Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor družstev ŠSLK

Poslední aktualizace09.04.2017 16:10:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  3. ŠK Zikuda Turnov "C" (Rtg prům.:1979, PH 1: 20 / PH 2: 52,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Hácha Aleš2083CZE31579611½13,542074
2Tománek Petr1976CZE33048511½00½104,082083
3Staněk Bohumil1891CZE313440½½0010½½½03,5101953
4Šonský Miroslav1944CZE357227½½01,031962
5Zima Jan2057CZE3462921½11½1106,081904
6Brouček Tomáš2133CZE3395551111111111111,0111866
7Zelinka Jiří1865CZE3297111½½001½3,571842
8Konopka Lukáš1870CZE353981½½0½½½013,581801
9Drahoňovský Ivo1879CZE345024½½½01½115,081787
10Lamač Stanislav1836CZE345067½½10½0114,581770
11Ježek Luděk1737CZE3569481½102,541721
13Longin Milan1742CZE38257400,011987
16Vancl Jakub1649CZE23704535½0,511887
17Vancl Vladimír1541CZE2370454300,011947
18Soběslavský Roman1673CZE237106671½110½4,061664

Info o hráči

Hácha Aleš 2083 CZE Rp:2410
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2163Bláha Milan1993CZE1,5w 11
4133Duda Antonín2050CZE4,5w 11
5112Bach Markus2180GER1,5s ½1
855Haase Pavel2073CZE5,5w 11
Tománek Petr 1976 CZE Rp:2083
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1177Joukl Zdeněk2060CZE3,5s 11
2165Špinka Petr1941CZE5,5s 12
3150Prchlý Miloš1973CZE1,5s ½1
5113Buchcar Tomáš2192CZE7,0w 02
695Liška Jiří2184CZE9,5w 01
777Jínová Lucie2094CZE5,5s ½1
856Sýkora Ondřej2105CZE1,0s 12
102Jedlička Vladimír2111CZE2,5s 01
Staněk Bohumil 1891 CZE Rp:1843
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1178Wünsch Jiří1966CZE2,5w ½2
2166Maryško Leoš1871CZE3,5w ½3
3151Bradáč Daniel2020CZE7,0w 02
4134Zemánek Ivo2052CZE6,5s 02
5114Průdek Jiří2010CZE5,0s 13
697Hofman Kryštof1777CZE3,5s 02
780Ščerba Jiří1908CZE4,0w ½2
936Jína Luboš1753CZE3,0s ½1
103Pražák Ondřej2038CZE5,5w ½2
11195Polák Benedikt2137CZE5,0w 01
Šonský Miroslav 1944 CZE Rp:1837
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1179Lenc Zdeněk1955CZE3,0s ½3
2167Kolařík Jiří1849CZE3,0s ½4
857Cakl Zdeněk2083CZE9,5w 03
Zima Jan 2057 CZE Rp:2097
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1180Hollmann Zdeněk1904CZE4,5w 14
2168Jakubů Milan1886CZE5,5w ½5
4135Fila Miloš1959CZE4,5w 13
781Honců Miroslav1889CZE6,0s 13
859Sýkora Marek1942CZE2,5s ½4
937Jílek Jan1641CZE1,5w 12
104Fales Anatolij1954CZE2,5s 13
11196Václavíček Lukáš2056CZE7,0s 02
Brouček Tomáš 2133 CZE Rp:2666
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1181Snížek Květoslav1870CZE5,0s 15
2169Krotil Ondřej1461CZE1,5s 16
3152Matůšů Dalibor1841CZE2,0s 13
4136Titěra Libor1836CZE3,5s 14
5115Bach Ulf-Gunter1980GER3,0w 14
698Boleslav Petr2047CZE2,0w 13
782Matouš Bedřich1907CZE4,5w 14
860Groh Jiří1974CZE6,5w 15
938Tomeš Miloslav1715CZE3,0s 13
105Hnát Zdeněk1885CZE6,5w 14
