Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže 2016 - HD10

Poslední aktualizace20.11.2016 11:28:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

Startovní listina

Čís.JménoIDFEDRtgNpohlavíTypKlub/Místo
1Werner Hong Quan Dan44629CZE1458ŠK Spartak Ústí nad Labem
2Dolenský Filip41653CZE1442ŠK Libštát
3Záluský Matěj41885CZE1374ŠACHklub Písek
4Brožka Karel41253CZE13252222 ŠK Polabiny, z.s.
5David Adam43310CZE1276ŠK Libštát
6Dudková Josefína45529CZE1250wTJ Jawa Brodce
7Němec Jáchym44760CZE1250Klub šachistů Říčany 1925
8Pressler Tobias45341CZE1250Klub šachistů Říčany 1925
9Veselý Jan44841CZE1250TJ Spartak Vlašim
10Vilímek Vít44780CZE1250ŠK 64 Plzeň
11Čermák Filip44512CZE1250ŠK Medvědi Zvole
12Veverková Dorota44498CZE1240wSokol Tábor
13Šmolík Jáchym40041CZE1239Klub šachistů Říčany 1925
14Janouš Marek44781CZE1230ŠK 64 Plzeň
15Nguyen Thai Dang Vi44043CZE1229ŠK Praha-Smíchov
16Winter Ondřej42744CZE1223ŠK Lípa
17Seidl Jan42713CZE1208TJ Kralupy nad Vltavou
18Pravdová Tereza43892CZE1197wKlub šachistů Říčany 1925
19Medek Ondřej45329CZE1189Unichess
20Pícha Lukáš43407CZE1187ŠK Veselí n.L.
21Bárta David42194CZE1186QCC České Budějovice
22Nejedlý Radek41927CZE1174TJ CHS Chotěboř
23Tutr Tomáš42694CZE1169ŠK Velvary
24Hroch Matěj45369CZE1157Unichess
25Nešpůrek Jakub42195CZE1139ŠS Železné hory
26Šíp Marek44646CZE1127Šachy Povrly
27Váňa Jakub43270CZE11172222 ŠK Polabiny, z.s.
28Dobsa Emma44937CZE1113wUnichess
29Špriňar Michal44152CZE1111ŠŠPM Lipky HK
30Pešek Antonín42788CZE1108ŠK Milovice
31Jun Robert44142CZE1107TJ CHS Chotěboř
32Archlebová Stela45197CZE1100wTJ Hronov
33Hejný Matěj46018CZE1100TJ Slovan Varnsdorf z.s. - šachový
34Höflerová Michaela45505CZE1100wŠK Nové Sedlo 1947
35Kratochvíl David45325CZE1100ŠK Tachov
36Kudrna Martin40078CZE1100Klub šachistů Říčany 1925
37Levitner Matěj45268CZE1100ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
38Mikát František44734CZE1100ŠK Nové Sedlo 1947
39Prokop Filip43483CZE1100Unichess
40Reschel Matouš41135CZE1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
41Štván Jan44541CZE1100ŠK Dvorec
42Komora Matěj44156CZE1091ŠŠPM Lipky HK
43Říha Štěpán42768CZE1091TJ Bohemians Praha
44Havelková Beáta43423CZE1083wQCC České Budějovice
45Pešek Martin Jakub42293CZE1083ŠO Hlinsko
46Pistulka Adam42230CZE1077ŠACHklub Tábor
47Kodet Jaromír44353CZE1074ŠK Karlovy Vary
48Hetfleischová Elen44304CZE1073wRegion Panda, z.s.
49Špička Petr43469CZE1073ŠK Karlovy Vary
50Kobr Matěj44175CZE1070ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
51Šimůnek Jakub Šimon44837CZE1070QCC České Budějovice
52Janoušková Adéla43136CZE1069wŠK Líně
53Červenka Tadeáš43672CZE1068TJ Jince
54Schmutzer Jakub44116CZE1061ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
55Řezníčková Sibyla43133CZE1060wŠK Tachov
56Sedmihradský Tomáš44764CZE1059ŠK Spartak Čelákovice
57Trhlík Samuel44542CZE1042ŠK Dvorec
58Kumpošt Pavel43477CZE1014Region Panda, z.s.
59Hampl Nikola43303CZE1000Šachy Povrly
60Hosová Stella46113CZE1000wSokol Nebušice
61Jarešová Vendula45199CZE1000wTJ Hronov
62Mauer Pavel46055CZE1000ŠK Frýdlant, z.s.
63Myšková Veronika44761CZE1000wKlub šachistů Říčany 1925
64Rousková Anežka44936CZE1000wUnichess
65Souček Jan46196CZE1000TJ Sokol Údlice
66Šafářová Anna Marie45397CZE1000wŠK 64 Plzeň
Advertisement
Advertisement