Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - střední školy

Poslední aktualizace22.06.2016 17:01:07, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  26. Gymnázium Šumperk (Rtg prům.:1416, PH 1: 14,5 / PH 2: 138)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Hartinger Antonín1709CZE390542½½0001½013,591774
2Motlíček Ondřej1495CZE378089010001½002,591642
3Doležel Lukáš1461CZE3779610100110104,091520
4Štrpka Antonín1000CZE0101½10½½4,591312

Info o hráči

Hartinger Antonín 1709 CZE Rp:1740
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1102Hofírek Benedikt2168CZE5,5w ½1
228Skořepa Tomáš1930CZE5,0s ½1
343Jandl Vojtěch2058CZE4,0w 01
4116Kovařík Matyáš1734CZE4,5s 01
533Hrůza Dominik1880CZE2,0w 01
681Charvát Filip1000CZE0,0s 11
790Zajíček Tomáš1850CZE2,5s ½1
8108Čaloun Petr1510CZE6,0w 01
998Hejduk Miroslav1837CZE4,0s 11
Motlíček Ondřej 1495 CZE Rp:1476
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1103Straka Vojtěch1863CZE4,0s 02
225Dvořák Dominik1506CZE4,0w 12
344Žilavý Jan1898CZE5,5s 02
4117Gabryš Lukáš1848CZE4,5w 02
534Fryda Dominik1726CZE3,5s 02
679Rudy Dominik1100CZE0,0w 12
791Piskovský Tomáš1577CZE3,5w ½2
8109Frai Patrik1688CZE4,0s 02
999Doubek Jakub1570CZE3,5w 02
Doležel Lukáš 1461 CZE Rp:1477
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1104Kladňák Martin1898CZE5,5w 03
226Chadim Štěpán1374CZE2,0s 13
345Novák Lukáš1673CZE3,5w 03
4118Trčálek David1754CZE6,5s 03
535Zavadil Matyáš1429CZE3,5w 13
680Berecký Jan1000CZE0,0s 13
792Urbanová Daniela1557CZE5,0s 03
8110Dědek Miloš1386CZE3,5w 13
9100Hradecký Ondřej1605CZE6,0s 03
Štrpka Antonín 1000 CZE Rp:1335
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1105Motal Martin1323CZE3,0s 04
227Vosáhlo Ondřej1100CZE4,5w 14
346Doležalová Lada1667CZE6,5s 04
4119Bierská Adéla1623CZE4,5w 14
538Hrbáček Marek1000CZE2,0s ½4
678Blinov Petr1000CZE0,0w 14
793Kment Michal1595CZE7,5w 04
8111Rezek Jan1271CZE2,5s ½4
9101Hajný Lukáš1229CZE2,5w ½4

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.26  Gymnázium ŠumperkELO-12  SŠTE BrnoELO½ :3½
12.1
Hartinger, Antonín
1709-
Hofírek, Benedikt
2168½ - ½
12.2
Motlíček, Ondřej
1495-
Straka, Vojtěch
18630 - 1
12.3
Doležel, Lukáš
1461-
Kladňák, Martin
18980 - 1
12.4
Štrpka, Antonín
1000-
Motal, Martin
13230 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.23  Gymnázium JihlavaELO-26  Gymnázium ŠumperkELO½ :3½
13.1
Skořepa, Tomáš
1930-
Hartinger, Antonín
1709½ - ½
13.2
Dvořák, Dominik
1506-
Motlíček, Ondřej
14950 - 1
13.3
Chadim, Štěpán
1374-
Doležel, Lukáš
14610 - 1
13.4
Vosáhlo, Ondřej
1100-
Štrpka, Antonín
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.26  Gymnázium ŠumperkELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO0 : 4
8.1
Hartinger, Antonín
1709-
Jandl, Vojtěch
20580 - 1
8.2
Motlíček, Ondřej
1495-
Žilavý, Jan
18980 - 1
8.3
Doležel, Lukáš
1461-
Novák, Lukáš
16730 - 1
8.4
Štrpka, Antonín
1000-
Doležalová, Lada
16670 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.15  Masarykovo gymnázium VsetínELO-26  Gymnázium ŠumperkELO3 : 1
12.1
Kovařík, Matyáš
1734-
Hartinger, Antonín
17091 - 0
12.2
Gabryš, Lukáš
1848-
Motlíček, Ondřej
14951 - 0
12.3
Trčálek, David
1754-
Doležel, Lukáš
14611 - 0
12.4
Bierská, Adéla
1623-
Štrpka, Antonín
10000 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:40
Šach.26  Gymnázium ŠumperkELO-21  Gymnázium Matyáše LerchaELO1½:2½
13.1
Hartinger, Antonín
1709-
Hrůza, Dominik
18800 - 1
13.2
Motlíček, Ondřej
1495-
Fryda, Dominik
17260 - 1
13.3
Doležel, Lukáš
1461-
Zavadil, Matyáš
14291 - 0
13.4
Štrpka, Antonín
1000-
Hrbáček, Marek
1000½ - ½
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 8:00
Šach.28  ISŠT SokolovELO-26  Gymnázium ŠumperkELO0 : 4
14.1
Charvát, Filip
1000-
Hartinger, Antonín
17090 - 1
14.2
Rudy, Dominik
1100-
Motlíček, Ondřej
14950 - 1
14.3
Berecký, Jan
1000-
Doležel, Lukáš
14610 - 1
14.4
Blinov, Petr
1000-
Štrpka, Antonín
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:10
Šach.19  Reálné gymnázium a ZŠ ProstějovELO-26  Gymnázium ŠumperkELO3 : 1
12.1
Zajíček, Tomáš
1850-
Hartinger, Antonín
1709½ - ½
12.2
Piskovský, Tomáš
1577-
Motlíček, Ondřej
1495½ - ½
12.3
Urbanová, Daniela
1557-
Doležel, Lukáš
14611 - 0
12.4
Kment, Michal
1595-
Štrpka, Antonín
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:20
Šach.26  Gymnázium ŠumperkELO-25  Stŕední průmyslová škola Ostrov, příspěvELO1½:2½
14.1
Hartinger, Antonín
1709-
Čaloun, Petr
15100 - 1
14.2
Motlíček, Ondřej
1495-
Frai, Patrik
16880 - 1
14.3
Doležel, Lukáš
1461-
Dědek, Miloš
13861 - 0
14.4
Štrpka, Antonín
1000-
Rezek, Jan
1271½ - ½
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:30
Šach.22  SPŠSE a VOŠ LiberecELO-26  Gymnázium ŠumperkELO2½:1½
14.1
Hejduk, Miroslav
1837-
Hartinger, Antonín
17090 - 1
14.2
Doubek, Jakub
1570-
Motlíček, Ondřej
14951 - 0
14.3
Hradecký, Ondřej
1605-
Doležel, Lukáš
14611 - 0
14.4
Hajný, Lukáš
1229-
Štrpka, Antonín
1000½ - ½
Advertisement