Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

NACHO NIKI OPEN 2009

Poslední aktualizace14.07.2009 17:03:16, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
GMDydyshko ViacheslavBLR25850Beskydska Sachova Skola O7,044,555,541,25
22
IMJurcik MarianSVK247907,043,054,040,25
34
IMZilka StepanCZE24662460Sachovy Klub Zikuda Turno7,042,554,541,00
43
IMPetr MartinCZE247824752222 Sk Polabiny7,042,053,040,75
56
IMKoziak VitaliUKR245107,041,052,039,50
65
IMKrejci JanCZE24532410Tatran Litovel6,543,555,037,50
78
GMVolosin LeonidCZE24372455Sk Ad Jicin6,540,550,534,75
812
FMMudrak JosefCZE23442343Slavia Kromeriz6,540,050,033,00
99
FMJuptner JanCZE23852367Tj Spartak Vrchlabi6,538,049,033,25
1010
FMCerveny MartinCZE238023692222 Sk Polabiny6,041,052,032,50
1111
Nguyen PiotrPOL236806,039,550,532,00
1220
Urbanec LadislavCZE22872283Sachovy Klub Lokomotiva B6,038,549,530,00
137
IMJirka JiriCZE24402446STAMP Náchod6,037,548,030,00
1421
FMJedlicka AlesCZE227022662222 Sk Polabiny6,037,047,529,00
1522
Cechura PetrCZE22702254Sachova Skola Panda Rychn6,036,546,028,50
1619
Vanek TomasCZE22922266Tj Glaverbel Czech Teplic6,036,046,027,25
1728
FMBartos JanCZE21972187Sk Litomerice6,035,546,528,25
1818
FMRosko LubosCZE229222952222 Sk Polabiny5,539,049,028,00
1917
FMKarlik VladimirCZE22992305Slavia Kromeriz5,537,546,527,75
2016
Ivekovic ZvonimirCRO230805,536,547,024,75
2114
Kovar VojtechCZE23282299Sk Litomerice5,536,546,525,00
2225
FMFurman BorisRUS222405,536,546,025,50
2329
Vanek LadislavCZE21872191Kovohute Bridlicna5,535,545,524,25
2433
Simecek BohumilCZE21442152Tj Sokol Praha-Vrsovice5,534,544,023,75
2526
FMKozak MilosCZE22122188Sk Litomerice5,534,044,025,00
2624
Vrana JanCZE223622311. Novoborsky Sk5,534,043,024,00
2738
Kracik TomasCZE21152115Sachova Skola Panda Rychn5,533,542,523,50
2834
Krejci JanCZE21262125Tatran Litovel5,532,041,521,50
2946
Sykora PetrCZE20532053Sachovy Oddil Tj Dukla Pr5,531,539,521,25
3013
Piza VlastimilCZE23282323Sk Gordic Jihlava5,038,549,525,25
3159
Ivekovic BozidarCRO195405,037,048,024,50
3232
Srejber MichalCZE21492177Tj Jiskra Horice V Podkrk5,036,045,523,00
3323
Horak JiriCZE22472276Tj Slovan Jirkov5,035,545,523,50
3415
Cerveny PetrCZE23182308Tz Trinec5,034,545,021,00
3545
Gromczak DariuszPOL205705,034,544,020,75
3649
Vrnata JiriCZE20472024Tj Nachod5,034,041,019,50
3731
Radovic StefanSWE216605,033,544,020,50
3835
Mojzis JanCZE21222126Tj Nachod5,033,043,022,50
3947
Sakar MilosCZE20502022Sachovy Oddil Tj Dukla Pr5,033,041,020,00
4030
Hosticka FrantisekCZE21852188Tj Spartak Tos Zebrak5,032,542,019,50
4140
Stepan MichalCZE20902116Tj Slovan Broumov5,032,041,020,00
4244
Postupa PavelCZE20812076Sk Joly Lysa Nad Labem5,032,040,020,00
4356
Dudek WojciechPOL19800Tj Hronov5,031,040,516,50
4427
Soural JanCZE22072210Tj Praha-Pankrac5,030,040,020,50
4536
Ivekovic BozidarCRO212205,029,539,018,25
4652
Partys PetrCZE20041969Sk Borsice5,029,537,518,50
4789
Gogela JanCZE01884Tj Hronov5,025,532,017,00
4851
Tejkal JiriCZE20092005Sk Loko Praha4,535,043,018,25
4984
Simacek VaclavCZE17421722Sk Sokol Klatovy4,533,041,518,25
5039
Krutina IvanCZE21082082Sachovy Oddil Tj Dukla Pr4,531,540,518,25
5166
Gorecki JanuszPOL19280Tj Hronov4,531,540,017,25
5237
Hastik SvatoplukCZE21182100Sk Jesenik4,531,040,518,25
