Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor družstev ŠSLK

Poslední aktualizace09.04.2017 16:10:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  7. TJ Jiskra Tanvald (Rtg prům.:1978, PH 1: 16 / PH 2: 44,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Fráňa Tomáš2071CZE329096011½2,541988
2Jedlička Vladimír2111CZE356930½1012,541929
3Pražák Ondřej2038CZE322210½10½½½½10½½5,5111997
4Fales Anatolij1954CZE3185581100½02,561940
5Hnát Zdeněk1885CZE3489021011½110016,5101936
6Hojač Mojmír1855CZE356883½0½½½2,051896
7Liška Martin1792CZE3263560½½010½0½3,091859
8Hloucal Antonín1780CZE363022½100102,561796
9Kolář Jaroslav1801CZE356964½½1½011½½5,591775
10Tancer Miroslav1649CZE3572600½0½½012,571705
11Stadler Jaroslav1637CZE3572430000,031840
12Pražák Jiří1661CZE3235000½0½1,041771
13Brůna Matouš1269CZE2370954500,011748
17Horák Josef2112CZE300527½111111118,591631

Info o hráči

Fráňa Tomáš 2071 CZE Rp:2083
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
295Liška Jiří2184CZE9,5w 01
5163Bláha Milan1993CZE1,5s 11
7151Bradáč Daniel2020CZE7,0s 11
836Jína Luboš1753CZE3,0w ½1
Jedlička Vladimír 2111 CZE Rp:2024
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
5164Dolenský Milan2087CZE3,0w ½2
7152Matůšů Dalibor1841CZE2,0w 12
840Malý Marek1811CZE2,0s 02
1019Tománek Petr1976CZE4,0w 11
Pražák Ondřej 2038 CZE Rp:1997
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1195Polák Benedikt2137CZE5,0s ½1
296Novotný Viktor2074CZE3,0s 12
3178Wünsch Jiří1966CZE2,5s 01
476Boreš Roman2137CZE4,5w ½1
5165Špinka Petr1941CZE5,5s ½3
655Haase Pavel2073CZE5,5w ½1
7153Mohyla Aleš1992CZE5,5s ½3
841Švec Luděk1694CZE1,0w 13
9133Duda Antonín2050CZE4,5s 01
1020Staněk Bohumil1891CZE3,5s ½2
11114Průdek Jiří2010CZE5,0s ½1
Fales Anatolij 1954 CZE Rp:1883
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
297Hofman Kryštof1777CZE3,5w 13
3179Lenc Zdeněk1955CZE3,0w 12
477Jínová Lucie2094CZE5,5s 02
657Cakl Zdeněk2083CZE9,5s 02
842Švertšal Marcel1674CZE2,5s ½4
1022Zima Jan2057CZE6,0w 03
Hnát Zdeněk 1885 CZE Rp:2046
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1196Václavíček Lukáš2056CZE7,0w 12
299Válek Otakar2005CZE4,5s 04
3180Hollmann Zdeněk1904CZE4,5s 13
5167Kolařík Jiří1849CZE3,0w 14
660Groh Jiří1974CZE6,5w ½3
7155Blaháček Evžen1887CZE4,5w 14
843Voldřich Milan1612CZE1,0w 15
9134Zemánek Ivo2052CZE6,5w 02
1023Brouček Tomáš2133CZE11,0s 04
11117Paulus Václav1888CZE6,0w 12
Hojač Mojmír 1855 CZE Rp:1824
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1197Jareš Jiří2008CZE6,5s ½3
2100Majstr Jiří1864CZE3,0w 05
479Lesage Milan1900CZE2,0w ½3
5168Jakubů Milan1886CZE5,5s ½5
11119Princ Jiří1820CZE5,0s ½3
