Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. ZŠ Frýdek-Místek, Pionýrů (Rtg prům.:1647, PH 1: 19 / PH 2: 175)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Filip Tomáš1799CZE3580371101100015,091705
2Halamíček Radek1649CZE37181501½1100½15,091603
3Gnojek Petr1748CZE371807111½11½118,091519
4Linha Jakub1391CZE3775540001000001,091278

Info o hráči

Filip Tomáš 1799 CZE Rp:1731
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
157Hložek David1585CZE3,5s 11
25Srba Stanislav1653CZE3,5w 11
31Zeman Matyáš1937CZE6,5w 01
432Pavelka Hubert Jan1789CZE4,5s 11
527Sýkora Tomáš1547CZE2,0s 11
688Vraj Karel1730CZE4,5w 01
766Jurásek Vojtěch1716CZE7,5s 01
8101Tulis Jan1976CZE5,5w 01
947Kocanda Jakub1415CZE0,0s 11
Halamíček Radek 1649 CZE Rp:1618
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
158Nechutný Michal1692CZE7,5w 02
26Gárská Lenka1281CZE2,0s 12
32Nagy Ladislav1648CZE5,5s ½2
433Šmíd Pavel1632CZE4,5w 12
528Šťastný Petr1427CZE2,0w 12
689Vraj Ondřej1663CZE7,0s 02
767Žitný Michal1834CZE6,5w 02
8102Švanda Adam1595CZE4,5s ½2
948Kupsa Matěj1651CZE1,5w 12
Gnojek Petr 1748 CZE Rp:1815
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
159Kopčil Jakub1109CZE4,0s 13
27Gárský Pavel1368CZE6,0w 13
33Bauer Václav1503CZE4,0w 13
434Zahradník Aleš1748CZE7,0s ½3
529Sýkora Vojtěch1652CZE7,0s 13
690Gálík Jakub1618CZE4,0w 13
769Khadash Kamil1524CZE3,0s ½3
8103Brokl Daniel1526CZE6,0w 13
949Kolomý Adam1622CZE6,0s 13
Linha Jakub 1391 CZE Rp:963
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
160Šťastný Jiří1116CZE4,0w 04
28Kurčíková Monika1054CZE6,0s 04
34Bauer Vojtěch1305CZE4,0s 04
436Bílý Jakub1000CZE3,0w 14
530Míka Jiří1428CZE8,0w 04
691Karlík Jáchym1416CZE5,0s 04
768Khadash Samuel1548CZE8,0w 04
8104Langrová Ilona1218CZE3,0s 04
950Brejša Adam1414CZE5,5w 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.17  Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstíELO-3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO2 : 2
3.1
Hložek, David
1585-
Filip, Tomáš
17990 - 1
3.2
Nechutný, Michal
1692-
Halamíček, Radek
16491 - 0
3.3
Kopčil, Jakub
1109-
Gnojek, Petr
17480 - 1
3.4
Šťastný, Jiří
1116-
Linha, Jakub
13911 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO-19  Gymnázium a střední odborná škola ChodovELO3 : 1
6.1
Filip, Tomáš
1799-
Srba, Stanislav
16531 - 0
6.2
Halamíček, Radek
1649-
Gárská, Lenka
12811 - 0
6.3
Gnojek, Petr
1748-
Gárský, Pavel
13681 - 0
6.4
Linha, Jakub
1391-
Kurčíková, Monika
10540 - 1
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO-5  Gymnázium Jírovcova České BudějoviceELO1½:2½
3.1
Filip, Tomáš
1799-
Zeman, Matyáš
19370 - 1
3.2
Halamíček, Radek
1649-
Nagy, Ladislav
1648½ - ½
3.3
Gnojek, Petr
1748-
Bauer, Václav
15031 - 0
3.4
Linha, Jakub
1391-
Bauer, Vojtěch
13050 - 1
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.7  Gymnázium Jateční, Ústí nad LabemELO-3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO½ :3½
6.1
Pavelka, Hubert Jan
1789-
Filip, Tomáš
17990 - 1
6.2
Šmíd, Pavel
1632-
Halamíček, Radek
16490 - 1
6.3
Zahradník, Aleš
1748-
Gnojek, Petr
1748½ - ½
6.4
Bílý, Jakub
1000-
Linha, Jakub
13910 - 1
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15
Šach.9  Gymnázium J. V. Jirsíka Č. BudějoviceELO-3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO1 : 3
3.1
Sýkora, Tomáš
1547-
Filip, Tomáš
17990 - 1
3.2
Šťastný, Petr
1427-
Halamíček, Radek
16490 - 1
3.3
Sýkora, Vojtěch
1652-
Gnojek, Petr
17480 - 1
3.4
Míka, Jiří
1428-
Linha, Jakub
13911 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30
Šach.3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO-4  ZŠ HošťálkováELO1 : 3
2.1
Filip, Tomáš
1799-
Vraj, Karel
17300 - 1
2.2
Halamíček, Radek
1649-
Vraj, Ondřej
16630 - 1
2.3
Gnojek, Petr
1748-
Gálík, Jakub
16181 - 0
2.4
Linha, Jakub
1391-
Karlík, Jáchym
14160 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40
Šach.2  Tyršova základní škola BrnoELO-3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO3½: ½
3.1
Jurásek, Vojtěch
1716-
Filip, Tomáš
17991 - 0
3.2
Žitný, Michal
1834-
Halamíček, Radek
16491 - 0
3.3
Khadash, Kamil
1524-
Gnojek, Petr
1748½ - ½
3.4
Khadash, Samuel
1548-
Linha, Jakub
13911 - 0
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50
Šach.3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO-6  ZŠ Na Lukách PoličkaELO1½:2½
6.1
Filip, Tomáš
1799-
Tulis, Jan
19760 - 1
6.2
Halamíček, Radek
1649-
Švanda, Adam
1595½ - ½
6.3
Gnojek, Petr
1748-
Brokl, Daniel
15261 - 0
6.4
Linha, Jakub
1391-
Langrová, Ilona
12180 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00
Šach.8  Gymnázium LanškrounELO-3  ZŠ Frýdek-Místek, PionýrůELO1 : 3
8.1
Kocanda, Jakub
1415-
Filip, Tomáš
17990 - 1
8.2
Kupsa, Matěj
1651-
Halamíček, Radek
16490 - 1
8.3
Kolomý, Adam
1622-
Gnojek, Petr
17480 - 1
8.4
Brejša, Adam
1414-
Linha, Jakub
13911 - 0
Advertisement