5378
Dusbaba PetrCZE18251818Tj Nachod4,530,538,017,50
5443
Lizner MilanCZE20852082Tj Praha-Pankrac4,530,040,018,75
5550
Pospech RadimCZE20292015Sachovy Oddil Tj Dukla Pr4,527,536,014,50
5657
Sveda JiriCZE19671961Sk Unex4,527,035,514,50
5765
Bazant ZdenekCZE19311902Tj Nachod4,527,034,515,00
5881
Pribyl JaroslavCZE17811815Tj Nachod4,527,034,513,75
5948
Hozda DavidCZE20492042Marty Banik Most4,526,535,015,50
6080
Cap JaroslavCZE17911799Tj Hronov4,523,531,012,75
6188
Sladek OldrichCZE01888Tj Jawa Brodce4,034,044,018,25
6262
Hubacek OndrejCZE19452019Tj Jiskra Horice V Podkrk4,032,041,016,00
6363
Sedlacek JanCZE19421953Sk Ddm Trebechovice Pod O4,032,041,015,25
6487
Machan JanCZE16441805Sachova Skola Panda Rychn4,032,040,016,00
6541
Matyska JiriCZE20892083Sachovy Oddil Tj Dukla Pr4,031,541,016,50
6673
Zizka JanCZE18801905Tj Sokol Vrchoviny4,031,039,014,50
6755
Vavra AntoninCZE19891976Sk Stare Mesto4,030,540,014,75
6872
Horyna JosefCZE18871890Tj Sokol Praha-Vrsovice4,030,539,013,50
6975
Duch RobertCZE18571871Tj Hronov4,030,037,514,00
7054
Bednar JiriCZE19911943Tj Nachod4,029,540,015,75
7158
Nyvlt OttoCZE19601947Tj Nachod4,029,539,012,75
7279
Ivekovic TihanaCRO180604,029,537,015,50
7361
Rehak JiriCZE19521862Tj Spartak Oez Letohrad4,028,537,514,50
7493
Precechtel PavelCZE01518Kovohute Bridlicna4,028,037,013,50
7571
Ivekovic AnaCRO188804,027,535,513,75
7642
Soural KarelCZE20892075Sokol Cerveny Kostelec4,026,033,511,50
7767
Martinovsky MiroslavCZE19121950Tj Jiskra Jaromer3,531,539,513,00
7870
Rutter LidmilaCZE18881935Tj Jiskra Jaromer3,531,539,012,00
7953
Pinkava JosefCZE20021978Tj Nachod3,531,041,014,50
8060
Novotny JanCZE19531976Tj Nachod3,531,040,514,50
8174
Vavrousek PetrCZE18631813Tj Spartak Chocen3,529,537,59,75
8295
Saucuk MartinCZE01478Sokol Nachod3,524,532,59,25
8368
Neubauer VilemCZE19001869Sk Hsm Trutnov3,524,532,09,50
8483
Cvejn JaroslavCZE17521672Tj Spartak Rychnov Nad Kn3,524,030,59,25
8564
Schejbal JosefCZE19401990Tj Hronov3,034,043,514,00
8692
Sroubova LenkaCZE01563Tj Kosutka Plzen O.S.3,030,038,511,50
8769
Kuru MartinCZE18981833Sokol Cerveny Kostelec3,030,038,510,75
8886
Vagner PatrikCZE17121670Tj Nachod3,029,036,510,25
8997
Kozusek DanielCZE01459Sachova Skola Panda Rychn3,027,534,59,00
9076
Rychtecky PavelCZE18501816Sk Teplarna Praha-Malesic3,027,034,06,50
9177
Burdilak MilanCZE18251853Tj Nachod3,025,533,59,00
9291
Michl ZdenekCZE01607Tj Jiskra Jaromer3,025,031,57,50
9390
Vacek JaroslavCZE01619Sokol Cerveny Kostelec3,024,031,07,25
9485
Svoboda ZdenekCZE17171725Sk Motorlet Praha3,021,529,57,75
95104
Sroub JaroslavCZE00Tj Kosutka Plzen O.S.2,528,536,08,50
9696
Gregor JiriCZE01466Sachova Skola Panda Rychn2,526,533,59,00
9782
Tsapanidis VasilisCZE17541806Sk Lipa2,526,033,57,25
9894
Drasnar PavelCZE01494Tj Sokol Vrchoviny2,525,031,07,25
99100
Gol JanCZE00Tj Slovan Broumov2,524,031,57,00
100102
Ivekovic StjepanCRO002,519,025,05,00
10198
Kysilko JaroslavCZE01412Sokol Cerveny Kostelec2,023,030,03,75
102103
Ivekovic ZvjezdanaCRO002,022,028,54,50
10399
Svetinsky VladimirCZE01345Sokol Cerveny Kostelec2,020,527,04,75
104101
Horak AlesCZE00Tj Sokol Udlice1,520,527,53,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)

Advertisement
Advertisement