Liška Martin 1792 CZE Rp:1734
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1198Paldus Petr1999CZE4,0w 04
2102Tryhuba Jaroslav1819CZE2,5s ½6
3181Snížek Květoslav1870CZE5,0w ½4
480Ščerba Jiří1908CZE4,0s 04
5169Krotil Ondřej1461CZE1,5w 16
662Viták Jiří2022CZE10,5s 04
7156Filip Petr1948CZE7,5s ½5
9135Fila Miloš1959CZE4,5s 03
11121Carda Milan1749CZE3,5w ½4
Hloucal Antonín 1780 CZE Rp:1739
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3182Kopecký Tomáš1836CZE6,5s ½5
5171Pospíšil Jiří1748CZE0,5s 17
663Kučera Jaroslav1937CZE7,0w 05
7157Žítek Jiří1736CZE3,5w 06
845Zuzánek Vítězslav1685CZE3,5s 16
9136Titěra Libor1836CZE3,5w 04
Kolář Jaroslav 1801 CZE Rp:1855
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1199Janouš Petr1987CZE8,0s ½5
2105Mareček Vladislav1678CZE3,0w ½7
3184Šír Vojtěch1815CZE5,0w 16
481Honců Miroslav1889CZE6,0w ½5
665Novák Jan1938CZE7,0s 06
7158Šimon Petr1697CZE0,5s 17
850Novotný Zdeněk1455CZE0,0w 17
9137Halama Vratislav1901CZE5,5s ½5
11123Werner Roman1619CZE1,5s ½5
Tancer Miroslav 1649 CZE Rp:1603
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3185Plháček Václav1725CZE2,0s 07
482Matouš Bedřich1907CZE4,5s ½6
5174Říha Martin1530CZE2,0w 08
666Krtouš Zdeněk1836CZE0,5w ½7
9140Hübscher Jindřich1658CZE1,5w ½6
1024Zelinka Jiří1865CZE3,5w 05
11126Papoušek Michal1411CZE1,0w 16
Stadler Jaroslav 1637 CZE Rp:1040
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1200Gombala Marek1887CZE4,5w 06
485Schütz Miroslav1755CZE4,5w 07
1026Drahoňovský Ivo1879CZE5,0s 06
Pražák Jiří 1661 CZE Rp:1578
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1202Hübner Petr1827CZE5,5s 07
9142Dejmek Josef1774CZE2,5s ½7
1027Lamač Stanislav1836CZE4,5w 07
11127Štefanik Rostislav1645CZE2,0s ½7
Brůna Matouš 1269 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
670Braun Tomáš1748CZE3,0s 08
Horák Josef 2112 CZE Rp:2075
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1206Šlechta Jan1704CZE1,0w ½8
2110Majstrová Alžběta1562CZE1,0s 18
3186Saska Milan1683CZE3,0w 18
486Grindler Václav1616CZE5,0s 18
7159Kovář Jindřich1758CZE3,5w 18
851Zíka Josef1411CZE0,5s 18
9144Mašek Arnošt1649CZE2,5w 18
1035Soběslavský Roman1673CZE4,0s 18
11212Veselý Jaroslav1627CZE0,0w 18

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/10/16 Hodina 10:00
Šach.1  TJ Slavia LiberecELO-12  TJ Jiskra TanvaldELO5 : 3
1.1
Polák, Benedikt
2137-
Pražák, Ondřej
2038½ - ½
1.2
Václavíček, Lukáš
2056-
Hnát, Zdeněk
18850 - 1
1.3
Jareš, Jiří
2008-
Hojač, Mojmír
1855½ - ½
1.4
Paldus, Petr
1999-
Liška, Martin
17921 - 0
1.5
Janouš, Petr
1987-
Kolář, Jaroslav
1801½ - ½
1.6
Gombala, Marek
1887-
Stadler, Jaroslav
16371 - 0
1.7
Hübner, Petr
1827-
