Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 08:51:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
U11 Youth Chess Championship
Viimeisin päivitys25.09.2016 14:17:53, Creator/Last Upload: Botswana Chess-Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Aishwarya Sethumadhavan
BOT
0
Al-Nur
2
Chaudhory Krish
BOT
0
TLC
3
Ditlhare Lisa
BOT
0
Hillcrest
4
Harry Kayur
BOT
0
Broadhurst
5
Ipotseng Leatile
BOT
0
Mophane
6
Jordane Afamefuna
BOT
0
Broadhurst
7
Kauthelgwa Boitumelo
BOT
0
Hillcrest
8
Kebonye Tjangu wendy
BOT
0
9
Kesego Kenosi
BOT
0
Masa
10
Mackenzie Letso
BOT
0
Newton
11
Madangorli Nashato
BOT
0
TLC
12
Mapharu Unoda
BOT
0
13
Marthu Mukund Tushar
BOT
0
14
Matekane Leroy
BOT
0
Believers
15
Mmopelwa Betsi
BOT
0
Hillcrest
16
Moabe Leruo
BOT
0
Hillcrest
17
Molosiwa Tlamelo
BOT
0
Hillcrest
18
Monisha Kumar
BOT
0
Baobab
19
Moroka Kesego
BOT
0
20
Mushishi Sean
BOT
0
Hillcrest
21
Oscar Chirokwane
BOT
0
22
Phuthego Resego
BOT
0
Hillcrest
23
Puleng Leago
BOT
0
24
Putterhill Lerang
BOT
0
Hillcrest
25
Rado Robdera
BOT
0
26
Rethabile Kevin
BOT
0
Broadhurst
27
Sebego Lefa
BOT
0
Hillcrest
28
Sebodge Ubongwe
BOT
0
Masa
29
Sebonego Oreneile
BOT
0
Hillcrest
30
Sekukuni Agang
BOT
0
31
Selebatso Joshua
BOT
0
Hillcrest
32
Simon Koheleth Ndiyi
BOT
0
Day Spring
33
Tabane Maatla
BOT
0
Hillcrest
34
Tafa Tabona
BOT
0
Hillcrest
35
Tafa Tadiwa
BOT
0
Hillcrest
36
Tamasiga Galaletsang
BOT
0
Hillcrest
37
Tao Jin
BOT
0
TLC
38
Vijay Arjun
BOT
0
Northside
39
Srihari Sriram
BOT
0
40
Akshata Madangarli
BOT
0
41
Khushi Mehta
BOT
0
42
Kilonda Juanita
BOT
0
43
Ramaseshan Bhavana
BOT
0
44
Otlogeleng Edwin
BOT
0
45
Sesinyi Thato
BOT
0
46
Marape Naledi
BOT
0
47
Matlho Thero
BOT
0
48
Muzila Boikanyo
BOT
0
49
Gruber Janna
BOT
0
50
Ipuseng Tsheko
BOT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot