Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 13:43:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
AUT STMK 1617 SUED JUGENDLIGA
Viimeisin päivitys26.03.2017 09:38:26, Creator/Last Upload: Steirischer Landesverband
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Marakovits Nico
1653253
AUT
1394
Fürstenfeld
2
Hadler Johannes
1640151
AUT
1391
Spg. Feldbach-Kirchberg
3
Lackner Lorenz
1648632
AUT
1323
Mureck - Mettersdorf
4
Ellmer Lukas
1645900
AUT
1249
Sc Pinggau-Friedberg
5
Ragchaasuren Börte
MGL
1202
Spg. Feldbach-Kirchberg
6
Hadler Hannah
1643185
AUT
1135
Spg. Feldbach-Kirchberg
7
Künstl Florian
AUT
1081
Boom Software Leibnitz
8
Böheim Paul
1651560
AUT
1018
Sc Pinggau-Friedberg
9
Sichart Orlando-Riccardo
1655086
AUT
1018
Sk Union Passail
10
Haas Andreas
AUT
976
Spg. Feldbach-Kirchberg
11
Leitner Thomas
1649450
AUT
964
Sk Union Passail
12
Drongowski Julian
1656503
AUT
947
Fürstenfeld
13
Hadler Joachim
1643193
AUT
918
Spg. Feldbach-Kirchberg
14
Ostermann Anna Maria
1648659
AUT
909
Sk Union Passail
15
Lackner Simon
AUT
907
Mureck - Mettersdorf
16
Fabian Kerstin
AUT
887
St. Martin I. S.
17
Jndoyan Arthur
ARM
881
Weiz
18
Grünwald Simon
AUT
850
Frauental
19
Bauer Simon
AUT
849
Frauental
20
Gmeindl Leon
AUT
838
Spg. Feldbach-Kirchberg
21
Bauer David Lukas
1658212
AUT
837
Mureck - Mettersdorf
22
Varga Timo
AUT
833
Fürstenfeld
23
Platzer Josef
AUT
825
Spg. Feldbach-Kirchberg
24
Hadler Tobias
1643207
AUT
803
Spg. Feldbach-Kirchberg
25
Fabian Julia
AUT
800
St. Martin I. S.
26
Haas Sebastian
1658239
AUT
800
Bad Gleichenberg
27
Hirschberger Lukas
AUT
800
Weiz
28
Kleibenzettl Kristian
AUT
800
Spg. Feldbach-Kirchberg
29
Kreimer Simon
1654993
AUT
800
Sk Union Passail
30
Maderbacher Niklas
1656252
AUT
800
Weiz
31
Schmidt Lukas Armin
AUT
800
Sc Pinggau-Friedberg
32
Zaytsev Alexander
AUT
800
Fürstenfeld
33
Draxler Noah
AUT
0
Flavia Solva
34
Ferk Nico
AUT
0
Flavia Solva
35
Gosch Gabriel
AUT
0
St. Martin I. S.
36
Jndoyan Ruslan Zohrab
ARM
0
Weiz
37
Jndoyan Telman
ARM
0
Weiz
38
Leitgeb Julian
AUT
0
Fürstenfeld
39
Maderbacher Tobias
AUT
0
Weiz
40
Malits Simon
AUT
0
Güssing Gardez
41
Mieshalkin Eldor
AUT
0
Spg. Feldbach-Kirchberg
42
Postel Tobias
AUT
0
Mureck - Mettersdorf
43
Rabl Lukas
AUT
0
Fürstenfeld
44
Reiser Sophie
AUT
0
Weiz
45
Schnideritsch Finn
AUT
0
Mureck - Mettersdorf
46
Schnideritsch Odin
AUT
0
Mureck - Mettersdorf
47
Leitner Sebastian
AUT
0
Fürstenfeld
48
Löffler Marvin
AUT
0
Ej. Gleisdorf
49
Steiner Fabian
AUT
0
Sk Union Passail
50
Wang Bowen
1659073
AUT
908
Frauental
51
Wang Jiawen
CHN
909
Frauental
52
Gosch Jonas
AUT
800
St. Martin I. S.
53
Aurich Jonas
AUT
800
54
Aurich Marvin
1658972
AUT
818
Frauental
55
Novak Eos Isabella Maria
AUT
800
Schwanberg
56
Novak Nike Katharina Elisa
AUT
800
Schwanberg
57
Mieshalkin Artur
AUT
0
Spg. Feldbach-Kirchberg
58
Pendl Florian
AUT
0
Spg. Feldbach-Kirchberg
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yhteystiedot