Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - střední školy

Poslední aktualizace22.06.2016 17:01:07, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  3. Gymnázium Uherské Hradiště (Rtg prům.:1928, PH 1: 23,5 / PH 2: 183,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Fusková Martina2046CZE3000630100½0½0½2,592018
2Húsek Martin1986CZE3840540110110½15,591906
3Stuchlý Ondřej1751CZE3506641111111½½8,091733
4Mrkus František1928CZE34533411011½1117,591635

Info o hráči

Fusková Martina 2046 CZE Rp:1854
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
156Krutský Martin1995CZE4,0s 01
213Tůma Jan1933CZE4,5w 11
317Kotyk Václav2008CZE4,0s 01
494Štěpán Patrik2005CZE4,0w 01
543Jandl Vojtěch2058CZE4,0s ½1
673Eret Jonáš2055CZE7,0w 01
7112Bednařík Josef2022CZE5,0s ½1
829FMPůlpán Jakub2353CZE8,0w 01
9116Kovařík Matyáš1734CZE4,5s ½1
Húsek Martin 1986 CZE Rp:1992
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
157Kadlec Daniel1891CZE7,0w 02
214Volaninová Šárka1600CZE4,5s 12
318Havelka Jan1885CZE5,0w 12
495Beluská Tereza2034CZE6,0s 02
544Žilavý Jan1898CZE5,5w 12
674WFMJánská Jitka2166CZE4,0s 12
7113Krejča Jakub1800CZE5,0w 02
830Půlpán Matěj2036CZE6,5s ½2
9117Gabryš Lukáš1848CZE4,5w 12
Stuchlý Ondřej 1751 CZE Rp:2143
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
158Stránská Kamila1575CZE0,5s 13
215Dejmal Ondřej1582CZE5,5w 13
319Škubal Ondřej1773CZE4,0s 13
496Zemková Klára1785CZE4,0w 13
545Novák Lukáš1673CZE3,5s 13
675Simet Martin1725CZE7,0w 13
7114Stančík Jakub1918CZE7,0s 13
831Česenek Jan1813CZE5,5w ½3
9118Trčálek David1754CZE6,5s ½3
Mrkus František 1928 CZE Rp:1903
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
159Zeman Filip1432CZE3,0w 14
216Klabeneš Petr1478CZE4,0s 14
320Petr Jakub1818CZE8,0w 04
497Pilch David1565CZE5,0s 14
546Doležalová Lada1667CZE6,5w 14
676Kopřiva Martin1977CZE3,5s ½4
7115Lukaštík Jaroslav1754CZE6,5w 14
832Lysý Karel1403CZE2,0s 14
9119Bierská Adéla1623CZE4,5w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.16  Gymnázium TepliceELO-2  Gymnázium Uherské HradištěELO2 : 2
2.1
Krutský, Martin
1995-
Fusková, Martina
20461 - 0
2.2
Kadlec, Daniel
1891-
Húsek, Martin
19861 - 0
2.3
Stránská, Kamila
1575-
Stuchlý, Ondřej
17510 - 1
2.4
Zeman, Filip
1432-
Mrkus, František
19280 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.2  Gymnázium Uherské HradištěELO-18  Gymnázium ChotěbořELO4 : 0
5.1
Fusková, Martina
2046-
Tůma, Jan
19331 - 0
5.2
Húsek, Martin
1986-
Volaninová, Šárka
16001 - 0
5.3
Stuchlý, Ondřej
1751-
Dejmal, Ondřej
15821 - 0
5.4
Mrkus, František
1928-
Klabeneš, Petr
14781 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.7  Gymnázium Jana Keplera PrahaELO-2  Gymnázium Uherské HradištěELO2 : 2
1.1
Kotyk, Václav
2008-
Fusková, Martina
20461 - 0
1.2
Havelka, Jan
1885-
Húsek, Martin
19860 - 1
1.3
Škubal, Ondřej
1773-
Stuchlý, Ondřej
17510 - 1
1.4
Petr, Jakub
1818-
Mrkus, František
19281 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.2  Gymnázium Uherské HradištěELO-9  SPŠ a OA Frýdek-MístekELO2 : 2
2.1
Fusková, Martina
2046-
Štěpán, Patrik
20050 - 1
2.2
Húsek, Martin
1986-
Beluská, Tereza
20340 - 1
2.3
Stuchlý, Ondřej
1751-
Zemková, Klára
17851 - 0
2.4
Mrkus, František
1928-
Pilch, David
15651 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:40
Šach.10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO-2  Gymnázium Uherské HradištěELO½ :3½
3.1
Jandl, Vojtěch
2058-
Fusková, Martina
2046½ - ½
3.2
Žilavý, Jan
1898-
Húsek, Martin
19860 - 1
3.3
Novák, Lukáš
1673-
Stuchlý, Ondřej
17510 - 1
3.4
Doležalová, Lada
1667-
Mrkus, František
19280 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 8:00
Šach.2  Gymnázium Uherské HradištěELO-1  Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstíELO2½:1½
1.1
Fusková, Martina
2046-
Eret, Jonáš
20550 - 1
1.2
Húsek, Martin
1986-WFM
Jánská, Jitka
21661 - 0
1.3
Stuchlý, Ondřej
1751-
Simet, Martin
17251 - 0
1.4
Mrkus, František
1928-
Kopřiva, Martin
1977½ - ½
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:10
Šach.6  SPŠ strojnická VsetínELO-2  Gymnázium Uherské HradištěELO1½:2½
1.1
Bednařík, Josef
2022-
Fusková, Martina
2046½ - ½
1.2
Krejča, Jakub
1800-
Húsek, Martin
19861 - 0
1.3
Stančík, Jakub
1918-
Stuchlý, Ondřej
17510 - 1
1.4
Lukaštík, Jaroslav
1754-
Mrkus, František
19280 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:20
Šach.2  Gymnázium Uherské HradištěELO-3  Gymnázium Josefa Ressela, ChrudimELO2 : 2
1.1
Fusková, Martina
2046-FM
Půlpán, Jakub
23530 - 1
1.2
Húsek, Martin
1986-
Půlpán, Matěj
2036½ - ½
1.3
Stuchlý, Ondřej
1751-
Česenek, Jan
1813½ - ½
1.4
Mrkus, František
1928-
Lysý, Karel
14031 - 0
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:30
Šach.15  Masarykovo gymnázium VsetínELO-2  Gymnázium Uherské HradištěELO1 : 3
2.1
Kovařík, Matyáš
1734-
Fusková, Martina
2046½ - ½
2.2
Gabryš, Lukáš
1848-
Húsek, Martin
19860 - 1
2.3
Trčálek, David
1754-
Stuchlý, Ondřej
1751½ - ½
2.4
Bierská, Adéla
1623-
Mrkus, František
19280 - 1
Advertisement