Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - střední školy

Poslední aktualizace22.06.2016 17:01:07, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: czech republic licence 4

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor (Rtg prům.:1824, PH 1: 19,5 / PH 2: 169)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Jandl Vojtěch2058CZE344923½01½½100½4,091980
2Žilavý Jan1898CZE35014101110½0115,591861
3Novák Lukáš1673CZE333344½010011003,591689
4Doležalová Lada1667CZE350001111½011016,591378

Info o hráči

Jandl Vojtěch 2058 CZE Rp:1986
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
182Sucharda David1826CZE3,0s ½1
298Hejduk Miroslav1837CZE4,0w 01
347Hartinger Antonín1709CZE3,5s 11
49Szücs Matyáš1968CZE5,0s ½1
561Fusková Martina2046CZE2,5w ½1
6102Hofírek Benedikt2168CZE5,5w 11
739FMHollan Martin2207CZE6,5s 01
873Eret Jonáš2055CZE7,0w 01
965WFMPýchová Nela2005CZE5,5s ½1
Žilavý Jan 1898 CZE Rp:1954
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
183Kabelka Ondřej1702CZE8,5w 02
299Doubek Jakub1570CZE3,5s 12
348Motlíček Ondřej1495CZE2,5w 12
410Wagner Vojtěch1913CZE3,5w 12
562Húsek Martin1986CZE5,5s 02
6103Straka Vojtěch1863CZE4,0s ½2
740FMHollan Petr2087CZE9,0w 02
874WFMJánská Jitka2166CZE4,0s 12
966Mládek Richard1969CZE3,0w 12
Novák Lukáš 1673 CZE Rp:1670
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
184Rýdl Jan1357CZE3,5s ½3
2100Hradecký Ondřej1605CZE6,0w 03
349Doležel Lukáš1461CZE4,0s 13
411Rojíková Lenka1975CZE6,5s 03
563Stuchlý Ondřej1751CZE8,0w 03
6104Kladňák Martin1898CZE5,5w 13
741Vaněk Jiří1355CZE1,0s 13
875Simet Martin1725CZE7,0w 03
967Pýcha Patrik2074CZE6,5s 03
Doležalová Lada 1667 CZE Rp:1555
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
185Plíšek Bohumil1000CZE2,5w 14
2101Hajný Lukáš1229CZE2,5s 14
350Štrpka Antonín1000CZE4,5w 14
412Šafka Otakar1369CZE2,5w ½4
564Mrkus František1928CZE7,5s 04
6106Chrástek Petr1000CZE0,0s 14
742Kopecká Eva1408CZE4,0w 14
876Kopřiva Martin1977CZE3,5s 04
968Zeman Lukáš1494CZE3,0w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.24  Lepařovo gymnázium v JičíněELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO2 : 2
10.1
Sucharda, David
1826-
Jandl, Vojtěch
2058½ - ½
10.2
Kabelka, Ondřej
1702-
Žilavý, Jan
18981 - 0
10.3
Rýdl, Jan
1357-
Novák, Lukáš
1673½ - ½
10.4
Plíšek, Bohumil
1000-
Doležalová, Lada
16670 - 1
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO-22  SPŠSE a VOŠ LiberecELO2 : 2
9.1
Jandl, Vojtěch
2058-
Hejduk, Miroslav
18370 - 1
9.2
Žilavý, Jan
1898-
Doubek, Jakub
15701 - 0
9.3
Novák, Lukáš
1673-
Hradecký, Ondřej
16050 - 1
9.4
Doležalová, Lada
1667-
Hajný, Lukáš
12291 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.26  Gymnázium ŠumperkELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO0 : 4
8.1
Hartinger, Antonín
1709-
Jandl, Vojtěch
20580 - 1
8.2
Motlíček, Ondřej
1495-
Žilavý, Jan
18980 - 1
8.3
Doležel, Lukáš
1461-
Novák, Lukáš
16730 - 1
8.4
Štrpka, Antonín
1000-
Doležalová, Lada
16670 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.13  Gymnázium Boženy NěmcovéELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO2 : 2
4.1
Szücs, Matyáš
1968-
Jandl, Vojtěch
2058½ - ½
4.2
Wagner, Vojtěch
1913-
Žilavý, Jan
18980 - 1
4.3
Rojíková, Lenka
1975-
Novák, Lukáš
16731 - 0
4.4
Šafka, Otakar
1369-
Doležalová, Lada
1667½ - ½
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 18:40
Šach.10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO-2  Gymnázium Uherské HradištěELO½ :3½
3.1
Jandl, Vojtěch
2058-
Fusková, Martina
2046½ - ½
3.2
Žilavý, Jan
1898-
Húsek, Martin
19860 - 1
3.3
Novák, Lukáš
1673-
Stuchlý, Ondřej
17510 - 1
3.4
Doležalová, Lada
1667-
Mrkus, František
19280 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 8:00
Šach.10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO-12  SŠTE BrnoELO3½: ½
8.1
Jandl, Vojtěch
2058-
Hofírek, Benedikt
21681 - 0
8.2
Žilavý, Jan
1898-
Straka, Vojtěch
1863½ - ½
8.3
Novák, Lukáš
1673-
Kladňák, Martin
18981 - 0
8.4
Doležalová, Lada
1667-
Chrástek, Petr
10001 - 0
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 9:10
Šach.14  Gymnázium Na Vítězné pláni Praha 4ELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO2 : 2
4.1FM
Hollan, Martin
2207-
Jandl, Vojtěch
20581 - 0
4.2FM
Hollan, Petr
2087-
Žilavý, Jan
18981 - 0
4.3
Vaněk, Jiří
1355-
Novák, Lukáš
16730 - 1
4.4
Kopecká, Eva
1408-
Doležalová, Lada
16670 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:20
Šach.10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO-1  Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstíELO1 : 3
2.1
Jandl, Vojtěch
2058-
Eret, Jonáš
20550 - 1
2.2
Žilavý, Jan
1898-WFM
Jánská, Jitka
21661 - 0
2.3
Novák, Lukáš
1673-
Simet, Martin
17250 - 1
2.4
Doležalová, Lada
1667-
Kopřiva, Martin
19770 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 11:30
Šach.5  Gymnázium VlašimELO-10  Gymnázium Pierra de Coubertina TáborELO1½:2½
7.1WFM
Pýchová, Nela
2005-
Jandl, Vojtěch
2058½ - ½
7.2
Mládek, Richard
1969-
Žilavý, Jan
18980 - 1
7.3
Pýcha, Patrik
2074-
Novák, Lukáš
16731 - 0
7.4
Zeman, Lukáš
1494-
Doležalová, Lada
16670 - 1
Advertisement