Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor mládeže v rapid šachu Grand-Prix 2016-2017 MKŠS - 1. turnaj Krnov - kategorie HD10

Poslední aktualizace15.10.2016 19:13:30, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 2

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15Tauš ZdeněkH81248Mezinárodní šachová škola Interches6,53323,526,5
210Buchta BartolomějH101147Beskydská šachová škola z.s.634,52426
31Kaňák MatyášH101522Beskydská šachová škola z.s.6332325
432Tichá SofieD101000Beskydská šachová škola z.s.5,529,52019
53Strachota TomášH101365Beskydská šachová škola z.s.533,523,522
636Ziakas DamiánH101000TJ Město Albrechtice z.s.53121,522
76Czepiec RichardH101229Beskydská šachová škola z.s.5302122
82Bravanský LukášH101408TJ Ostrava529,52022
914Lička DenisH101052Beskydská šachová škola z.s.527,51920
1013Juračák DavidH101082Mezinárodní šachová škola Interches52719,519
117Jaššo MatějH81183TJ Město Albrechtice z.s.4,5322322
1237Bitta OndřejH100ŠK TJ Dolní Benešov4,5282016
134Odstrčil MartinH101321Beskydská šachová škola z.s.433,52421,5
148Roček LukášH101158SK Slavia Orlová430,521,518,5
159Matusík OndřejH101151Beskydská šachová škola z.s.427,520,516,5
1627Pelc AdamH101000ŠK Bruntál o.s.4271917
1720Hranoš MarekH81000ŠK TJ Dolní Benešov42717,515
1821Knettig MatyášH101000TJ Ostrava4261918
1930Strnadel SebastianH101000Beskydská šachová škola z.s.425,51915
2012Zemek AntonínH81094Mezinárodní šachová škola Interches425,516,516
2128Porubčan AntonínH101000TJ Slovan Havířov42516,514
2222Kolomazník MartinH101000Lokomotiva Krnov42417,516
2319Horková TerezaD81000Beskydská šachová škola z.s.4241716
2418Filipová VanesaD101000Mezinárodní šachová škola Interches423,51615
2524Mlčoch MarekH101000Slezan Opava421,515,516
2625Novotný JanH101000Sokol Vrbno p/P41712,511,5
2715Váca ViktorH81036Mezinárodní šachová škola Interches3,528,520,516
2826Oborný StanislavH101000TJ Ostrava3,527,51917
2952Vaněk JakubH100TJ Ostrava32720,517
3029Stejskal ŠimonH101000Mezinárodní šachová škola Interches32719,513
3143Konečný MatějH100ŠO TJ Lokomotiva Krnov324,517,514
3239Grček MatějH80TJ Město Albrechtice3241810
3335Vyležík MatějH101000TJ Město Albrechtice z.s.323,51811
3411Roček MatyášH101100SK Slavia Orlová323,51712
3516Buchtová ViktorieD81000Beskydská šachová škola z.s.32215,510
3631Stříbná JulieD101000ŠK TJ Dolní Benešov321,515,512
3748Perout MartinH100ŠO TJ Lokomotiva Krnov321,515,511
3834Veselý FrantišekH101000TJ Město Albrechtice z.s.3211511
3947Očko NicolasH80Mezinárodní šachová škola Interches320,513,57
4033Veliký LukášH101000Lokomotiva Krnov3201410
4145Kusyn OliverH80ŠK TJ Dolní Benešov2,52115,57
4253Čuba MaxmiliánH100ŠO TJ Lokomotiva Krnov2,520149,5
4341Hudeček HubertH100Slezan Opava2,52013,58,5
4454Štibora MartinH100TJ Město Albrechtice2,519,513,56,5
4540Hudecz DavidH80TJ Město Albrechtice2,519,5137,5
4638Grešl TadeášH80Beskydská šachová škola z.s.2221611
4750Stříž TadeášH80ŠO TJ Lokomotiva Krnov221,51610
4849Soušek RichardH100ŠO TJ Lokomotiva Krnov218136
4946Odstrčil JonášH80ŠO TJ Lokomotiva Krnov217,512,55
5051Tichá ValérieD80Beskydská šachová škola z.s.216,5123
5123Melecký MartinH101000ŠK TJ Dolní Benešov215,511,59,5
5217Böhmová AnežkaD101000TJ Slovan Havířov1,516127,5
5344Kubelová SarahD100ŠO TJ Lokomotiva Krnov116,5116,5
5442Kalinowski JiříH80ŠO TJ Lokomotiva Krnov016,5120

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž