Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída

Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: czech republic licence 18,Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  17. Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec (Rtg prům.:1287, PH 1: 18 / PH 2: 151)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Klubal Jiří1558CZE376647½10½1½1½16,091644
2Zach Vojtěch1233CZE00010½0102,591434
3Škaryd Tomáš1240CZE23701595010011104,081353
4Hajčiar Jan1118CZE011010½3,571090
5Zachová Tereza1024CZE3901780112,031030

Info o hráči

Klubal Jiří 1558 CZE Rp:1722
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1117Němec David1742CZE4,5s ½1
280Škarpa Tomáš1436CZE3,0w 11
39Šolc Filip1744CZE6,0w 01
471Ranný Lukáš1417CZE1,5s ½1
532Pavelka Hubert Jan1789CZE4,5w 11
613Sedlák Jiří1714CZE7,5s ½1
7105Draboň Filip1489CZE1,0w 11
817Nehyba Martin1875CZE6,0s ½1
9113Zlámaná Anna1589CZE4,5w 11
Zach Vojtěch 1233 CZE Rp:1276
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1118Pavlík Vladimír1592CZE6,0w 02
281Jedlička Pavel1279CZE3,0s 02
310Blažek Michal1560CZE5,0s 02
472Jindra Tomáš1180CZE3,5w 12
533Šmíd Pavel1632CZE4,5s 02
614Kříž Vojtěch1496CZE6,0w ½2
7106Matela Adam1232CZE3,5s 02
818Šlesinger David1309CZE2,0w 12
9114Vilímová Julie1626CZE8,0s 02
Škaryd Tomáš 1240 CZE Rp:1341
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1119Prokop Martin1350CZE6,0s 03
282Grešák Ivo1391CZE3,0w 13
311Kratochvílová Kristýna1264CZE3,5w 03
534Zahradník Aleš1748CZE7,0w 03
615Vála Antonín1000CZE1,5s 13
7107Žourek Filip1213CZE3,0w 13
819Macháček Václav1417CZE4,0s 13
9115Heger Jan1440CZE5,0w 03
Hajčiar Jan 1118 CZE Rp:1090
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1120Vašek Gabriel1306CZE5,0w 04
283Dostál Aleš1000CZE4,5s 14
312Olšák Vojtěch1051CZE4,0s 14
473Marek František1221CZE3,5s 03
535Laštůvka Jiří1000CZE0,0s 14
7108Opelka Marek1000CZE5,5s 04
9116Vajdík Josef1051CZE1,5s ½4
Zachová Tereza 1024 CZE Rp:1155
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
474Ulrich Václav1091CZE8,0w 04
616Váňa Lukáš1000CZE1,0w 14
821Rabel Tomáš1000CZE0,0w 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00
Šach.10  ZŠ Tyršova KuřimELO-24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO3½: ½
10.1
Němec, David
1742-
Klubal, Jiří
1558½ - ½
10.2
Pavlík, Vladimír
1592-
Zach, Vojtěch
12331 - 0
10.3
Prokop, Martin
1350-
Škaryd, Tomáš
12401 - 0
10.4
Vašek, Gabriel
1306-
Hajčiar, Jan
11181 - 0
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10
Šach.24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO-25  ZŠ Česká VesELO3 : 1
14.1
Klubal, Jiří
1558-
Škarpa, Tomáš
14361 - 0
14.2
Zach, Vojtěch
1233-
Jedlička, Pavel
12790 - 1
14.3
Škaryd, Tomáš
1240-
Grešák, Ivo
13911 - 0
14.4
Hajčiar, Jan
1118-
Dostál, Aleš
10001 - 0
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20
Šach.24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO-14  Gymnázium Boženy Němcové Hradec KrálovéELO1 : 3
9.1
Klubal, Jiří
1558-
Šolc, Filip
17440 - 1
9.2
Zach, Vojtěch
1233-
Blažek, Michal
15600 - 1
9.3
Škaryd, Tomáš
1240-
Kratochvílová, Kristýna
12640 - 1
9.4
Hajčiar, Jan
1118-
Olšák, Vojtěch
10511 - 0
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30
Šach.28  ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec KrálovéELO-24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO2½:1½
11.1
Ranný, Lukáš
1417-
Klubal, Jiří
1558½ - ½
11.2
Jindra, Tomáš
1180-
Zach, Vojtěch
12330 - 1
11.3
Marek, František
1221-
Hajčiar, Jan
11181 - 0
11.4
Ulrich, Václav
1091-
Zachová, Tereza
10241 - 0
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15
Šach.24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO-7  Gymnázium Jateční, Ústí nad LabemELO2 : 2
12.1
Klubal, Jiří
1558-
Pavelka, Hubert Jan
17891 - 0
12.2
Zach, Vojtěch
1233-
Šmíd, Pavel
16320 - 1
12.3
Škaryd, Tomáš
1240-
Zahradník, Aleš
17480 - 1
12.4
Hajčiar, Jan
1118-
Laštůvka, Jiří
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30
Šach.21  ZŠ Hálkova HumpolecELO-24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO1 : 3
12.1
Sedlák, Jiří
1714-
Klubal, Jiří
1558½ - ½
12.2
Kříž, Vojtěch
1496-
Zach, Vojtěch
1233½ - ½
12.3
Vála, Antonín
1000-
Škaryd, Tomáš
12400 - 1
12.4
Váňa, Lukáš
1000-
Zachová, Tereza
10240 - 1
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40
Šach.24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO-27  ZŠ náměstí Míru Nový BorELO2 : 2
11.1
Klubal, Jiří
1558-
Draboň, Filip
14891 - 0
11.2
Zach, Vojtěch
1233-
Matela, Adam
12320 - 1
11.3
Škaryd, Tomáš
1240-
Žourek, Filip
12131 - 0
11.4
Hajčiar, Jan
1118-
Opelka, Marek
10000 - 1
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50
Šach.15  Gymnázium HraniceELO-24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO½ :3½
10.1
Nehyba, Martin
1875-
Klubal, Jiří
1558½ - ½
10.2
Šlesinger, David
1309-
Zach, Vojtěch
12330 - 1
10.3
Macháček, Václav
1417-
Škaryd, Tomáš
12400 - 1
10.4
Rabel, Tomáš
1000-
Zachová, Tereza
10240 - 1
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00
Šach.24  Gymnázium dr. A. Hrdličky HumpolecELO-13  ZŠ Stříbrná SkaliceELO1½:2½
7.1
Klubal, Jiří
1558-
Zlámaná, Anna
15891 - 0
7.2
Zach, Vojtěch
1233-
Vilímová, Julie
16260 - 1
7.3
Škaryd, Tomáš
1240-
Heger, Jan
14400 - 1
7.4
Hajčiar, Jan
1118-
Vajdík, Josef
1051½ - ½
Advertisement