22742333"Marek Union Ivkoni" Dupnitsa5,50,042,045,020-24,2
1823
GRIGOROV Daniel02109"Sportist" Svoge5,50,041,545,0
1921
RAHNEV Alexander21372212"Chess Bomb" Plovdiv5,50,041,544,5203,6
2036
FMSTOYANOV Tsvetanb1218161978"Burgas 64"Burgas5,50,040,043,02054,8
2124
TODOROV TsetskoS6320972139"An Pasan" Sofia5,50,039,042,0204,6
2214
NMMISHEV Liubomir22412199"Lokomotiv" Plovdiv5,00,043,545,520-14,8
2326
MISHKOVSKI Lubomir20462034"Chess Bomb" Plovdiv5,00,041,543,520-0,8
2427
TONIC Milos20390Pirot5,00,040,543,52011,2
2525
KOLEV Ivan20932104Plovdiv5,00,039,542,520-28,6
2638
BOEV ViktorU1517571753"Plovdiv" Plovdiv5,00,038,041,02046,0
2733
DYULGEROV VolenU1718662038"Mihail Tal" Cherven Bryag5,00,036,539,52021,0
2828
MOLLOV Plamen Prof.19752122"Lokomotiv 2000" Plovdiv5,00,033,035,040-20,0
294
FMVUTOV Mario23802369"Viktory" Blagoevgrad4,50,042,546,520-55,4
3031
WFMRADEVA ViktoriaU1519011949"Spartak" Plovdiv4,50,041,543,02022,6
3143
STOYANOV Stoyan Orb1317161712"Asenovets 2006" Asenovgrad4,50,040,544,52070,2
3213
FMKARAPCHANSKI DimitarS6922532233Sliven4,50,040,043,020-36,6
3317
NMDIMITROV PetkoS7221932193"Trayana 2011" Stara Zagora4,50,035,038,020-51,4
3429
VLADOV Miroslav19450Plovdiv4,50,031,031,020-43,0
3516
NMIVELINOV Hristo21952208"Tundzha 2009" Yambol4,00,044,547,520-22,8
3639
GACHEV Rumen17461883"Pirin" Razlog4,00,038,541,52027,4
3740
NIKOLOV Nikolay M.17371748"Aeksandar Alehin" Kazanluk4,00,038,040,02020,6
3822
NMPORJAZOV PetarS7721152083Plovdiv4,00,037,039,020-77,6
3918
IMOREV PetarS8221572084"Han Asparuh" Sofia4,00,036,538,520-67,0
4053
AIMKOSTURKOV Hristo16071734"Oboriste" Panaguriste4,00,036,039,02012,4
4144
KICHUKOV MilkoS6017121912"Izgrev" Plovdiv4,00,035,038,02022,8
4235
STANCHEV Plamen18271919CSKA Sofia4,00,032,534,020-13,4
4319
NMKOSTADINOV RumenS6521552090"Trayana 2011" Stara Zagora4,00,032,035,020-68,8
4437
IVANOV Ljubomir17991957"Dimitrovgrad" Dimitrovgrad4,00,027,027,020-55,8
4546
AIMKOCHIEV IvanU1416961689"Plovdiv" Plovdiv3,50,038,541,5204,6
4654
KIRILOV Ivaylob1315771569"Plovdiv" Plovdiv3,50,037,040,02025,6
4742
SHALAMANOV Vladimir17211784"Levski" Sofia3,50,035,036,5203,6
4848
MIROVANSKI VasilS7616851803Sofia3,50,031,534,5406,8
4949
SHARKOV VenkoU2016811769CSKA Sofia3,50,030,532,520-33,4
5061
KOLEV Aleksandar M.00"Sportist" Svoge3,50,029,030,5
5152
PETROV Valeriy16130Plovdiv3,00,037,541,52032,4
5250
ROYDOV PlamenS6216741946Plovdiv3,00,034,036,020-6,6
5358
ANAVI DavidU1413171448CSKA Sofia3,00,034,035,52023,2
5455
VASILEVA Cveta15631663"Lokomotiv" Plovdiv3,00,033,533,5209,4
5551
KOSTURKOV Krasimir16731709"An Pasan" Sofia3,00,032,532,520-18,2
5659
STEFANOV Georgib1112991191CSKA Sofia3,00,029,031,02041,4
5756
NENCHEV GeorgiS6314861504Plovdiv3,00,028,028,0203,2
5847
ATANASOV Ivaylo16911651"Sportist" Svoge3,00,025,525,540-99,2
5945
VACHEV Lenko17041709"Lovech" Lovech2,00,031,031,020-30,2
6057
PETKOVA Denitsag1314281491"Burgas 64"Burgas2,00,030,030,0203,2
6162
TUPAROV Lyuben00Plovdiv1,50,027,527,5
6260
DIMITROVA Velichka12961461Plovdiv0,00,024,526,020-23,2

Анотация:
Тай-брек1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Тай-брек2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Тай-брек3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement