Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - střední školy

Poslední aktualizace22.06.2016 17:01:07, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  28. ISŠT Sokolov (Rtg prům.:1025, PH 1: 0 / PH 2: 150)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Charvát Filip1000CZE0000000000,091816
2Rudy Dominik1100CZE0000000000,091650
3Berecký Jan1000CZE0000000000,091360
4Blinov Petr1000CZE0000000000,091139

Info o hráči

Charvát Filip 1000 CZE Rp:1074
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
139FMHollan Martin2207CZE6,5w 01
233Hrůza Dominik1880CZE2,0s 01
370Paul Filip1512CZE4,5w 01
428Skořepa Tomáš1930CZE5,0w 01
5108Čaloun Petr1510CZE6,0s 01
647Hartinger Antonín1709CZE3,5w 01
798Hejduk Miroslav1837CZE4,0s 01
882Sucharda David1826CZE3,0w 01
91Dolanský Lukáš1933CZE6,0s 01
Rudy Dominik 1100 CZE Rp:841
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
140FMHollan Petr2087CZE9,0s 02
234Fryda Dominik1726CZE3,5w 02
372Juřena Matyáš1373CZE2,5s 02
425Dvořák Dominik1506CZE4,0s 02
5109Frai Patrik1688CZE4,0w 02
648Motlíček Ondřej1495CZE2,5s 02
799Doubek Jakub1570CZE3,5w 02
883Kabelka Ondřej1702CZE8,5s 02
92Steinbauer Filip1702CZE5,0w 02
Berecký Jan 1000 CZE Rp:561
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
141Vaněk Jiří1355CZE1,0w 03
237Holas Ondřej1000CZE2,0s 03
369Martinka Jakub1000CZE4,0w 03
426Chadim Štěpán1374CZE2,0w 03
5110Dědek Miloš1386CZE3,5s 03
649Doležel Lukáš1461CZE4,0w 03
7100Hradecký Ondřej1605CZE6,0s 03
884Rýdl Jan1357CZE3,5w 03
93Štěch Pavel1702CZE5,0s 03
Blinov Petr 1000 CZE Rp:351
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
142Kopecká Eva1408CZE4,0s 04
238Hrbáček Marek1000CZE2,0w 04
371Navrátil Patrik1000CZE6,0s 04
427Vosáhlo Ondřej1100CZE4,5s 04
5111Rezek Jan1271CZE2,5w 04
650Štrpka Antonín1000CZE4,5s 04
7101Hajný Lukáš1229CZE2,5w 04
885Plíšek Bohumil1000CZE2,5s 04
94Asatryan Manvel1240CZE2,5w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.28  ISŠT SokolovELO-14  Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4ELO0 : 4
14.1
Charvát, Filip
1000-FM
Hollan, Martin
22070 - 1
14.2
Rudy, Dominik
1100-FM
Hollan, Petr
20870 - 1
14.3
Berecký, Jan
1000-
Vaněk, Jiří
13550 - 1
14.4
Blinov, Petr
1000-
Kopecká, Eva
14080 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.21  Gymnázium Matyáše LerchaELO-28  ISŠT SokolovELO4 : 0
14.1
Hrůza, Dominik
1880-
Charvát, Filip
10001 - 0
14.2
Fryda, Dominik
1726-
Rudy, Dominik
11001 - 0
14.3
Holas, Ondřej
1000-
Berecký, Jan
10001 - 0
14.4
Hrbáček, Marek
1000-
Blinov, Petr
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.28  ISŠT SokolovELO-27  Gymnázium Zlín - Lesní čtvrťELO0 : 4
14.1
Charvát, Filip
1000-
Paul, Filip
15120 - 1
14.2
Rudy, Dominik
1100-
Juřena, Matyáš
13730 - 1
14.3
Berecký, Jan
1000-
Martinka, Jakub
10000 - 1
14.4
Blinov, Petr
1000-
Navrátil, Patrik
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.28  ISŠT SokolovELO-23  Gymnázium JihlavaELO0 : 4
14.1
Charvát, Filip
1000-
Skořepa, Tomáš
19300 - 1
14.2
Rudy, Dominik
1100-
Dvořák, Dominik
15060 - 1
14.3
Berecký, Jan
1000-
Chadim, Štěpán
13740 - 1
14.4
Blinov, Petr
1000-
Vosáhlo, Ondřej
11000 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:40
Šach.25  Stŕední průmyslová škola Ostrov, příspěvELO-28  ISŠT SokolovELO4 : 0
14.1
Čaloun, Petr
1510-
Charvát, Filip
10001 - 0
14.2
Frai, Patrik
1688-
Rudy, Dominik
11001 - 0
14.3
Dědek, Miloš
1386-
Berecký, Jan
10001 - 0
14.4
Rezek, Jan
1271-
Blinov, Petr
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 8:00
Šach.28  ISŠT SokolovELO-26  Gymnázium ŠumperkELO0 : 4
14.1
Charvát, Filip
1000-
Hartinger, Antonín
17090 - 1
14.2
Rudy, Dominik
1100-
Motlíček, Ondřej
14950 - 1
14.3
Berecký, Jan
1000-
Doležel, Lukáš
14610 - 1
14.4
Blinov, Petr
1000-
Štrpka, Antonín
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:10
Šach.22  SPŠSE a VOŠ LiberecELO-28  ISŠT SokolovELO4 : 0
14.1
Hejduk, Miroslav
1837-
Charvát, Filip
10001 - 0
14.2
Doubek, Jakub
1570-
Rudy, Dominik
11001 - 0
14.3
Hradecký, Ondřej
1605-
Berecký, Jan
10001 - 0
14.4
Hajný, Lukáš
1229-
Blinov, Petr
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:20
Šach.28  ISŠT SokolovELO-24  Lepařovo gymnázium v JičíněELO0 : 4
12.1
Charvát, Filip
1000-
Sucharda, David
18260 - 1
12.2
Rudy, Dominik
1100-
Kabelka, Ondřej
17020 - 1
12.3
Berecký, Jan
1000-
Rýdl, Jan
13570 - 1
12.4
Blinov, Petr
1000-
Plíšek, Bohumil
10000 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:30
Šach.20  Česko-anglické gymnázium s.r.o.ELO-28  ISŠT SokolovELO4 : 0
13.1
Dolanský, Lukáš
1933-
Charvát, Filip
10001 - 0
13.2
Steinbauer, Filip
1702-
Rudy, Dominik
11001 - 0
13.3
Štěch, Pavel
1702-
Berecký, Jan
10001 - 0
13.4
Asatryan, Manvel
1240-
Blinov, Petr
10001 - 0
Advertisement