Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Moravy a Slezska kat. H+D10, H+D12, H+D14, H+D16 2016 H+D12

Poslední aktualizace30.10.2016 12:37:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3  PH 4 Rp
14Gnojek Petr1774Beskydská šachová škola z.s.7,543,554,544,5039,51770
22Nguyen Thai Dai Vinh1806Mezinárodní šachová škola Interches7,040,051,539,5035,51659
31Frank Adam1873Beskydská šachová škola z.s.7,040,051,538,2537,51682
45Kolář Jan1582ŠK Mohelnice, z.s.7,037,548,535,7535,01555
53Neumann Filip1781SK Slavia Orlová6,539,550,033,7534,01534
624Fizer Marek1288Beskydská šachová škola z.s.6,538,548,531,2533,01566
748Cimburek Jan1052SK Řetězárna6,537,048,033,5031,51547
87Babula Vlastimil1555ŠK Staré Město6,038,550,531,2532,01429
913Faja Vilém1430ŠK Lokomotiva Brno, z.s.6,038,049,528,5031,01476
1018Brož Jan1348ŠK Duras BVK6,034,543,527,7528,51414
1112Vokoun Tomáš1449TJ Žďár nad Sázavou z.s.5,538,549,026,7530,51365
126Nezval Filip1566ŠK Duras BVK5,538,049,029,5027,51333
1320Černý Michal1331ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,538,048,024,7530,51410
1422Vávra Jan1318ŠK Staré Město5,537,546,525,0029,51418
1521Růžičková Ema1325Agentura 64 Grygov5,537,047,524,2529,01376
168Šlachta Jan1514Lokomotiva Krnov5,535,546,027,2530,51354
1716Večeřa Dominik1361Sokol Postoupky5,534,044,522,7528,51350
1819Blaha Lukáš1339ŠK 1921 Zábřeh5,533,043,025,0026,01269
1915Dudová Pavlína1361Beskydská šachová škola z.s.5,530,539,022,7526,01247
2017Trojan Matyáš1349Beskydská šachová škola z.s.5,530,038,020,5023,51235
2114Řezníček Štěpán1419Zbrojovka Vsetín5,040,051,525,0030,01335
2211Habinová Alice1452ŠK Kuřim, z.s.5,039,050,026,7530,51381
2333Randus Antonín1156TJ Sokol Ústí z.s.5,038,548,024,5029,01334
249Gřes Michal1509Beskydská šachová škola z.s.5,037,548,024,0028,51265
2527Fikejs Tomáš1273ŠK Kuřim, z.s.5,033,042,520,2527,01323
2610Neděla Adam1478TJ Slovan Havířov5,032,543,522,7528,51276
2723Ecler Matěj1308TJ Spartak Pelhřimov5,032,042,019,7525,01296
2831Novák Tomáš1208SK Slavia Orlová5,032,041,020,5023,51263
2930Londin Lukáš Vojtěch1209KVASACO Vacenovice5,031,038,517,7526,01222
3053Janotka Jakub1004Beskydská šachová škola z.s.5,030,539,018,5020,01206
3126Lukáš Vojtěch1277ŠK Staré Město5,026,533,514,0022,01169
3228Richter Rudolf1266SK Baník Ratíškovice4,537,547,521,0028,51387
3325Vaňková Marie1282ŠO Kunovice4,533,543,516,7524,51200
3440Konderla Matěj1121Slavoj Český Těšín4,533,542,519,7521,51244
3532Budík Tomáš1178Zbrojovka Vsetín4,532,039,016,0022,01154
3644Kraus Rudolf1078Slavoj Český Těšín4,530,039,018,0020,51159
3741Šedý Matěj1120ŠK Světlá nad Sázavou4,530,037,014,2521,51186
3852Havel Vojtěch1029ŠK Kuřim, z.s.4,529,539,018,5021,01140
3947Chalupa Adam1054ŠK Světlá nad Sázavou4,528,535,513,5021,51207
4036Grycman Ondřej1132TJ Sokol Ústí z.s.4,033,543,515,2522,01232
4138Michálková Viktorie Nela1123ŠK Caissa Třebíč z.s.4,033,043,015,0021,01229
4234Čech Petr1156Lokomotiva Krnov4,032,542,016,7522,51064
4342Křefký Ondřej1084ŠK TJ Dolní Benešov4,031,039,514,0019,01114
4451Lúč Martin1045ŠK Duras BVK4,030,539,016,7519,01101
4545Vaněk Robin1073Š.K. 1923 Sokol Kyjov4,030,538,513,0021,01148
4629Nesporá Taťána1215ŠK 1921 Zábřeh4,029,538,515,0020,01082
4735Slavík Marek1141SK Slavia Orlová4,028,538,513,0017,01074
4843Zámarský Patrik1082Lokomotiva Krnov4,028,037,513,0017,01103
4946Šebesta Šimon1058ŠK Hustopeče4,027,033,511,0019,01087
5050Kubiczek Michal1045VOKD Poruba3,531,540,013,2519,01084
5139Kujan Lukáš1122ŠK Zlín-Malenovice, z.s.3,529,038,511,0018,01045
5263Weczerek Jan1000Lokomotiva Krnov3,528,536,512,2517,51055
5365Zádrapa Jakub1000Zbrojovka Vsetín3,528,536,511,7516,01010
5467Škopík Jakub1000ŠK Bruntál o.s.3,526,033,511,2516,01001
5561Renda Jaroslav1000Tatran Litovel3,526,033,510,5015,01019
5655Kamenský Jeroným1000ŠK Hustopeče3,524,030,57,5013,5994
5749Londinová Jasmína Marie1050KVASACO Vacenovice3,028,537,010,7515,5989
5854Dufek Daniel1000ŠK Hustopeče3,024,531,56,0010,0951
5962Vondra Marek1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod3,024,030,05,5011,0930
6068Šťávová Helena1000DDM Budík Moravské Budějovice3,023,529,57,5014,5942
6157Lanča Michael Filip1000Beskydská šachová škola z.s.3,022,528,55,5012,5961
6237Mika Tibor1132SK Slavia Orlová3,021,028,57,0012,0970
6359Liewehr Robert1000ŠK Jeseník, z.s.2,526,032,56,5013,0916
6464Zvolánek Tomáš1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod2,524,532,07,2512,0872
6558Liewehr Kryštof1000ŠK Jeseník, z.s.2,523,030,55,2510,0909
6656Klausová Kateřina1000ZŠ O. Březiny Jihlava2,024,531,04,0010,5885
6760Rada Martin1000ŠK Hustopeče1,023,029,01,503,0699
6866Šamalík Jan1000ŠK Hustopeče1,021,026,51,503,5675

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Pomocné hodnocení4: Fide Tie-Break

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž