Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Prazsky sachovy festival 2009 Zlata Praha - mezinarodni Open turnaj

Poslední aktualizace05.07.2009 15:22:22, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
17IMFreisler PavelCZE2287Sk Holdia Dp Praha7,048,02225
28Gregor JiriCZE2281Sk Holdia Dp Praha7,047,52169
32IMRasik VitezslavCZE2449Sachovy Klub Geofin Ostra6,548,02232
43IMHausner IvanCZE2409Sk Mahrla Praha6,547,52167
55IMPribyl JosefCZE2344Sk Holdia Dp Praha6,545,52145
610Drabek VojtechCZE2157Sokol Brandys Nad Labem6,044,52084
71GMMeduna EduardCZE2450Sk Mahrla Praha6,044,02114
89Haba ZdenekCZE2202Sk Gordic Jihlava6,044,02096
96FMStudnicka TomasCZE2338Sk Litomerice6,043,02046
1011Pick StepanCZE2130Tj Praha-Pankrac6,041,52118
1118Koper StefanCZE2047Sk Kostelec N.cern.lesy5,549,02209
1247Komarek MiroslavCZE1994Tj Praga Praha5,540,52020
1312Zanikov KonstantinCZE2183Sk Praha-Smichov5,044,02096
1429Unapkoshvili NaniGEO19305,043,52106
1545Liuba VolodymyrUKR21405,041,52050
1616Rous FrantisekCZE2082Sk Holdia Dp Praha5,041,02020
1713FMZschäbitz KlausGER2010Bsg 1827 Eckbauer E.v.5,040,02010
1820Framberk JanCZE1995Caissa Uholicky5,039,02021
1934Rührmund DanielGER1752Sc Einheit Bautzen5,038,02024
2028Marjanovic SlavkoSLO19445,036,01945
2114Bednar MarcelCZE2194Sk Holdia Dp Praha5,033,51941
2219Jaeger AndreGER1925Sc Rochade E.v.4,544,52080
2325Slechta KarelCZE1957Sk Sokol Vysehrad4,538,02016
2417Plasek ZdenekCZE2022Sachovy Klub Cerny Baron,4,538,01996
2531Fiser JiriCZE1929Fima Csob4,537,01972
2646Prigent SimonFRA20004,536,52023
2721Novak JindrichCZE2030Caissa Uholicky4,535,51953
2832Pataridis JanisCZE1928Sachovy Klub Cerny Baron,4,535,01915
2922Matejka VladimirCZE1937Sk Revnice4,535,01908
3026Kaiser RudolfCZE1946Tj Sokol Praha-Vrsovice4,532,01922
3136Zemlicka VitCZE1906Sokol Praha-Kobylisy4,532,01921
3223Petrak RobertCZE2019Sk Praha-Smichov4,041,52067
3324Kucera TomasCZE1980Sts Chvojkovice Brod4,038,52011
3415Palas AlesCZE2050Tj Kaucuk Kralupy Nad Vlt4,036,01943
3540Cabart PavelCZE18284,035,51947
3627Stojkovic AndreaCRO1960Sk Holdia Dp Praha4,035,01968
3742Krtous ZdenekCZE1837Tj Desko Liberec4,034,01936
3837Burianek PetrCZE1863Caissa Uholicky3,537,51976
3948Barton MilanCZE1953Tj Praga Praha3,535,51968
4049Zitko MartinCZE1860Sk Libehrad Libcice N. Vl3,535,01941
4135Sargsjan KarenARM1930Sk Sokol Vysehrad3,535,01871
4233Plicka JiriCZE1896Sk Holdia Dp Praha3,534,51928
4341Rous DanielCZE1623Sk Porg Praha3,533,01918
4439Plicka PetrCZE1800Sk Libehrad Libcice N. Vl3,531,51888
4552Bradac DanielCZE1801Tj Lokomotiva Liberec3,530,01825
4651Krnak VladimirCZE1809Sachovy Klub Cerny Baron,3,032,01840
4730Stepanek SvatoplukCZE1853Sk Sokol Vysehrad3,030,01829
4838Strakos TomasCZE1766Tj Praga Praha3,028,51822
4950Gubin OlegCZE1817Sk Praha-Smichov3,028,01823
5044Maly PetrCZE1693Sk Sokol Vysehrad2,527,01844
514IMBanas JanSVK2370Sk Joly Lysa Nad Labem1,040,01960
5243Kral LadislavCZE1745Sk Tyn Nad Vltavou1,031,01835
5353Bartos PavelCZE1530Sk Libehrad Libcice N. Vl1,025,51840

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: rating average of the opponents (variabel with parameters)

Advertisement