Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - střední školy

Poslední aktualizace22.06.2016 17:01:07, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  16. Gymnázium Vlašim (Rtg prům.:1886, PH 1: 18 / PH 2: 173)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1WFMPýchová Nela2005CZE351369½½½1110½½5,591999
2Mládek Richard1969CZE3865880100110003,091868
3Pýcha Patrik2074CZE3446301½11½½1016,591756
4Zeman Lukáš1494CZE39468801½00½1003,091644

Info o hráči

Pýchová Nela WFM 2005 CZE Rp:2065
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
190Zajíček Tomáš1850CZE2,5w ½1
2116Kovařík Matyáš1734CZE4,5s ½1
321Dvořák Adam2177CZE5,5w ½1
486Škuthan Jiří1922CZE3,0s 11
55Nytra Petr1917CZE2,5w 11
69Szücs Matyáš1968CZE5,0s 11
729FMPůlpán Jakub2353CZE8,0s 01
817Kotyk Václav2008CZE4,0w ½1
943Jandl Vojtěch2058CZE4,0w ½1
Mládek Richard 1969 CZE Rp:1783
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
191Piskovský Tomáš1577CZE3,5s 02
2117Gabryš Lukáš1848CZE4,5w 12
322Zeman Radek1886CZE4,5s 02
487Kuchař Tomáš1854CZE3,5w 02
56Sikora Matouš1914CZE5,0s 12
610Wagner Vojtěch1913CZE3,5w 12
730Půlpán Matěj2036CZE6,5w 02
818Havelka Jan1885CZE5,0s 02
944Žilavý Jan1898CZE5,5s 02
Pýcha Patrik 2074 CZE Rp:1914
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
192Urbanová Daniela1557CZE5,0w 13
2118Trčálek David1754CZE6,5s ½3
324Barák David1594CZE2,5w 13
488Štich Jan1876CZE5,5s 13
57Fialka Adam1786CZE4,0w ½3
611Rojíková Lenka1975CZE6,5s ½3
731Česenek Jan1813CZE5,5s 13
819Škubal Ondřej1773CZE4,0w 03
945Novák Lukáš1673CZE3,5w 13
Zeman Lukáš 1494 CZE Rp:1537
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
193Kment Michal1595CZE7,5s 04
2119Bierská Adéla1623CZE4,5w 14
323Perutka Tomáš1772CZE5,5s ½4
489Kastl Daniel1893CZE7,0w 04
58Kubošová Jana1653CZE6,0s 04
612Šafka Otakar1369CZE2,5w ½4
732Lysý Karel1403CZE2,0w 14
820Petr Jakub1818CZE8,0s 04
946Doležalová Lada1667CZE6,5s 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.5  Gymnázium VlašimELO-19  Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovELO1½:2½
5.1WFM
Pýchová, Nela
2005-
Zajíček, Tomáš
1850½ - ½
5.2
Mládek, Richard
1969-
Piskovský, Tomáš
15770 - 1
5.3
Pýcha, Patrik
2074-
Urbanová, Daniela
15571 - 0
5.4
Zeman, Lukáš
1494-
Kment, Michal
15950 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.15  Masarykovo gymnázium VsetínELO-5  Gymnázium VlašimELO1 : 3
11.1
Kovařík, Matyáš
1734-WFM
Pýchová, Nela
2005½ - ½
11.2
Gabryš, Lukáš
1848-
Mládek, Richard
19690 - 1
11.3
Trčálek, David
1754-
Pýcha, Patrik
2074½ - ½
11.4
Bierská, Adéla
1623-
Zeman, Lukáš
14940 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.5  Gymnázium VlašimELO-8  Gymnázium Jarošova BrnoELO2 : 2
7.1WFM
Pýchová, Nela
2005-
Dvořák, Adam
2177½ - ½
7.2
Mládek, Richard
1969-
Zeman, Radek
18860 - 1
7.3
Pýcha, Patrik
2074-
Barák, David
15941 - 0
7.4
Zeman, Lukáš
1494-
Perutka, Tomáš
1772½ - ½
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO-5  Gymnázium VlašimELO2 : 2
6.1
Škuthan, Jiří
1922-WFM
Pýchová, Nela
20050 - 1
6.2
Kuchař, Tomáš
1854-
Mládek, Richard
19691 - 0
6.3
Štich, Jan
1876-
Pýcha, Patrik
20740 - 1
6.4
Kastl, Daniel
1893-
Zeman, Lukáš
14941 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:40
Šach.5  Gymnázium VlašimELO-11  Gymnázium a Obchodní akademie OrlováELO2½:1½
7.1WFM
Pýchová, Nela
2005-
Nytra, Petr
19171 - 0
7.2
Mládek, Richard
1969-
Sikora, Matouš
19141 - 0
7.3
Pýcha, Patrik
2074-
Fialka, Adam
1786½ - ½
7.4
Zeman, Lukáš
1494-
Kubošová, Jana
16530 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 8:00
Šach.13  Gymnázium Boženy NěmcovéELO-5  Gymnázium VlašimELO1 : 3
4.1
Szücs, Matyáš
1968-WFM
Pýchová, Nela
20050 - 1
4.2
Wagner, Vojtěch
1913-
Mládek, Richard
19690 - 1
4.3
Rojíková, Lenka
1975-
Pýcha, Patrik
2074½ - ½
4.4
Šafka, Otakar
1369-
Zeman, Lukáš
1494½ - ½
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:10
Šach.3  Gymnázium Josefa Ressela, ChrudimELO-5  Gymnázium VlašimELO2 : 2
3.1FM
Půlpán, Jakub
2353-WFM
Pýchová, Nela
20051 - 0
3.2
Půlpán, Matěj
2036-
Mládek, Richard
19691 - 0
3.3
Česenek, Jan
1813-
Pýcha, Patrik
20740 - 1
3.4
Lysý, Karel
1403-
Zeman, Lukáš
14940 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:20
Šach.5  Gymnázium VlašimELO-7  Gymnázium Jana Keplera PrahaELO½ :3½
5.1WFM
Pýchová, Nela
2005-
Kotyk, Václav
2008½ - ½
5.2
Mládek, Richard
1969-
Havelka, Jan
18850 - 1
5.3
Pýcha, Patrik
2074-
Škubal, Ondřej
17730 - 1
5.4
Zeman, Lukáš
1494-
Petr, Jakub
18180 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:30
Šach.5  Gymnázium VlašimELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO1½:2½
7.1WFM
Pýchová, Nela
2005-
Jandl, Vojtěch
2058½ - ½
7.2
Mládek, Richard
1969-
Žilavý, Jan
18980 - 1
7.3
Pýcha, Patrik
2074-
Novák, Lukáš
16731 - 0
7.4
Zeman, Lukáš
1494-
Doležalová, Lada
16670 - 1
Advertisement