11197Jareš Jiří2008CZE6,5w 13
Zelinka Jiří 1865 CZE Rp:1842
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
2170Volman Václav1589CZE0,0w 17
3153Mohyla Aleš1992CZE5,5w ½4
4141Podrazký Radim1845CZE2,0w ½5
5116Volf Vladislav1954CZE1,5s 05
6100Majstr Jiří1864CZE3,0s 04
1010Tancer Miroslav1649CZE2,5s 15
11198Paldus Petr1999CZE4,0s ½4
Konopka Lukáš 1870 CZE Rp:1758
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1182Kopecký Tomáš1836CZE6,5w ½6
2174Říha Martin1530CZE2,0s ½8
3154Tejnský Břetislav1930CZE4,5s 05
4142Dejmek Josef1774CZE2,5s ½6
5117Paulus Václav1888CZE6,0w ½6
785Schütz Miroslav1755CZE4,5s ½5
862Viták Jiří2022CZE10,5s 06
942Švertšal Marcel1674CZE2,5w 14
Drahoňovský Ivo 1879 CZE Rp:1882
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1183Kubát Jiří1895CZE3,5s ½7
3155Blaháček Evžen1887CZE4,5w ½6
5119Princ Jiří1820CZE5,0s ½7
6101Tadlík Petr1889CZE5,0w 05
786Grindler Václav1616CZE5,0w 16
863Kučera Jaroslav1937CZE7,0w ½7
943Voldřich Milan1612CZE1,0s 15
1011Stadler Jaroslav1637CZE0,0w 16
Lamač Stanislav 1836 CZE Rp:1813
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1184Šír Vojtěch1815CZE5,0w ½8
3157Žítek Jiří1736CZE3,5s ½7
4143Endler Boris1769CZE1,0w 17
5122Štefanik Oldřich1869CZE6,0w 08
6104Drahotský Vladimír1742CZE2,5s ½6
864Hejduk Miroslav1880CZE4,5s 08
945Zuzánek Vítězslav1685CZE3,5w 16
1012Pražák Jiří1661CZE1,0s 17
Ježek Luděk 1737 CZE Rp:1816
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
3159Kovář Jindřich1758CZE3,5w 18
6106Koudelka Miloš1713CZE3,0w ½7
792Habenicht Martin1634CZE0,0s 17
946Kokta Marcel1777CZE2,0s 07
Longin Milan 1742 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
11199Janouš Petr1987CZE8,0w 05
Vancl Jakub 1649 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
11200Gombala Marek1887CZE4,5s ½6
Vancl Vladimír 1541 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
11201Peníška Pavel1947CZE7,0w 07
Soběslavský Roman 1673 CZE Rp:1789
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
4144Mašek Arnošt1649CZE2,5s 18
6107Liška Jiří1645CZE1,0s ½8
794Sichrovský Tomáš1252CZE0,0w 18
947Buřita Dobroslav1498CZE2,0w 18
1017Horák Josef2112CZE8,5w 08
11202Hübner Petr1827CZE5,5s ½8

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/10/16 Hodina 10:00
Šach.2  TJ Spartak Rokytnice nad JizerouELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO2½:5½
2.1
Joukl, Zdeněk
2060-
Tománek, Petr
19760 - 1
2.2
Wünsch, Jiří
1966-
Staněk, Bohumil
1891½ - ½
2.3
Lenc, Zdeněk
1955-
Šonský, Miroslav
1944½ - ½
2.4
Hollmann, Zdeněk
1904-
Zima, Jan
20570 - 1
2.5
Snížek, Květoslav
1870-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
2.6
Kopecký, Tomáš
1836-
Konopka, Lukáš
1870½ - ½
2.7
Kubát, Jiří
1895-
Drahoňovský, Ivo
1879½ - ½
2.8
Šír, Vojtěch
1815-
Lamač, Stanislav