Pražák, Jiří
16611 - 0
1.8
Šlechta, Jan
1704-
Horák, Josef
2112½ - ½
2. Kolo Datum kola 2016/11/06 Hodina 10:00
Šach.12  TJ Jiskra TanvaldELO-7  1.Novoborský ŠK "B"ELO4 : 4
1.1
Fráňa, Tomáš
2071-
Liška, Jiří
21840 - 1
1.2
Pražák, Ondřej
2038-
Novotný, Viktor
20741 - 0
1.3
Fales, Anatolij
1954-
Hofman, Kryštof
17771 - 0
1.4
Hnát, Zdeněk
1885-
Válek, Otakar
20050 - 1
1.5
Hojač, Mojmír
1855-
Majstr, Jiří
18640 - 1
1.6
Liška, Martin
1792-
Tryhuba, Jaroslav
1819½ - ½
1.7
Kolář, Jaroslav
1801-
Mareček, Vladislav
1678½ - ½
1.8
Horák, Josef
2112-
Majstrová, Alžběta
15621 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/11/20 Hodina 10:00
Šach.2  TJ Spartak Rokytnice nad JizerouELO-12  TJ Jiskra TanvaldELO3 : 5
1.1
Wünsch, Jiří
1966-
Pražák, Ondřej
20381 - 0
1.2
Lenc, Zdeněk
1955-
Fales, Anatolij
19540 - 1
1.3
Hollmann, Zdeněk
1904-
Hnát, Zdeněk
18850 - 1
1.4
Snížek, Květoslav
1870-
Liška, Martin
1792½ - ½
1.5
Kopecký, Tomáš
1836-
Hloucal, Antonín
1780½ - ½
1.6
Šír, Vojtěch
1815-
Kolář, Jaroslav
18010 - 1
1.7
Plháček, Václav
1725-
Tancer, Miroslav
16491 - 0
1.8
Saska, Milan
1683-
Horák, Josef
21120 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/12/04 Hodina 10:00
Šach.12  TJ Jiskra TanvaldELO-8  ŠK Česká LípaELO3 : 5
1.1
Pražák, Ondřej
2038-
Boreš, Roman
2137½ - ½
1.2
Fales, Anatolij
1954-
Jínová, Lucie
20940 - 1
1.3
Hojač, Mojmír
1855-
Lesage, Milan
1900½ - ½
1.4
Liška, Martin
1792-
Ščerba, Jiří
19080 - 1
1.5
Kolář, Jaroslav
1801-
Honců, Miroslav
1889½ - ½
1.6
Tancer, Miroslav
1649-
Matouš, Bedřich
1907½ - ½
1.7
Stadler, Jaroslav
1637-
Schütz, Miroslav
17550 - 1
1.8
Horák, Josef
2112-
Grindler, Václav
16161 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/01/08 Hodina 10:00
Šach.3  ŠK LibštátELO-12  TJ Jiskra TanvaldELO2½:5½
1.1
Bláha, Milan
1993-
Fráňa, Tomáš
20710 - 1
1.2
Dolenský, Milan
2087-
Jedlička, Vladimír
2111½ - ½
1.3
Špinka, Petr
1941-
Pražák, Ondřej
2038½ - ½
1.4
Kolařík, Jiří
1849-
Hnát, Zdeněk
18850 - 1
1.5
Jakubů, Milan
1886-
Hojač, Mojmír
1855½ - ½
1.6
Krotil, Ondřej
1461-
Liška, Martin
17920 - 1
1.7
Pospíšil, Jiří
1748-
Hloucal, Antonín
17800 - 1
1.8
Říha, Martin
1530-
Tancer, Miroslav
16491 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/01/22 Hodina 10:00
Šach.12  TJ Jiskra TanvaldELO-9  TJ Desko Liberec "B"ELO1½:6½
1.1
Pražák, Ondřej
2038-
Haase, Pavel
2073½ - ½
1.2
Fales, Anatolij
1954-
Cakl, Zdeněk
20830 - 1
1.3
Hnát, Zdeněk
1885-
Groh, Jiří
1974½ - ½
1.4
Liška, Martin
1792-
Viták, Jiří
20220 - 1
1.5
Hloucal, Antonín
1780-
Kučera, Jaroslav
19370 - 1
1.6
Kolář, Jaroslav
1801-
Novák, Jan
19380 - 1
1.7
Tancer, Miroslav
1649-
Krtouš, Zdeněk
1836½ - ½
1.8
Brůna, Matouš
