Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - střední školy

Poslední aktualizace22.06.2016 17:01:07, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  11. Podkrušnohorské gymnázium Most (Rtg prům.:1886, PH 1: 19 / PH 2: 160,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Škuthan Jiří1922CZE3531750½1000½013,091955
2Kuchař Tomáš1854CZE36153410½1000103,591792
3Štich Jan1876CZE35102401½0110115,591723
4Kastl Daniel1893CZE3493051101111017,091389

Info o hráči

Škuthan Jiří 1922 CZE Rp:1892
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
113Tůma Jan1933CZE4,5s 01
256Krutský Martin1995CZE4,0w ½1
35Nytra Petr1917CZE2,5s 11
465WFMPýchová Nela2005CZE5,5w 01
5102Hofírek Benedikt2168CZE5,5s 01
61Dolanský Lukáš1933CZE6,0w 01
79Szücs Matyáš1968CZE5,0s ½1
890Zajíček Tomáš1850CZE2,5w 01
982Sucharda David1826CZE3,0s 11
Kuchař Tomáš 1854 CZE Rp:1708
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
114Volaninová Šárka1600CZE4,5w 12
257Kadlec Daniel1891CZE7,0s 02
36Sikora Matouš1914CZE5,0w ½2
466Mládek Richard1969CZE3,0s 12
5103Straka Vojtěch1863CZE4,0w 02
62Steinbauer Filip1702CZE5,0s 02
710Wagner Vojtěch1913CZE3,5w 02
891Piskovský Tomáš1577CZE3,5s 12
983Kabelka Ondřej1702CZE8,5w 02
Štich Jan 1876 CZE Rp:1803
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
115Dejmal Ondřej1582CZE5,5s 03
258Stránská Kamila1575CZE0,5w 13
37Fialka Adam1786CZE4,0s ½3
467Pýcha Patrik2074CZE6,5w 03
5104Kladňák Martin1898CZE5,5s 13
63Štěch Pavel1702CZE5,0w 13
711Rojíková Lenka1975CZE6,5s 03
892Urbanová Daniela1557CZE5,0w 13
984Rýdl Jan1357CZE3,5s 13
Kastl Daniel 1893 CZE Rp:1626
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
116Klabeneš Petr1478CZE4,0w 14
260Vacek Michal1346CZE2,0s 14
38Kubošová Jana1653CZE6,0w 04
468Zeman Lukáš1494CZE3,0s 14
5105Motal Martin1323CZE3,0w 14
64Asatryan Manvel1240CZE2,5s 14
712Šafka Otakar1369CZE2,5w 14
893Kment Michal1595CZE7,5s 04
985Plíšek Bohumil1000CZE2,5w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.18  Gymnázium ChotěbořELO-4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO2 : 2
4.1
Tůma, Jan
1933-
Škuthan, Jiří
19221 - 0
4.2
Volaninová, Šárka
1600-
Kuchař, Tomáš
18540 - 1
4.3
Dejmal, Ondřej
1582-
Štich, Jan
18761 - 0
4.4
Klabeneš, Petr
1478-
Kastl, Daniel
18930 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO-16  Gymnázium TepliceELO2½:1½
7.1
Škuthan, Jiří
1922-
Krutský, Martin
1995½ - ½
7.2
Kuchař, Tomáš
1854-
Kadlec, Daniel
18910 - 1
7.3
Štich, Jan
1876-
Stránská, Kamila
15751 - 0
7.4
Kastl, Daniel
1893-
Vacek, Michal
13461 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.11  Gymnázium a Obchodní akademie OrlováELO-4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO2 : 2
6.1
Nytra, Petr
1917-
Škuthan, Jiří
19220 - 1
6.2
Sikora, Matouš
1914-
Kuchař, Tomáš
1854½ - ½
6.3
Fialka, Adam
1786-
Štich, Jan
1876½ - ½
6.4
Kubošová, Jana
1653-
Kastl, Daniel
18931 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO-5  Gymnázium VlašimELO2 : 2
6.1
Škuthan, Jiří
1922-WFM
Pýchová, Nela
20050 - 1
6.2
Kuchař, Tomáš
1854-
Mládek, Richard
19691 - 0
6.3
Štich, Jan
1876-
Pýcha, Patrik
20740 - 1
6.4
Kastl, Daniel
1893-
Zeman, Lukáš
14941 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:40
Šach.12  SŠTE BrnoELO-4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO2 : 2
6.1
Hofírek, Benedikt
2168-
Škuthan, Jiří
19221 - 0
6.2
Straka, Vojtěch
1863-
Kuchař, Tomáš
18541 - 0
6.3
Kladňák, Martin
1898-
Štich, Jan
18760 - 1
6.4
Motal, Martin
1323-
Kastl, Daniel
18930 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 8:00
Šach.4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO-20  Česko-anglické gymnázium s.r.o.ELO2 : 2
7.1
Škuthan, Jiří
1922-
Dolanský, Lukáš
19330 - 1
7.2
Kuchař, Tomáš
1854-
Steinbauer, Filip
17020 - 1
7.3
Štich, Jan
1876-
Štěch, Pavel
17021 - 0
7.4
Kastl, Daniel
1893-
Asatryan, Manvel
12401 - 0
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:10
Šach.13  Gymnázium Boženy NěmcovéELO-4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO2½:1½
8.1
Szücs, Matyáš
1968-
Škuthan, Jiří
1922½ - ½
8.2
Wagner, Vojtěch
1913-
Kuchař, Tomáš
18541 - 0
8.3
Rojíková, Lenka
1975-
Štich, Jan
18761 - 0
8.4
Šafka, Otakar
1369-
Kastl, Daniel
18930 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:20
Šach.4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO-19  Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovELO2 : 2
8.1
Škuthan, Jiří
1922-
Zajíček, Tomáš
18500 - 1
8.2
Kuchař, Tomáš
1854-
Piskovský, Tomáš
15771 - 0
8.3
Štich, Jan
1876-
Urbanová, Daniela
15571 - 0
8.4
Kastl, Daniel
1893-
Kment, Michal
15950 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:30
Šach.24  Lepařovo gymnázium v JičíněELO-4  Podkrušnohorské gymnázium MostELO1 : 3
8.1
Sucharda, David
1826-
Škuthan, Jiří
19220 - 1
8.2
Kabelka, Ondřej
1702-
Kuchař, Tomáš
18541 - 0
8.3
Rýdl, Jan
1357-
Štich, Jan
18760 - 1
8.4
Plíšek, Bohumil
1000-
Kastl, Daniel
18930 - 1
Advertisement