Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  4. ZŠ Hošťálková (Rtg prům.:1607, PH 1: 20,5 / PH 2: 183,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Vraj Karel1730CZE366056110011½004,591668
2Vraj Ondřej1663CZE3746441111110017,091629
3Gálík Jakub1618CZE365637½01100½014,091444
4Karlík Jáchym1416CZE3816911101010105,091323

Info o hráči

Vraj Karel 1730 CZE Rp:1655
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1109Kašpar Lukáš1585CZE2,5w 11
247Kocanda Jakub1415CZE0,0s 11
366Jurásek Vojtěch1716CZE7,5s 01
423Molkanov Oleg1676CZE5,5w 01
552Ludvík Tomáš1848CZE6,5w 11
684Filip Tomáš1799CZE5,0s 11
7117Němec David1742CZE4,5w ½1
842Hronek Martin1688CZE4,5w 01
927Sýkora Tomáš1547CZE2,0s 01
Vraj Ondřej 1663 CZE Rp:1784
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1110Flajšman Pavel1637CZE6,0s 12
248Kupsa Matěj1651CZE1,5w 12
367Žitný Michal1834CZE6,5w 12
424Hanzlík Adam1486CZE3,5s 12
553Prokop Matěj1752CZE5,0s 12
685Halamíček Radek1649CZE5,0w 12
7118Pavlík Vladimír1592CZE6,0s 02
843Suchánek Kryštof1633CZE5,5s 02
928Šťastný Petr1427CZE2,0w 12
Gálík Jakub 1618 CZE Rp:1379
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1111Bárta Daniel1181CZE5,0w ½3
249Kolomý Adam1622CZE6,0s 03
369Khadash Kamil1524CZE3,0s 13
425Gubin Michail1000CZE4,0w 13
554Nešpůrek Jan1595CZE6,5w 03
686Gnojek Petr1748CZE8,0s 03
7119Prokop Martin1350CZE6,0w ½3
844Hronek Štěpán1328CZE5,5w 03
929Sýkora Vojtěch1652CZE7,0s 13
Karlík Jáchym 1416 CZE Rp:1343
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1112Krumpholc František1092CZE4,5s 14
250Brejša Adam1414CZE5,5w 14
368Khadash Samuel1548CZE8,0w 04
426Taborovec Vladimír1000CZE6,0s 14
555Macek Ondřej1483CZE7,5s 04
687Linha Jakub1391CZE1,0w 14
7120Vašek Gabriel1306CZE5,0s 04
845Strouhal David1243CZE2,0s 14
930Míka Jiří1428CZE8,0w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.4  ZŠ HošťálkováELO-18  ZŠ NepomukELO3½: ½
4.1
Vraj, Karel
1730-
Kašpar, Lukáš
15851 - 0
4.2
Vraj, Ondřej
1663-
Flajšman, Pavel
16371 - 0
4.3
Gálík, Jakub
1618-
Bárta, Daniel
1181½ - ½
4.4
Karlík, Jáchym
1416-
Krumpholc, František
10921 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-4  ZŠ HošťálkováELO1 : 3
2.1
Kocanda, Jakub
1415-
Vraj, Karel
17300 - 1
2.2
Kupsa, Matěj
1651-
Vraj, Ondřej
16630 - 1
2.3
Kolomý, Adam
1622-
Gálík, Jakub
16181 - 0
2.4
Brejša, Adam
1414-
Karlík, Jáchym
14160 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.2  Tyršova základní škola BrnoELO-4  ZŠ HošťálkováELO2 : 2
1.1
Jurásek, Vojtěch
1716-
Vraj, Karel
17301 - 0
1.2
Žitný, Michal
1834-
Vraj, Ondřej
16630 - 1
1.3
Khadash, Kamil
1524-
Gálík, Jakub
16180 - 1
1.4
Khadash, Samuel
1548-
Karlík, Jáchym
14161 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.4  ZŠ HošťálkováELO-23  Gymnázium Christiana Dopplera PrahaELO3 : 1
2.1
Vraj, Karel
1730-
Molkanov, Oleg
16760 - 1
2.2
Vraj, Ondřej
1663-
Hanzlík, Adam
14861 - 0
2.3
Gálík, Jakub
1618-
Gubin, Michail
10001 - 0
2.4
Karlík, Jáchym
1416-
Taborovec, Vladimír
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15
Šach.4  ZŠ HošťálkováELO-1  Gymnázium, PardubiceELO2 : 2
1.1
Vraj, Karel
1730-
Ludvík, Tomáš
18481 - 0
1.2
Vraj, Ondřej
1663-
Prokop, Matěj
17521 - 0
1.3
Gálík, Jakub
1618-
Nešpůrek, Jan
15950 - 1
1.4
Karlík, Jáchym
1416-
Macek, Ondřej
14830 - 1
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30
Šach.3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO-4  ZŠ HošťálkováELO1 : 3
2.1
Filip, Tomáš
1799-
Vraj, Karel
17300 - 1
2.2
Halamíček, Radek
1649-
Vraj, Ondřej
16630 - 1
2.3
Gnojek, Petr
1748-
Gálík, Jakub
16181 - 0
2.4
Linha, Jakub
1391-
Karlík, Jáchym
14160 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40
Šach.4  ZŠ HošťálkováELO-10  ZŠ Tyršova KuřimELO1 : 3
2.1
Vraj, Karel
1730-
Němec, David
1742½ - ½
2.2
Vraj, Ondřej
1663-
Pavlík, Vladimír
15920 - 1
2.3
Gálík, Jakub
1618-
Prokop, Martin
1350½ - ½
2.4
Karlík, Jáchym
1416-
Vašek, Gabriel
13060 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50
Šach.4  ZŠ HošťálkováELO-11  Gymnázium Zlín - Lesní čtvrťELO1 : 3
3.1
Vraj, Karel
1730-
Hronek, Martin
16880 - 1
3.2
Vraj, Ondřej
1663-
Suchánek, Kryštof
16330 - 1
3.3
Gálík, Jakub
1618-
Hronek, Štěpán
13280 - 1
3.4
Karlík, Jáchym
1416-
Strouhal, David
12431 - 0
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00
Šach.9  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. BudějoviceELO-4  ZŠ HošťálkováELO2 : 2
4.1
Sýkora, Tomáš
1547-
Vraj, Karel
17301 - 0
4.2
Šťastný, Petr
1427-
Vraj, Ondřej
16630 - 1
4.3
Sýkora, Vojtěch
1652-
Gálík, Jakub
16180 - 1
4.4
Míka, Jiří
1428-
Karlík, Jáchym
14161 - 0
Advertisement