1269-
Braun, Tomáš
17480 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/02/05 Hodina 10:00
Šach.4  TJ Lokomotiva Liberec "A"ELO-12  TJ Jiskra TanvaldELO2 : 6
1.1
Bradáč, Daniel
2020-
Fráňa, Tomáš
20710 - 1
1.2
Matůšů, Dalibor
1841-
Jedlička, Vladimír
21110 - 1
1.3
Mohyla, Aleš
1992-
Pražák, Ondřej
2038½ - ½
1.4
Blaháček, Evžen
1887-
Hnát, Zdeněk
18850 - 1
1.5
Filip, Petr
1948-
Liška, Martin
1792½ - ½
1.6
Žítek, Jiří
1736-
Hloucal, Antonín
17801 - 0
1.7
Šimon, Petr
1697-
Kolář, Jaroslav
18010 - 1
1.8
Kovář, Jindřich
1758-
Horák, Josef
21120 - 1
8. Kolo Datum kola 2017/02/19 Hodina 10:00
Šach.12  TJ Jiskra TanvaldELO-10  TJ Lokomotiva Liberec "B"ELO6 : 2
1.1
Fráňa, Tomáš
2071-
Jína, Luboš
1753½ - ½
1.2
Jedlička, Vladimír
2111-
Malý, Marek
18110 - 1
1.3
Pražák, Ondřej
2038-
Švec, Luděk
16941 - 0
1.4
Fales, Anatolij
1954-
Švertšal, Marcel
1674½ - ½
1.5
Hnát, Zdeněk
1885-
Voldřich, Milan
16121 - 0
1.6
Hloucal, Antonín
1780-
Zuzánek, Vítězslav
16851 - 0
1.7
Kolář, Jaroslav
1801-
Novotný, Zdeněk
14551 - 0
1.8
Horák, Josef
2112-
Zíka, Josef
14111 - 0
9. Kolo Datum kola 2017/03/05 Hodina 10:00
Šach.5  TJ Bižuterie Jablonec nad NisouELO-12  TJ Jiskra TanvaldELO5½:2½
1.1
Duda, Antonín
2050-
Pražák, Ondřej
20381 - 0
1.2
Zemánek, Ivo
2052-
Hnát, Zdeněk
18851 - 0
1.3
Fila, Miloš
1959-
Liška, Martin
17921 - 0
1.4
Titěra, Libor
1836-
Hloucal, Antonín
17801 - 0
1.5
Halama, Vratislav
1901-
Kolář, Jaroslav
1801½ - ½
1.6
Hübscher, Jindřich
1658-
Tancer, Miroslav
1649½ - ½
1.7
Dejmek, Josef
1774-
Pražák, Jiří
1661½ - ½
1.8
Mašek, Arnošt
1649-
Horák, Josef
21120 - 1
10. Kolo Datum kola 2017/03/26 Hodina 10:00
Šach.12  TJ Jiskra TanvaldELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO2½:5½
1.1
Jedlička, Vladimír
2111-
Tománek, Petr
19761 - 0
1.2
Pražák, Ondřej
2038-
Staněk, Bohumil
1891½ - ½
1.3
Fales, Anatolij
1954-
Zima, Jan
20570 - 1
1.4
Hnát, Zdeněk
1885-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
1.5
Tancer, Miroslav
1649-
Zelinka, Jiří
18650 - 1
1.6
Stadler, Jaroslav
1637-
Drahoňovský, Ivo
18790 - 1
1.7
Pražák, Jiří
1661-
Lamač, Stanislav
18360 - 1
1.8
Horák, Josef
2112-
Soběslavský, Roman
16731 - 0
11. Kolo Datum kola 2017/04/09 Hodina 10:00
Šach.6  TJ Krásná LípaELO-12  TJ Jiskra TanvaldELO2½:5½
1.1
Průdek, Jiří
2010-
Pražák, Ondřej
2038½ - ½
1.2
Paulus, Václav
1888-
Hnát, Zdeněk
18850 - 1
1.3
Princ, Jiří
1820-
Hojač, Mojmír
1855½ - ½
1.4
Carda, Milan
1749-
Liška, Martin
1792½ - ½
1.5
Werner, Roman
1619-
Kolář, Jaroslav
1801½ - ½
1.6
Papoušek, Michal
1411-
Tancer, Miroslav
16490 - 1
1.7
Štefanik, Rostislav
1645-
Pražák, Jiří
1661½ - ½
1.8
Veselý, Jaroslav
1627-
Horák, Josef
21120 - 1