Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  20. Gymnázium Lanškroun (Rtg prům.:1526, PH 1: 16 / PH 2: 162,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Kocanda Jakub1415CZE38146200000,041677
2Kupsa Matěj1651CZE374040½0000½0½01,591611
3Kolomý Adam1622CZE36529711½1½½1½06,091542
4Brejša Adam1414CZE37396610111½0015,591224
5Chládek Josef1259CZE393290101013,051133

Info o hráči

Kocanda Jakub 1415 CZE Rp:864
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
288Vraj Karel1730CZE4,5w 01
4113Zlámaná Anna1589CZE4,5s 01
761Špička Jan1591CZE5,5w 01
984Filip Tomáš1799CZE5,0w 01
Kupsa Matěj 1651 CZE Rp:1354
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1121Drábek Pavel1553CZE3,0w ½1
289Vraj Ondřej1663CZE7,0s 02
337Koubová Anna Marie1705CZE5,5s 01
4114Vilímová Julie1626CZE8,0w 02
59Šolc Filip1744CZE6,0w 01
6109Kašpar Lukáš1585CZE2,5s ½1
762Randák Richard1393CZE5,5s 02
857Hložek David1585CZE3,5s ½1
985Halamíček Radek1649CZE5,0s 02
Kolomý Adam 1622 CZE Rp:1608
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1122Vaculík Samuel1370CZE4,0s 12
290Gálík Jakub1618CZE4,0w 13
338Lavrinčík Radek1507CZE3,0w ½2
4115Heger Jan1440CZE5,0s 13
510Blažek Michal1560CZE5,0s ½2
6110Flajšman Pavel1637CZE6,0w ½2
763Moura De Andrade Daniel1302CZE5,0w 13
858Nechutný Michal1692CZE7,5w ½2
986Gnojek Petr1748CZE8,0w 03
Brejša Adam 1414 CZE Rp:1319
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1123Kříž Jan1162CZE4,0w 13
291Karlík Jáchym1416CZE5,0s 04
340Rejka Kryštof1206CZE0,5s 13
4116Vajdík Josef1051CZE1,5w 14
511Kratochvílová Kristýna1264CZE3,5w 13
6111Bárta Daniel1181CZE5,0s ½3
764Ordoš Aleš1236CZE3,0s 04
859Kopčil Jakub1109CZE4,0s 03
987Linha Jakub1391CZE1,0s 14
Chládek Josef 1259 CZE Rp:1205
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1124Konečný Martin1082CZE3,0s 14
341Hausmann Jiří1325CZE4,5w 04
512Olšák Vojtěch1051CZE4,0s 14
6112Krumpholc František1092CZE4,5w 04
860Šťastný Jiří1116CZE4,0w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-22  ZŠ Zlín-Malenovice, Tř. SvobodaELO3½: ½
8.1
Kupsa, Matěj
1651-
Drábek, Pavel
1553½ - ½
8.2
Kolomý, Adam
1622-
Vaculík, Samuel
13701 - 0
8.3
Brejša, Adam
1414-
Kříž, Jan
11621 - 0
8.4
Chládek, Josef
1259-
Konečný, Martin
10821 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-4  ZŠ HošťálkováELO1 : 3
2.1
Kocanda, Jakub
1415-
Vraj, Karel
17300 - 1
2.2
Kupsa, Matěj
1651-
Vraj, Ondřej
16630 - 1
2.3
Kolomý, Adam
1622-
Gálík, Jakub
16181 - 0
2.4
Brejša, Adam
1414-
Karlík, Jáchym
14160 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.12  Gymnázium Ústavní PrahaELO-8  Gymnázium LanškrounELO2½:1½
5.1
Koubová, Anna Marie
1705-
Kupsa, Matěj
16511 - 0
5.2
Lavrinčík, Radek
1507-
Kolomý, Adam
1622½ - ½
5.3
Rejka, Kryštof
1206-
Brejša, Adam
14140 - 1
5.4
Hausmann, Jiří
1325-
Chládek, Josef
12591 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO-8  Gymnázium LanškrounELO2 : 2
8.1
Zlámaná, Anna
1589-
Kocanda, Jakub
14151 - 0
8.2
Vilímová, Julie
1626-
Kupsa, Matěj
16511 - 0
8.3
Heger, Jan
1440-
Kolomý, Adam
16220 - 1
8.4
Vajdík, Josef
1051-
Brejša, Adam
14140 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-14  Gymnázium Boženy Němcové Hradec KrálovéELO2½:1½
7.1
Kupsa, Matěj
1651-
Šolc, Filip
17440 - 1
7.2
Kolomý, Adam
1622-
Blažek, Michal
1560½ - ½
7.3
Brejša, Adam
1414-
Kratochvílová, Kristýna
12641 - 0
7.4
Chládek, Josef
1259-
Olšák, Vojtěch
10511 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30
Šach.18  ZŠ NepomukELO-8  Gymnázium LanškrounELO2½:1½
6.1
Kašpar, Lukáš
1585-
Kupsa, Matěj
1651½ - ½
6.2
Flajšman, Pavel
1637-
Kolomý, Adam
1622½ - ½
6.3
Bárta, Daniel
1181-
Brejša, Adam
1414½ - ½
6.4
Krumpholc, František
1092-
Chládek, Josef
12591 - 0
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-16  První české gymnázium v Karlových VarechELO1 : 3
8.1
Kocanda, Jakub
1415-
Špička, Jan
15910 - 1
8.2
Kupsa, Matěj
1651-
Randák, Richard
13930 - 1
8.3
Kolomý, Adam
1622-
Moura, De Andrade Daniel
13021 - 0
8.4
Brejša, Adam
1414-
Ordoš, Aleš
12360 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50
Šach.17  Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstíELO-8  Gymnázium LanškrounELO2 : 2
9.1
Hložek, David
1585-
Kupsa, Matěj
1651½ - ½
9.2
Nechutný, Michal
1692-
Kolomý, Adam
1622½ - ½
9.3
Kopčil, Jakub
1109-
Brejša, Adam
14141 - 0
9.4
Šťastný, Jiří
1116-
Chládek, Josef
12590 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO1 : 3
8.1
Kocanda, Jakub
1415-
Filip, Tomáš
17990 - 1
8.2
Kupsa, Matěj
1651-
Halamíček, Radek
16490 - 1
8.3
Kolomý, Adam
1622-
Gnojek, Petr
17480 - 1
8.4
Brejša, Adam
1414-
Linha, Jakub
13911 - 0
Advertisement