1836½ - ½
2. Kolo Datum kola 2016/11/06 Hodina 10:00
Šach.11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO-3  ŠK LibštátELO6 : 2
5.1
Hácha, Aleš
2083-
Bláha, Milan
19931 - 0
5.2
Tománek, Petr
1976-
Špinka, Petr
19411 - 0
5.3
Staněk, Bohumil
1891-
Maryško, Leoš
1871½ - ½
5.4
Šonský, Miroslav
1944-
Kolařík, Jiří
1849½ - ½
5.5
Zima, Jan
2057-
Jakubů, Milan
1886½ - ½
5.6
Brouček, Tomáš
2133-
Krotil, Ondřej
14611 - 0
5.7
Zelinka, Jiří
1865-
Volman, Václav
15891 - 0
5.8
Konopka, Lukáš
1870-
Říha, Martin
1530½ - ½
3. Kolo Datum kola 2016/11/20 Hodina 10:00
Šach.4  TJ Lokomotiva Liberec "A"ELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO4 : 4
3.1
Prchlý, Miloš
1973-
Tománek, Petr
1976½ - ½
3.2
Bradáč, Daniel
2020-
Staněk, Bohumil
18911 - 0
3.3
Matůšů, Dalibor
1841-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
3.4
Mohyla, Aleš
1992-
Zelinka, Jiří
1865½ - ½
3.5
Tejnský, Břetislav
1930-
Konopka, Lukáš
18701 - 0
3.6
Blaháček, Evžen
1887-
Drahoňovský, Ivo
1879½ - ½
3.7
Žítek, Jiří
1736-
Lamač, Stanislav
1836½ - ½
3.8
Kovář, Jindřich
1758-
Ježek, Luděk
17370 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/12/04 Hodina 10:00
Šach.11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO-5  TJ Bižuterie Jablonec nad NisouELO6 : 2
4.1
Hácha, Aleš
2083-
Duda, Antonín
20501 - 0
4.2
Staněk, Bohumil
1891-
Zemánek, Ivo
20520 - 1
4.3
Zima, Jan
2057-
Fila, Miloš
19591 - 0
4.4
Brouček, Tomáš
2133-
Titěra, Libor
18361 - 0
4.5
Zelinka, Jiří
1865-
Podrazký, Radim
1845½ - ½
4.6
Konopka, Lukáš
1870-
Dejmek, Josef
1774½ - ½
4.7
Lamač, Stanislav
1836-
Endler, Boris
17691 - 0
4.8
Soběslavský, Roman
1673-
Mašek, Arnošt
16491 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/01/08 Hodina 10:00
Šach.6  TJ Krásná LípaELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO4½:3½
4.1
Bach, Markus
2180-
Hácha, Aleš
2083½ - ½
4.2
Buchcar, Tomáš
2192-
Tománek, Petr
19761 - 0
4.3
Průdek, Jiří
2010-
Staněk, Bohumil
18910 - 1
4.4
Bach, Ulf-Gunter
1980-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
4.5
Volf, Vladislav
1954-
Zelinka, Jiří
18651 - 0
4.6
Paulus, Václav
1888-
Konopka, Lukáš
1870½ - ½
4.7
Princ, Jiří
1820-
Drahoňovský, Ivo
1879½ - ½
4.8
Štefanik, Oldřich
1869-
Lamač, Stanislav
18361 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/01/22 Hodina 10:00
Šach.11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO-7  1.Novoborský ŠK "B"ELO2½:5½
3.1
Tománek, Petr
1976-
Liška, Jiří
21840 - 1
3.2
Staněk, Bohumil
1891-
Hofman, Kryštof
17770 - 1
3.3
Brouček, Tomáš
2133-
Boleslav, Petr
20471 - 0
3.4
Zelinka, Jiří
1865-
Majstr, Jiří
18640 - 1
3.5
Drahoňovský, Ivo
1879-
Tadlík, Petr
18890 - 1
3.6
Lamač, Stanislav
1836-
Drahotský, Vladimír
1742½ - ½
3.7
Ježek, Luděk
1737-
Koudelka, Miloš
1713½ - ½
3.8
Soběslavský, Roman
1673-
Liška, Jiří
1645½ - ½
7. Kolo Datum kola 2017/02/05 Hodina 10:00
Šach.8  ŠK Česká LípaELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO1½:6½
5.1
Jínová, Lucie
2094-
Tománek, Petr
1976½ - ½
5.2
Ščerba, Jiří
1908-
Staněk, Bohumil
1891½ - ½
5.3
Honců, Miroslav
1889-
Zima, Jan
20570 - 1
5.4
Matouš, Bedřich
1907-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
5.5
Schütz, Miroslav
1755-
Konopka, Lukáš
1870½ - ½
5.6
Grindler, Václav
1616-
Drahoňovský, Ivo
18790 - 1
5.7
Habenicht, Martin
1634-
Ježek, Luděk
17370 - 1
5.8
Sichrovský, Tomáš
1252-
Soběslavský, Roman
16730 - 1
8. Kolo Datum kola 2017/02/19 Hodina 10:00
Šach.11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO-9  TJ Desko Liberec "B"ELO4 : 4
2.1
Hácha, Aleš
2083-
Haase, Pavel
20731 - 0
2.2
Tománek, Petr
1976-
Sýkora, Ondřej
21051 - 0
2.3
Šonský, Miroslav
1944-
Cakl, Zdeněk
20830 - 1
2.4
Zima, Jan
2057-
Sýkora, Marek
1942½ - ½
2.5
Brouček, Tomáš
2133-
Groh, Jiří
19741 - 0
2.6
Konopka, Lukáš
1870-
Viták, Jiří
20220 - 1
2.7
Drahoňovský, Ivo
1879-
Kučera, Jaroslav
1937½ - ½
2.8
Lamač, Stanislav
1836-
Hejduk, Miroslav
18800 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/03/05 Hodina 10:00
Šach.10  TJ Lokomotiva Liberec "B"ELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO1½:6½
6.1
Jína, Luboš
1753-
Staněk, Bohumil
1891½ - ½
6.2
Jílek, Jan
1641-
Zima, Jan
20570 - 1
6.3
Tomeš, Miloslav
1715-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
6.4
Švertšal, Marcel
1674-
Konopka, Lukáš
18700 - 1
6.5
Voldřich, Milan
1612-
Drahoňovský, Ivo
18790 - 1
6.6
Zuzánek, Vítězslav
1685-
Lamač, Stanislav
18360 - 1
6.7
Kokta, Marcel
1777-
Ježek, Luděk
17371 - 0
6.8
Buřita, Dobroslav
1498-
Soběslavský, Roman
16730 - 1
10. Kolo Datum kola 2017/03/26 Hodina 10:00
Šach.12  TJ Jiskra TanvaldELO-11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO2½:5½
1.1
Jedlička, Vladimír
2111-
Tománek, Petr
19761 - 0
1.2
Pražák, Ondřej
2038-
Staněk, Bohumil
1891½ - ½
1.3
Fales, Anatolij
1954-
Zima, Jan
20570 - 1
1.4
Hnát, Zdeněk
1885-
Brouček, Tomáš
21330 - 1
1.5
Tancer, Miroslav
1649-
Zelinka, Jiří
18650 - 1
1.6
Stadler, Jaroslav
1637-
Drahoňovský, Ivo
18790 - 1
1.7
Pražák, Jiří
1661-
Lamač, Stanislav
18360 - 1
1.8
Horák, Josef
2112-
Soběslavský, Roman
16731 - 0
11. Kolo Datum kola 2017/04/09 Hodina 10:00
Šach.11  ŠK Zikuda Turnov "C"ELO-1  TJ Slavia LiberecELO2½:5½
6.1
Staněk, Bohumil
1891-
Polák, Benedikt
21370 - 1
6.2
Zima, Jan
2057-
Václavíček, Lukáš
20560 - 1
6.3
Brouček, Tomáš
2133-
Jareš, Jiří
20081 - 0
6.4
Zelinka, Jiří
1865-
Paldus, Petr
1999½ - ½
6.5
Longin, Milan
1742-
Janouš, Petr
19870 - 1
6.6
Vancl, Jakub
1649-
Gombala, Marek
1887½ - ½
6.7
Vancl, Vladimír
1541-
Peníška, Pavel
19470 - 1
6.8
Soběslavský, Roman
1673-
Hübner, Petr
1827½ - ½